Klimatyzatory Hokkaido

/Klimatyzatory Hokkaido
Klimatyzatory Hokkaido2021-11-24T16:33:50+01:00
Cennik HOKKAIDO 2021-2022

Klimatyzatory Hokkaido

Klimatyzatory MONOSPLIT

klimatyzator-monosplit-hokkaido-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory MULTISPLIT

hokkaido-klimatyzacja-warszawa-climapolska-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory komercyjne

hokkaido-flexy-line-kasetonowy-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory Hokkaido

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowej, wchodzącej na polski rynek marki HOKKAIDO – uznanego na świecie producenta wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Oferuje ona szeroki asortyment produktów, dzięki czemu klienci otrzymują kompleksowe rozwiązania do domu, biura czy biznesu.

Mocną stroną marki jest 15-letnia obecność na rynku branżowym. Producent zdobył przede wszystkim doświadczenie w wytwarzaniu urządzeń o wysokich parametrach. Tym samym zyskał zaufanie dużej liczby dystrybutorów, instalatorów, projektantów oraz użytkowników z całej Europy Zachodniej.

Klimatyzacja Hokkaido Warszawa
Klimatyzacja Hokkaido

Czym wyróżnia się marka HOKKAIDO?

Lista zalet urządzeń sygnowanych logo HOKKAIDO jest długa. Wśród kluczowych atutów należy wymienić nowatorskie rozwiązania technologiczne, takie jak:

 • tryb turbo – umożliwiający szybkie uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu,

 • sterowanie WiFi,

 • 12 prędkości wentylatora o płynnej zmienności,

 • szeroki nawiew powietrza.

Klimatyzatory HOKKAIDO wyróżnia również wysoka troska o środowisko naturalne. Wyraża się ona poprzez realizowanie Dyrektywy ErP – Ekoprojekt. Stąd też wszystkie wypuszczane na rynek urządzenia odznaczają się niskim zużyciem energii przy jednoczesnym zachowaniu pełnej i wysokiej efektywności. Cechują je także wysokie parametry sezonowości, zgodne z najnowszymi zaleceniami Dyrektywy ErP.

Ważnym elementem realizacji Dyrektywy ErP jest sprostanie wymogom strategicznego programu europejskiego „20-20-20”. Zmierza on w praktyce do:

 • 20% redukcji emisji CO2 w stosunku do roku 1990,

 • 20% redukcji zużycia energii,

 • 20% udziału energii ze źródeł odnawialnych.

Każde z wyprodukowanych urządzeń posiada także specjalną etykietę energetyczną, stanowiącą wymóg narzucony przez Dyrektywę ErP. Etykieta posiada podział na 7 klas energetycznych oraz najważniejsze informacje dotyczące wydajności sezonowej urządzenia w procesie chłodzenia i ogrzewania.

Klimatyzatory HOKKAIDO to połączenie doświadczenia, wiedzy, estetyki oraz wyjątkowej dbałości o środowisko naturalne. To także sposób na stworzenie w pomieszczeniach idealnych warunków do pracy czy odpoczynku. Adekwatne do jakości, a przy tym przystępne ceny to tylko dodatkowy atut, jakim może pochwalić się HOKKAIDO.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ