Klimatyzacja

Home/Klimatyzacja
Klimatyzacja 2017-06-30T11:15:17+00:00

Klimatyzacja do Twojego mieszkania, czy domu powinna spełniać 3 podstawowe warunki:

  • cicha praca,

  • energooszczędność,

  • pełen komfort nawiewu chłodnego lub ogrzanego powietrza.

Wyboru rodzaju urządzenia możesz dokonać sam.

Najprostsze rozwiązanie to ścienny klimatyzator typu split. Jednostka wewnętrzna takiego klimatyzatora, jak sama nazwa wskazuje montowana jest na wybranej przez Ciebie ścianie klimatyzowanego pomieszczenia. Jednostka zewnętrzna klimatyzatora umieszczana jest zwykle na balkonie. Ustawia się ją na antywibracyjnych nóżkach, bądź mocuje na balustradzie lub ścianie zewnętrznej. W niektórych przypadkach nie ma takiej możliwości        i pozostaje nam dach, albo piwnica.

klimatyzacja do mieszkania warszawa
klimatyzator mieszkaniowy warszawa

Bywa i tak, że brakuje Ci miejsca na górnej części ściany aby zamontować klimatyzator. Tu może być rozwiązaniem klimatyzator typu konsola, który umieszcza się np. obok kaloryfera. Chłodne powietrze nadmuchiwane jest z górnej części urządzenia, a ciepłe płynie dołem, dając pełen komfort przebywania w pomieszczeniu.

Klimatyzatory kasetonowe Warszawa
Kanałowy klimatyzator Clima
Klimatyzatory multisplit Warszawa

Jeśli w Twoim domu masz, bądź planujesz sufit podwieszany – zamiast nadmuchu na ścianie możesz zdecydować się na klimatyzator kasetonowy, montowany w suficie. Strumień powietrza z kasety rozchodzi się na 4 strony i daje pełen komfort nawiewu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie ze względu na równomierność nadmuchu.

Innym rozwiązaniem przy klimatyzacji mieszkania, czy domu jest klimatyzator kanałowy. Takie urządzenie ma zastosowanie gdy chcesz mieć nawiew ze ściany lub sufitu a nie ma miejsca na zastosowanie tradycyjnego, ściennego klimatyzatora. Chłodne, lub ogrzewane powietrze rozprowadzane jest kanałami do pomieszczenia a wylot nawiewu zakończony jest estetyczną kratką, którą wybierasz w naszym katalogu lub zamawiasz indywidualnie.

Często nasi Klienci klimatyzują kilka pomieszczeń w swoim domu, czy mieszkaniu. Tu zastosowanie mają klimatyzatory typu multi-split, czyli jedna jednostka zewnętrzna klimatyzatora obsługuje kilka jednostek wewnętrznych, umieszczonych w różnych pomieszczeniach. Do wyboru są klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe i konsole. W zależności od marki klimatyzatorów i dostępnego typoszeregu dobieramy naszym Klientom najlepsze rozwiązania dla pełnego komfortu powietrza.

Jaka marka klimatyzatora jest najlepsza dla domu i mieszkania?

klimatyzacja domowa

Przy wyborze producenta klimatyzatora i jego montażu dobrze jest kierować się własnym komfortem. Cicha praca klimatyzatora, która nie przeszkadza w czasie snu, wysoka energooszczędność urządzeń, która nie zawyża rachunków za prąd i jak najczystsze powietrze, którym oddychasz. Ważny jest serwis gwarancyjny klimatyzacji – dostępność części zamiennych, szybkość reakcji firmy, która zamontowała Wam klimatyzację i GWARANCJA udzielona na klimatyzatory i instalację. Przy kompleksowej obsłudze, czyli kupujesz i montujesz klimatyzatory u jednego dostawcy – nie usłyszysz, że ktoś inny coś zepsuł.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami