Klimatyzatory podsufitowe i kasetonowe

/Klimatyzatory podsufitowe i kasetonowe
Klimatyzatory podsufitowe i kasetonowe2024-04-24T12:20:43+02:00
Cennik HAIER 2024
Cassette Mini
Cassette

Klimatyzator CASSETTE Mini

Klimatyzator CASSETTE Mini to jednostka sufitowa zapewniająca dystrybucję klimatyzowanego powietrza w 4 kierunkach. Łatwy montaż, kompaktowe wymiary dostosowane do standardowego ułożenia sufitu kasetonowego oraz indywidualne sterowanie 4 łopatkami klimatyzatora zapewniają wysoki standard użytkowania.

Klimatyzator CASSETTE Mini dostępny jest w 2 wersjach wydajnościowych pozwalających na obsługę pomieszczeń o zróżnicowanej kubaturze.

Kompaktowa konstrukcja ułatwiająca montaż

Jednostka sufitowa CASSETTE Mini charakteryzuje się kompaktową i zwartą konstrukcją. Jej wysokość o jedynie 260 mm, co sprzyja w montażu nawet w ciasnej przestrzeni pomiędzy sufitem kasetonowym a stropem. Niewielka maskownica o wymiarach 620 na 620 mm doskonale wpasowuje się w standardowe wymiary płyt sufitowych. Warto dodać, że maskownica sprzedawana jest osobno.

Atutem CASSETTE Mini jest wbudowana pompka skroplin. W ten sposób klimatyzator może być instalowany w miejscach, które są bardziej wymagające od względem montażu.

Ustaw łopatki klimatyzatora według własnych wymagań

Ważnym elementem wpływającym na komfort użytkowania urządzenia jest możliwość dowolnego ustawienia łopatek w maskownicy. Każda łopatka przepływu strumienia powietrza może być stawiana w sposób indywidualny. W efekcie przepływ powietrza może być dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników. Znaczenie ma także 5-stopniowy przepływ powietrza, który umożliwia dostosowanie nawiewu do oczekiwań użytkowników.

W zestawie z klimatyzatorem CASSETTE Mini znajduje się nowy, czytelny pilot bezprzewodowy. Umożliwia on sterowanie wszystkimi funkcjami jednostki.

CASSETTE Mini — klimatyzator ekologiczny i wydajny

W jednostce sufitowej CASSETTE Mini zastosowano czynnik chłodniczy R32, który jest nie tylko najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku, ale również charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną.

Większa wydajność dzięki silnikowi wentylatora

Atutem klimatyzatora CASETTE Mini jest silnik wentylatora DC, który w porównaniu do silnika wentylatora AC gwarantuje wyższą wydajność pracy urządzenia.

Elegancki design

Klimatyzator sufitowy CASSETTE Mini doskonale prezentuje się na suficie. Minimalistyczne wzornictwo oraz regularny kształt sprawiają, że świetnie wygląda w biurze, domu czy obiektach komercyjnych. Łopatki maskownicy zamykają się wraz z wyłączeniem urządzenia, co dodatkowo daje dobre wrażenia estetyczne.

Klimatyzator CASSETTE

Klimatyzator CASSETTE to jednostka sufitowa o obwodowym przepływie powietrza. Urządzenie zapewnia wydajne chłodzenie przy zoptymalizowanym poborze energii elektrycznej. Jego atutem jest najskuteczniejsze rozprowadzanie strumienia chłodnego powietrza, które zawdzięcza nawiewowi z 4 stron i z każdego narożnika. Jednostka sufitowa CASSETTE przeznaczona jest do zastosowań domowych, biurowych i komercyjnych typu sklepy, hotele, restauracje, biura i inne.

Klimatyzator kasetonowy CASSETTE dostępny jest w 7 wersjach wydajności.

Komfortowy nawiew i cicha praca

Jednostka sufitowa CASSETTE wyposażona w maskownicę (do zakupu osobno) zapewnia obwodowy przepływ powietrza z najskuteczniejszą dystrybucją powietrza w pomieszczeniu, niezależnie od jego wielkości. Strumień powietrza emitowany jest z 4 stron klimatyzatora oraz z 4 jego narożników.

Rozkoszuj się cichą pracą klimatyzacji

Jednostka sufitowa CASSETTE pracuje, emitując niski poziom dźwięku – 34 dB(A). Tak dobre parametry uzyskał dzięki wykorzystaniu zoptymalizowanych kanałów przepływu powietrza oraz przekroju wentylatora. Klimatyzator dodatkowo posiada tryb pracy QUIET, który zapewnia najniższy poziom hałasu.

Montaż nawet w trudnych lokalizacjach

Jednostka kasetonowa CASSETTE dedykowana jest do wysokich pomieszczeń, co wnika z wysokiej wydajności urządzenia oraz najskuteczniejszego nawiewu.

Skuteczne odprowadzania skroplin

Jednostka kasetonowa CASSETTE posiada wybudowaną pompkę skroplin, co umożliwia montaż klimatyzatora nawet w trudnych lokalizacjach bez możliwości odprowadzenia skroplin w sposób grawitacyjny. Dzięki temu możesz elastycznie zaprojektować lokalizację urządzenia. Warto dodać, że wbudowana pompka skroplin powoduje, że nie musisz pamiętać o zastosowaniu w trakcie montażu dodatkowego osprzętu.

Wydajna praca

Wysoką wydajność jednostki CASSETTE zapewnia wentylator DC oraz czynnik chłodniczy R32. Ten ostatni nie tylko jest najbardziej ekologicznym czynnikiem, ale również zapewniają wysoką wydajność energetyczną.

Ekologiczne rozwiązania wspierające wydajność

Klimatyzator Haier CASETTE jako czynnik chłodniczy wykorzystuje R32, który jest najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku. Ma on minimalny wpływ na globalne ocieplenie, a jednocześnie zapewnia wyższą wydajność energetyczną w porównaniu do innych czynników chłodniczych.

Modele jednostek przysufitowo – przypodłogowych Convertible:

 • AC35S2SG1FA;
 • AC50S2SG1FA;
 • AC71S2SG1FA;
 • AC105S2SH1FA;
 • AC125S2SK1FA;
 • AC125S2SK1FA;
 • AC140S2SK1FA;
 • AC140S2SK1FA.
Katalog HAIER sufitowo-przypodlogowy
klimatyzacja-haier-convertible
klimatyzacja-haier-cassette

Modele jednostek kasetonowych:

 • Cassette zwarte: AB35S2SC1FA, AB50S2SC1FA, AB35S2SC2FA, AB50S2SC2FA
 • Cassette obwodowe: AB71S2SG1FA, ABH105H1ERG, ABH125K1ERG, ABH125K1ERG, ABH140K1ERG, ABH140K1ERG
Katalog HAIER kasetonowy

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ