Klimatyzator SEIYA 2 Toshiba

/Klimatyzator SEIYA 2 Toshiba
Klimatyzator SEIYA 2 Toshiba2023-08-10T10:14:15+02:00
HAORI
SEIYA 2
DAISEIKAI 9
SHORAI EDGE – NOWOŚĆ
Konsola BI-Flow

SEIYA 2

Pobierz Kartę Katalogową

Klimatyzator ścienny Toshiba SEIYA 2 to nowa generacja popularnego modelu SEIYA charakteryzująca się niezwykle cichą pracą oraz wysoką wydajnością. Jednostka wewnętrzna oferuje klasę energetyczną A++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania. Pełen komfort zapewniają ekskluzywne funkcje, dzięki czemu klimatyzator zagwarantuje przyjemność użytkowania w dzień i w nocy.

Urządzenie dostępne jest w 2 wersjach wydajnościowych, dzięki czemu obsłuży pomieszczenia o zróżnicowanej powierzchni.

Toshiba SEIYA 2 – niezawodność w utrzymaniu komfortowej temperatury

W klimatyzatorze ściennym SEIYA 2 zastosowano technologię inwerterową, która pozwala na precyzyjne dostosowanie wydajności pracy urządzenia do utrzymania zadanych warunków. Dążenie do jak najniższego obciążenia w pracy sprawia, że jednostka charakteryzuje się niskim poziomem zużycia energii elektrycznej. Wysoka kultura pracy powoduje, że klimatyzator doskonale sprawdza się jako urządzenie chłodnicze i grzewcze. Jego zaletą jest również niewielki wpływ na środowisko naturalne — wszystko dzięki wydajnemu i ekologicznemu czynnikowi chłodniczemu R32.

Posłuchaj ciszy w komfortowych warunkach

Klimatyzator SEIYA 2 zapewnia niezwykle cichą pracę. Redukcja prędkości wentylatora w trybie cichym pozwala na obniżenie emisji dźwięku o 3 dB(A) w porównaniu do niskiego biegu nawiewu. Tym samym klimatyzator ścienny SEIYA 2 może w trybie cichym emitować dźwięk na poziomie ludzkiego szeptu (19dB(A)). Poziom emisji dźwięku obniżono także dla jednostki zewnętrznej — teraz agregat SEIYA 2 wytwarza dźwięk na poziomie 42 dB(A), co przekłada się również na ciszę na zewnątrz budynku.

Klimatyzator SEIYA 2 – zdrowe i czyste powietrze

Komfort użytkowania jednostki ściennej SEIYA 2 to nie tylko optymalne warunki temperaturowe w pomieszczeniu, ale również czyste i zdrowe powietrze wolne od wirusów, bakterii, alergenów oraz cząstek smogu PM10 i PM2,5. Zastosowanie nowoczesnego filtra Ultra-fresh pozwala a eliminację do 85% cząsteczek PM2,5, dzięki czemu Twoi najbliżsi lub współpracownicy będą oddychać zdrowym i czystym powietrzem. W ten sposób ograniczysz zachorowania i alergie wynikające z zanieczyszczenia powietrza.

Szeroki wybór funkcjonalności

Klimatyzator SEIYA 2 daje możliwość wyboru pomiędzy trybem chłodzenia, ogrzewania, osuszania i automatycznej zmiany. Możesz także wdrożyć swoje indywidualne ustawienia, które uruchomisz jednym przyciskiem (funkcja PRESET). Dzięki funkcji FIX i SWING ustawisz optymalny dla siebie tryb nawiewu, a za pomocą funkcji FAN wybierzesz jeden z pięciu mocy nawiewu. Jeśli zależy Ci na cichej pracy jednostki, wystarczy włączyć 1 przycisk (QUIET dla cichej pracy klimatyzatora ściennego i Cicha praca agregatu dla obniżenia emisji dźwięku przez jednostkę zewnętrzną). Cenioną funkcją jest Komfortowy sen, który automatycznie obniża temperaturę w pomieszczeniu do najlepszych warunków dla snu przy jednoczesnej redukcji emisji dźwięku urządzenia.

Klimatyzator SEIYA 2 to urządzenie, które może zapobiegać nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia w okresie zimowym (funkcja 8st.C). Zależy Ci na szybkim uzyskaniu zadanej temperatury? Skorzystaj z funkcji Hi-POWER. Zimą przydatna może okazać się również funkcja Wymuszonego odszraniania, która usunie zalegający lód na jednostce zewnętrznej nawet w ekstremalnych warunkach.

shorai-toshiba-klimatyzacja-jonizator

SEIYA 2

moc chłodnicza jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
1,5 kW / A++ RAS-B05E2KVG-E  RAS-05E2AVG-E
2,0 kW / A++ RAS-B07E2KVG-E RAS-07E2AVG-E
2,5 kW / A++ RAS-B10E2KVG-E RAS-10E2AVG-E 
3,3 kW / A++ RAS-B13E2KVG-E  RAS-13E2AVG-E
4,2 kW / A++ RAS-B16E2KVG-E RAS-16E2AVG-E
5,0 kW / A++ RAS-18E2KVG-E RAS-18E2AVG-E
6,5 kW / A++ RAS-24E2KVG-E RAS-24E2AVG-E
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ