Serwis klimatyzacji

/Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji2018-09-25T14:06:13+00:00

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z serwisem klimatyzacji. Jesteśmy firmą, która przykłada dużą wagę do profesjonalnej realizacji zleceń.

Wykonujemy pełną ofertę serwisową, w ramach której przeprowadzamy:

Serwis klimatyzacji Warszawa
 • serwis klimatyzacji

 • naprawę klimatyzacji

 • konserwację klimatyzacji,

 • montaż klimatyzacji

Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split, klimatyzacji komfortu oraz systemów VRF. W naszej ofercie dostępne są urządzenia klimatyzacyjne cenionych i popularnych marek oferujących wysokiej jakości sprzęt. Należą do nich: Toshiba, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries LTD, Haier, Fuji Electric, LG czy Gree.

Dlaczego warto do serwisu klimatyzacji wybrać firmę Clima

Jesteśmy firmą, która wykonuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji. Wykonujemy:

 • serwis klimatyzacji w domu

 • serwis klimatyzacji w bloku

 • serwis klimatyzacji w restauracji, biurze, sklepie

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, dlatego to właśnie w stolicy zapewniamy najszybszy dostęp do naszych usług. W zakresie naszych kompetencji mieści się zarówno naprawa klimatyzacji najpopularniejszych producentów, jak i skrupulatna konserwacja urządzeń i systemów tego typu.

CLIMA – TE – profesjonalny serwis Premium klimatyzacji i wentylacji

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanej przez nas usługi Premium serwisu klimatyzacji oraz wentylacji. Do tego celu wykorzystujemy atestowany, wysokojakościowy środek o nazwie CLIMA-TE firmy Decont.

Preparat ten – przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji klimatyzacji i systemów wentylacyjnych uzyskał Pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 5970/14, posiada też Atest Higieniczny Nr HK/B/1215/02/2014.

Skutecznie zwalcza występujące w systemach klimatyzacyjnych drobnoustroje chorobotwórcze, jak również mikroorganizmy wywołujące szereg dolegliwości zdrowotnych, w tym alergie oraz infekcje dróg oddechowych. Dzięki stosowaniu wielozadaniowego preparatu CLIMA-TE, skutecznie zwalczamy bakterie wywołujące tak zwaną „chorobę legionistów”, czy syndrom „Chorego Budynku”, w którym użytkownicy odczuwają bóle i zawroty głowy, ciągłe przemęczenie, a także duszności i problemy ze swobodnym oddychaniem.

Stosowany przez nas środek posiada właściwości:

 • bakteriobójcze, tj. działające między innymi na bakterie Legionella pneumophila, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa

 • grzybobójcze, tj. działające między innymi na Candida albicans, Aspergillus brasiliensis

 • wirusobójcze, tj. działające na wirusy Polio typ 1, Adeno typ 5, Mysi norowirus

Szerokie spektrum działania preparatu CLIMA – TE pozwala na skuteczną eliminację bakterii, grzybów i wirusów z pomieszczeń, w których zamontowane są urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne. Wykonana za jego pomocą konserwacja klimatyzacji zapewnia doskonałe rezultaty i sprawia, że urządzenie znowu będzie dostarczać do pomieszczeń czyste i świeże powietrze.

Ten innowacyjny produkt stworzony na opatentowanej, unikalnej formule, o wielopłaszczyznowym, szerokim spektrum działania, jest:

 • połączeniem w jednym preparacie wydajności i szybkości działania środków chemicznych o długotrwałej ochronie powierzchni

 • skuteczny w zwalczaniu żywych komórek grzybów (hamuje rozwój tych mikroorganizmów ze sporów)

 • efektywny w neutralizacji nieprzyjemnych zapachów wydzielających się z urządzeń klimatyzacyjnych

 • gwarantem wysokiego standardu mikrobiologicznego instalacji wentylacyjnej

Stosowany przez nas preparat występuje w postaci aerozolu w Technologii BOV, dzięki czemu jest:

 • ekonomiczny – możliwa jest jego aplikacja pod każdym kątem (wykorzystujemy niemal 100% środka)

 • bezpieczny – nie zawiera węglowodanów palnych

 • integralny – środek jest oddzielony od nośnika

KARTA PRODUKTU KLIMA-TE

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi Premium w zakresie serwisu klimatyzacji oraz urządzeń wentylacyjnych.

Atutem naszej firmy jest stały, wysoko wykwalifikowany personel, który przeprowadzi dla Państwa profesjonalną i kompleksową usługę począwszy od zakładania systemu klimatyzacji po serwis klimatyzatorów. Zatrudnieni w Climie fachowy to specjaliści, którzy są doskonale zorientowani w najnowszych trendach panujących w branży klimatyzacyjnej – zawdzięczają to licznym szkoleniom branżowym i wieloletniej praktyce w zawodzie.

Wszelkie prace i naprawy klimatyzacji wykonujemy wykorzystując wyłącznie oryginalne części zamienne. Teraz zlecając serwis klimatyzacji w domu mogą Państwo być pewni, że system przez długi czas spełniał będzie wysokie standardy.

Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i solidnie przeprowadzając kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Tylko profesjonalnie i całościowo przeprowadzone czynności z zakresu serwisu i konserwacji klimatyzacji pozwolą na uzyskanie zadowalającego efektu w postaci powietrza wolnego od czynników alergennych i chorobotwórczych. Dlatego też czyszczenie klimatyzacji wykonujemy począwszy od wlotów i wylotów powietrza, przez wszystkie filtry, kanały i przewody w urządzeniu. W ramach serwisu uzupełniamy także czynnik chłodzący.

Nasi klienci cenią nas również za czyste przeprowadzanie prac serwisowych i naprawczych. Zatrudniając naszą firmę mogą Państwo mieć pewność, że pozostawimy pomieszczenie, w którym serwisowaliśmy sprzęt, w stanie sprzed wkroczenia naszych pracowników. Z nami nie będą potrzebne dodatkowe nakłady finansowe związane ze sprzątaniem.

Zachęcamy Państwa do wykonywania serwisu klimatyzacji (także w bloku) zaraz po sezonie. W takiej sytuacji Clima z o.o. będzie w stanie szybko przeprowadzić dla Państwa zleconą usługę. Warto pamiętać, że tuż przed sezonem oraz w trakcie jego trwania firmy specjalizujące się w serwisie klimatyzatorów realizują wiele projektów montażu urządzeń, co znacznie wydłuża okres oczekiwania na realizację serwisu i czyszczenia klimatyzacji.

Uzyskaliśmy poświadczone certyfikatem uprawnienia do autoryzowanego instalowania, projektowania, sprzedaży, uruchamiania i serwisowania urządzeń marki TOSHIBA. Zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni, świadczy o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu – w szerokim zakresie pracy z urządzeniami klimatyzacyjnymi.

Certyfikat autoryzacyjny Toshiba dla Clima Polska

Serwis klimatyzacji to nie tylko czyszczenie!

Klimatyzacja czyste powietrze

Kompleksowe przeprowadzanie serwisu i konserwacji klimatyzacji to gwarancja ich poprawnej i wieloletniej pracy, której efektem jest wysoka jakość emitowanego powietrza. Clima sp. z o.o. wykonuje serwis klimatyzatorów poprzez realizację następujących czynności:

 • przegląd obudowy urządzeń

 • przegląd elementów elektrycznych systemu (szczególnie połączeń elektrycznych)

 • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego

 • sprawdzenie ciśnienia podczas pracy urządzeń w trakcie ssania i tłoczenia

 • w razie ubytku uzupełnienie czynnika chłodzącego

 • przegląd układu odprowadzania skroplin

 • czyszczenie filtrów powietrza w jednostkach ściennych i wymiana filtrów w urządzeniach kanałowych

 • czyszczenie parownika

 • czyszczenie skraplacza

Tylko profesjonalny serwis systemu klimatyzacyjnego pozwoli na jego długą i bezawaryjną pracę. Polecamy się do serwisu klimatyzacji każdego typu  systemów – od prostych, składających się w 1 jednostki ściennej montowanych zazwyczaj jako klimatyzatory w bloku, aż po skomplikowane klimatyzatory przemysłowe tworzące systemy złożone z wielu urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych w ramach klimatyzacji w biurach, restauracjach czy sklepach. Wykonywane przez nas naprawy klimatyzacji oraz prace konserwacyjne wyróżniają się wysoką starannością i fachowością, dzięki czemu zapewniają długotrwałe rezultaty.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wszechstronnej oferty.

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji

Zachęcamy Państwa do systematycznego serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych

Czyszczenie klimatyzacji Warszawa

Warto o tym pamiętać, gdyż nieprzestrzeganie zaleceń producenta w tym zakresie grozi utratą gwarancji na posiadane urządzenia. Co więcej, serwisowane urządzenia pracują sprawnie i przez wiele lat, zachowując doskonałe właściwości w zakresie emitowanego powietrza.

Dlaczego systematyczny serwis klimatyzacji jest tak istotny? Ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza. Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci ono korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach. Dotyczy to szczególnie alergików, którzy najbardziej odczują wzrost ilości alergenów w powietrzu.

W wyniku zagrożenia dla zdrowia, związanego z ilością czynników alergennych i chorobotwórczych, producenci zalecają przeprowadzanie serwisu klimatyzacji 2 razy w roku.  Nasza firma realizuje takie zlecenia wykorzystując skuteczne środki chemiczne posiadające stosowne atesty (w tym atest PZH).

Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z serwisu klimatyzacji w domu oraz serwisu klimatyzacji w biurze, restauracji czy sklepie.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków telekomunikacyjnych na wskazany numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2014 r. prawo telekomunikacyjne. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Mniej...
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... umieszczenie moich danych w bazie mailingowej firmy Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej. Mniej...

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami