Konsola BI-Flow Toshiba

/Konsola BI-Flow Toshiba
Konsola BI-Flow Toshiba2023-09-27T15:19:43+02:00
HAORI
SEIYA 2
DAISEIKAI 9
SHORAI EDGE – NOWOŚĆ
Konsola BI-Flow

Konsola BI-Flow Toshiba

Pobierz Kartę Katalogową

Klimatyzator Bi-Flow marki Toshiba jest doskonałą alternatywą dla jednostek ściennych. Gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania oraz przyjazną dla człowieka dystrybucję powietrza. Konsola Bi-Flow jest energooszczędna i wydajna zarazem. Jednocześnie jest sprawdzonym rozwiązaniem w zastosowaniach domowych i komercyjnych zarówno w układach split, jak i multisplit.

Konsola Bi-Flow Toshiba dostępna jest w 3 wariantach mocy.

Stwórz komfortowe warunki do pracy i wypoczynku

Jednostka wewnętrzna Bi-Flow pracuje cicho, dzięki czemu zapewnia odpowiednie warunki do snu, wypoczynku i pracy wymagającej skupienia. Komfortowy nawiew, uzyskany za pomocą funkcji dystrybucji powietrza Bi-Flow może być realizowany z dolnej, górnej części jednostki lub obu jednocześnie. Możesz wybierać pomiędzy trzema trybami pracy — ogrzewaniem, chłodzeniem i wentylacją. Urządzenie w trybi grzania pracuje wydajnie już od temperatury -15 st.C, więc możesz z powodzeniem go używać do dogrzewania pomieszczeń w okresach przejściowych — jesienią i wiosną. W taki sposób stworzysz optymalne dla siebie warunki termiczne. Co więcej, konsola oferuje tryb ogrzewania przypodłogowego, które odpowiedzialne jest za rozprowadzenie ciepłego powietrza przy podłodze. W ten sposób ogrzewanie pomieszczenia jest jeszcze bardziej komfortowe dla użytkownika.

Konsola Bi-Flow to także urządzenie dla fanów nowoczesnych rozwiązań. Dzięki modułowi Wi-Fi możesz sterować jego pracą z każdego miejsca i o każdej porze za pomocą aplikacji “Toshiba Home AC Control” zainstalowanej na urządzeniu mobilnym — tj. smartfonie, tablecie czy laptopie.

Atutem jednostki jest jej nowoczesny, prosty design oraz kompaktowe rozmiary. Konsolę możesz zainstalować w miejscach, gdzie dotychczas funkcjonował tradycyjny grzejnik. W ten sposób oszczędzasz miejsce i możesz wykorzystać każdą wnękę.

Masz dzieci i nie chcesz, aby bawiły się wyświetlaczem na ekranie dotykowym konsoli? Nie ma problemu — funkcja “zabezpieczenie rodzicielskie” zablokuje dostęp maluchów do klimatyzatora.

Czyste powietrze dla Twojego zdrowia

Konsola Bi-Flow jest wyposażona w wydajny system filtracji IAQ, który hamuje rozwój bakterii, wirusów, pleśni oraz eliminuje szkodliwe alergeny. Jego dezodorująca moc likwiduje nieprzyjemne zapachy i dym. Dzięki temu powietrze w Twoim domu, biurze czy sklepie jest zawsze czyste, zdrowe i świeże.

Wysoka funkcjonalność dla nowych i remontowanych pomieszczeń

Wysoka funkcjonalność dla nowych i remontowanych pomieszczeń

Konsola Bi-Flow dedykowana jest pomieszczeniom zarówno nowym, jak i remontowanym. W ten sposób możesz łatwo zoptymalizować system chłodzenia, wentylacji i ogrzewania w swoim domu czy mieszkaniu. Łatwy montaż i kompaktowe rozmiary sprawią, że możesz je z powodzeniem umieścić we wnękach podokiennych — czyli tam, gdzie tradycyjnie montowane są kaloryfery. 

Konsola Bi-Flow może być elementem systemu split i jako jedna z jednostek wewnętrznych systemu multisplit Toshiba. 

Warto podkreślić, że ta jednostka wewnętrzna charakteryzuje się wysoką wydajnością i energooszczędnością. Konsola Bi-Flow posiada klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania. Tę wysoką energooszczędność zawdzięcza ekologicznemu czynnikowi chłodniczemu R32 oraz wydajnej sprężarce rotacyjnej DC (w przypadku największego modelu zastosowano podwójną rotacyjną sprężarkę DC dla uzyskania oczekiwanej wysokiej wydajności klimatyzatora).

ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ TOSHIBA 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ