CHŁODZENIE WINA I PIWNICZEK

/CHŁODZENIE WINA I PIWNICZEK
CHŁODZENIE WINA I PIWNICZEK2024-02-09T13:44:06+01:00
KLIMATYZATOR DO WINNIC EUROCAVE INOA
CHŁODZIARKI DO WINA KCC INNOVA

Chcesz zapewnić optymalne warunki termiczne w piwniczce z winami? Szukasz sprawdzonego rozwiązania do winnicy, które pozwoli na przechowywanie trunku we właściwych warunkach w zakresie temperatury i wilgotności? A może chcesz zamontować urządzenie, które zapewni utrzymanie stałej temperatury w kwiaciarni, magazynie żywności, cateringu czy w pomieszczeniu, w którym przy produkcji żywności wymagane są stałe warunki? A może szukasz chłodziarki na wino lub lodówki na wino? Chcesz zapewnić klientom trunek schłodzony do odpowiedniej temperatury, który zagwarantuje najlepsze wrażenia smakowe?

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania chłodnicze, dzięki którym Twój ulubiony trunek będzie przechowywany w najlepszych warunkach. Sprawdź klimatyzator INOA, który dedykowany jest do piwniczek, w których leżakują wina i do innych pomieszczeń wymagających stałych warunków w zakresie temperatury i wilgotności. Jeśli szukasz chłodziarki na wino, inne trunki lub napoje poznaj wybór lodówek na wina INNOVA.

Klimatyzatory do piwniczek z winem

jednostki EUROCAVE INOA zapewniające stałą temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach. Energooszczędne, wydajne i bezwibracyjne

Chłodziarki do wina

lodówki do wina INNOVA zapewniające optymalną temperaturę i warunki do przechowywania trunku. Do domów i lokali gastronomicznych

Szukasz urządzenia, które pomoże utrzymać stałą temperaturę w winnicy, piwnicy z winami, kwiaciarni, przy linii produkcyjnej żywności czy w cateringu?

Skontaktuj się z nami — doradzimy najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami!

Poznaj sprawdzone rozwiązania dla branży winiarskiej

Proponujemy urządzenia sprawdzone w branży i oferowane przez marki specjalizujące się w produkcji klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych dla wymagającej branży winiarskiej. Francuski producent klimatyzatorów EUROCAVE INOA dostarcza urządzenia europejskim producentom win, umożliwiając produkcję trunków najwyższej jakości. INNOVA z kolei oferuje produkty dla amatorów wina dostarczając lodówki na wino, które zapewniają nie tylko odpowiednią temperaturę trunku, ale również właściwe warunki do przechowywania napoju tj. półki umożliwiające przechowywanie butelek wina w pozycji leżącej i brak dostępu światła, dzięki czemu trunek zachowuje pełnię walorów smakowych.

Dostarczamy urządzenia energooszczędne i wydajne, które charakteryzują się parametrami technicznymi dostosowanymi do potrzeb branży winiarskiej i gastronomicznej. Nasze urządzenia zapewnią Ci także komfortowe, intuicyjne sterowanie oraz bezproblemowy montaż. Z pewnością docenisz elastyczność w zakresie instalacji i możliwości lokalizacji zarówno klimatyzatorów EUROCAVE INOA, jak i chłodziarek do wina INNOVA.

Lodówki do wina i klimatyzatory do piwniczek z winem dla branży HoReCa

Rozwiązania niezbędne do przechowywania wina w odpowiednich warunkach powinny być powszechnie wykorzystywane w branży HoReCA. Z jednej strony lodówki do wina powinny być zainstalowane bezpośrednio w miejscach sprzedaży alkoholu — w restauracjach, winiarniach i innych lokalach gastronomicznych, a także w cateringu czy hotelach, aby zapewnić optymalne walory smakowe trunku. Z drugiej strony, przechowywanie większych ilości wina w odpowiednio klimatyzowanych piwniczkach daje gwarancję, że wino zawsze będzie spełniać wysokie oczekiwania konsumentów.

Branża HoReCa, nastawiona na oferowane usług gastronomicznych, zwraca dużą uwagę na wysokie standardy, dostosowując się do wzrastających oczekiwań klientów. Odpowiednio i przechowywane wina oraz dostosowanie ich temperatury podania do wymagań konkretnego trunku sprawia, że wino białe i czerwone oferowane klientom zapewnia udaną degustację trunku.

Wartym podkreślenia jest także efektowny sposób prezentacji wina. Chłodziarki na wino przyciągają uwagę amatorów tego trunku i dają im gwarancję cieszenia się degustacją napoju o optymalnych walorach. Lodówki na wino sprawdzają się doskonale zarówno przy barze w restauracjach, kawiarniach czy winiarniach, jak i w pokojach hotelowych. Chłodziarki na wino można także wykorzystywać w lokalach gastronomicznych zlokalizowanych w plenerze.

Wino lubi stałą temperaturę i wilgotność powietrza

Wino dla uzyskania najlepszych cech jakości powinno być przechowywane w pomieszczeniach, gdzie temperatura otoczenia oscylują pomiędzy 10 a 14 st.C. W takich warunkach procesy biochemiczne przebiegają w sposób stały i kontrolowany. Trunek powinien również leżakować w piwnicach, gdzie występuje stała wilgotność powietrza w zakresie 65 – 80%. Zbyt wysoka może powodować pojawienie się pleśni i obniżenie jakości powietrza w pomieszczeniu. Co więcej, pleśń i zbyt wysoka wilgotność mogą negatywnie wpływać na stan etykiet i tym samym uniemożliwiać rozpoznanie gatunku czy rocznika wina. Z kolei zbyt suche powietrze może prowadzić do nadmiernego wysuszenia korka i przedostawania się powietrza do trunku, co może powodować obniżenie jakości wina, a nawet jego zepsucie. Stąd konieczność zastosowania odpowiednio dopasowanych klimatyzatorów, które będą redukować wilgotność i utrzymywać stałą temperaturę przy zapewnieniu dodatkowo właściwej cyrkulacji powietrza przy minimalnej emisji drgań.

Chcesz zawsze cieszyć się winem podawanym w optymalnej temperaturze? Zadzwoń do nas!

– przedstawimy chłodziarki na wino do zastosowań domowych i gastronomicznych!

Skontaktuj się z nami!

Jak schłodzić wino przed podaniem?

Przechowywanie wina w odpowiednich warunkach w winnicach to warunek konieczny do uzyskania trunku o oczekiwanych walorach smakowych. Jednocześnie wina, podobnie jak i inne napoje alkoholowe i bezalkoholowe wymagają podawania w stanie schłodzonym o temperaturze właściwej dla danego rodzaju trunku. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest przechowywanie wina w odpowiednich warunkach także w domu lub restauracji, winiarni, barze czy kawiarni. Do tego sprawdzą się odpowiednie lodówki na wino.

W naszej ofercie znajdziesz chłodziarki na wino marki INNOVA w wersjach przeznaczonych do domów oraz lokali gastronomicznych.

CLIMA POLSKA zapewnia profesjonalne doradztwo, urządzenia oraz obsługę sprzedaży klimatyzatorów do winnic i lodówek na wino. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Warszawy i województwa mazowieckiego.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ