Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM

//Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM
Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM2023-12-12T15:51:29+01:00
Cennik AUX 2024
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM

Klimatyzator ścienny AUX z serii Q-SMART PREMIUM jest urządzeniem charakteryzującym się doskonałym designem, które skutecznie dostosowuje się do wnętrz wykończonych w różnych stylach. Jednostka zapewnia bardzo wysoki poziom oczyszczania i sterylizacji powietrza. Jest także wydajna, energooszczędna i zapewnia pełen komfort użytkowania.

Klimatyzator Q-SMART PREMIUM dostępny jest w 4 wersjach wydajności, które skutecznie obsłużą pomieszczenia o powierzchni od 20 do 90 m2.

Nowoczesny design

Jednostka ścienna Q-SMART PREMIUM nawiązuje do najnowszych trendów wnętrzarskich. Wyróżnia się doskonałym wzornictwem i z powodzeniem może być stosowana w pomieszczeniach o zróżnicowanej stylistyce. Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale oraz smukły kształt sprawiają, że klimatyzator staje się dyskretną ozdobą pomieszczenia.

Sterylizacja ultrafioletem dla najwyższej czystości powietrza

Zastosowanie w klimatyzatorze Q-SMART PREMIUM sterylizacji UV pozwala na eliminację zanieczyszczeń organicznych unoszących się w powietrzu typu wirusy, bakterie czy zarodniki pleśni. Dzięki temu ta jednostka ścienna zapewnia najwyższą czystość powietrza w pomieceniach, co docenią szczególnie alergicy i osoby cierpiące na choroby górnych dróg oddechowych. Rura parownika przez pewien czas utrzymuje wysoką temperaturę 57 st.C, co pozwala uzyskać wysoką efektywność sterylizacji.

Wysoki standard w oczyszczaniu powietrza

Klimatyzatory ścienne Q-SMART PREMIUM wyposażono w system filtrów, które zapewniają najwyższą czystość powietrza.

Filtr cząsteczek PM2,5

Eliminuje do 99,9% unoszących się w powietrzu pyłów zawieszonych PM2,5.

Filtr antybakteryjny

Hamuje rozwój bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczych, dzięki czemu ogranicza ich występowanie w emitowanym powietrzu.

Filtr wysokiej gęstości

Zatrzymuje zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, w tym kurz, pył i alergeny.

Jednostka ścienna w opcji może być doposażona w dodatkowe filtry powietrza.

Chłodzi, grzeje, osusza, wentyluje

Klimatyzator wewnętrzny AUX Q-SMART PREMIUM posiada wbudowane 4 tryby pracy, które pozwalają uzyskać nie tylko optymalne warunki termiczne, ale również odpowiednia wilgotność powietrza. Co więcej, możesz korzystać z niego także w razie, kiedy potrzebujesz jedynie wymusić ruch powietrza w pomieszczeniu.

Zabezpieczenie przed nadmiernym wychłodzeniem

Klimatyzator ścienny Q-SMART PREMIUM wyposażono w funkcję +8 st.C, której zadaniem jest utrzymanie takiej temperatury pomieszczeniu. W ten sposób zabezpiecza się instalacje wodne i kanalizacyjne przed zamarzaniem i uszkodzeniem. Funkcja +8 st. C doskonale sprawdza się zimą w domkach letniskowych czy w domu podczas dłuższej nieobecności użytkowników.

Komfortowy nawiew

Szeroki, wielokierunkowy nawiew 4D pozwala na równomierne rozprowadzenie temperatury w pomieszczeniu. Żaluzje w otworze wylotowym poruszają się zarówno w pionie, jak i poziomie

Optymalne warunki w pomieszczeniu

Klimatyzator ścienny Q-SMART PREMIUM, dzięki funkcji I FEEL, która pozwala na stały odczyt temperatury, dostosowuje pracę urządzenia w sposób pozwalający na utrzymanie optymalnego ciepła w pomieszczeniu. Jednocześnie jeśli chcesz szybko schłodzić lub nagrzać pokój możesz skorzystać z funkcji TURBO.

Cicha praca

Nie bez znaczenia dla komfortu użytkowania jest również cicha praca klimatyzatora. Urządzenie w trybie pracy cichej emituje dźwięk na poziomie 19 dB(A), co przypomina cichy ludzki szept. W ten sposób nie zakłóca pracy czy odpoczynku i z powodzeniem może być umieszczane w gabinetach, czy sypialniach.

Wydajna i energooszczędna praca

Jednostki wewnętrzne z serii Q-SMART PREMIUM posiadają klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Z powodzeniem można je wykorzystywać o każdej porze roku dla uzyskania wymaganych warunków temperaturowych w pomieszczeniu. Klimatyzator charakteryzuje się również wysokimi współczynnikami pracy sezonowej SEER (6,10- 7,30) i SCOP (4,00 – 4,30).

Praca w szerokim zakresie temperatur

Jednostka Q-SMART PREMIUM sprawdza się zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Może wydajnie pracować od temperatury -22 st.C. Zatem z jednostki skorzystasz przez cały rok kalendarzowy.

Zdalne sterowanie za pomocą Wi-Fi

Jednostka jest intuicyjna w obsłudze. Można nią sterować zarówno za pomocą pilota, jak i modułu Wi-Fi (dostępny w standardzie). W ten sposób masz kontrolę nad pracą urządzenia o każdej porze z dowolnego miejsca na świecie (warunkiem jest tylko dostęp do internetu). Do sterowania pracą jednostki możesz wykorzystać każde urządzenie mobilne (np. smartfon czy tablet), na którym musisz zainstalować stosowaną aplikację.

Postaw na ekologiczne rozwiązania

Nie bez znaczenia dla komfortu użytkowania jest również cicha praca klimatyzatora. Urządzenie w trybie pracy cichej emituje dźwięk na poziomie 19 dB(A), co przypomina cichy ludzki szept. W ten sposób nie zakłóca pracy czy odpoczynku i z powodzeniem może być umieszczane w gabinetach, czy sypialniach.

Łatwa obsługa serwisowa

Producent zadba o to, abyś mógł szybko i sprawnie zadbać o swój klimatyzator. Q-SMART PREMIUM umożliwia łatwy demontaż filtrów oraz szybki dostęp do płyty głównej.

Gwarancja

Prezentowana jednostka jest niezawodna w działaniu. Na klimatyzator ścienny Q-SMART PREMIUM producent daje gwarancję 5 lat i dodatkowo 10 lat na kompresor.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ