Serwis klimatyzacji

Home/Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji 2017-05-23T13:38:12+00:00

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z serwisem klimatyzacji. Jesteśmy firmą, która przykłada dużą wagę do profesjonalnej realizacji zleceń.

Wykonujemy pełną ofertę serwisową, w ramach której przeprowadzamy:

Serwis klimatyzacji Warszawa
 • serwis klimatyzacji

 • naprawę klimatyzacji

 • montaż klimatyzacji

Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split, klimatyzacji komfortu oraz systemów VRF. W naszej ofercie dostępne są urządzenia klimatyzacyjne cenionych i popularnych marek oferujących wysokiej jakości sprzęt. Należą do nich: Toshiba, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries LTD, Haier, Fuji Electric, LG czy Gree.

Dlaczego warto do serwisu klimatyzacji wybrać firmę Clima

Jesteśmy firmą, która wykonuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji. Wykonujemy:

 • serwis klimatyzacji w domu

 • serwis klimatyzacji w bloku

 • serwis klimatyzacji w restauracji, biurze, sklepie

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, dlatego to właśnie w stolicy zapewniamy najszybszy dostęp do naszych usług.

Atutem naszej firmy jest stały, wysoko wykwalifikowany personel, który przeprowadzi dla Państwa profesjonalną i kompleksową usługę począwszy od zakładania systemu klimatyzacji po serwis klimatyzatorów. Zatrudnieni w Climie fachowy to specjaliści, którzy są doskonale zorientowani w najnowszych trendach panujących w branży klimatyzacyjnej – zawdzięczają to licznym szkoleniom branżowym i wieloletniej praktyce w zawodzie.

Wszelkie prace związane z serwisem klimatyzacji wykonujemy wykorzystując wyłącznie oryginalne części zamienne. Teraz zlecając serwis klimatyzacji w domu mogą Państwo być pewni, że system przez długi czas spełniał będzie wysokie standardy.

Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i solidnie przeprowadzając kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Tylko profesjonalnie i całościowo wykonana praca pozwoli na uzyskanie zadowalającego efektu w postaci powietrza wolnego od czynników alergennych i chorobotwórczych. Dlatego też czyszczenie klimatyzacji wykonujemy począwszy od wlotów i wylotów powietrza, przez wszystkie filtry, kanały i przewody w urządzeniu. W ramach serwisu uzupełniamy także czynnik chłodzący.

Nasi klienci cenią nas również za czyste przeprowadzanie prac serwisowych i naprawczych. Zatrudniając naszą firmę mogą Państwo mieć pewność, że pozostawimy pomieszczenie, w którym serwisowaliśmy sprzęt, w stanie sprzed wkroczenia naszych pracowników. Z nami nie będą potrzebne dodatkowe nakłady finansowe związane ze sprzątaniem.

Zachęcamy Państwa do wykonywania serwisu klimatyzacji (także w bloku) zaraz po sezonie. W takiej sytuacji Clima z o.o. będzie w stanie szybko przeprowadzić dla Państwa zleconą usługę. Warto pamiętać, że tuż przed sezonem oraz w trakcie jego trwania firmy specjalizujące się w serwisie klimatyzatorów realizują wiele projektów montażu urządzeń, co znacznie wydłuża okres oczekiwania na realizację serwisu i czyszczenia klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji to nie tylko czyszczenie!

Klimatyzacja czyste powietrze

Kompleksowe przeprowadzanie serwisu urządzeń klimatyzacyjnych to gwarancja ich poprawnej i wieloletniej pracy, której efektem jest wysoka jakość emitowanego powietrza. Clima sp. z o.o. wykonuje serwis klimatyzatorów poprzez realizację następujących czynności:

 • przegląd obudowy urządzeń

 • przegląd elementów elektrycznych systemu (szczególnie połączeń elektrycznych)

 • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego

 • sprawdzenie ciśnienia podczas pracy urządzeń w trakcie ssania i tłoczenia

 • w razie ubytku uzupełnienie czynnika chłodzącego

 • przegląd układu odprowadzania skroplin

 • czyszczenie filtrów powietrza w jednostkach ściennych i wymiana filtrów w urządzeniach kanałowych

 • czyszczenie parownika

 • czyszczenie skraplacza

Tylko profesjonalny serwis systemu klimatyzacyjnego pozwoli na jego długą i bezawaryjną pracę. Polecamy się do serwisu klimatyzacji każdego typu  systemów – od prostych, składających się w 1 jednostki ściennej montowanych zazwyczaj jako klimatyzatory w bloku, aż po skomplikowane systemy złożone z wielu urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych w ramach klimatyzacji w biurach, restauracjach czy sklepach.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wszechstronnej oferty.

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji

Zachęcamy Państwa do systematycznego serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych

Czyszczenie klimatyzacji Warszawa

Warto o tym pamiętać, gdyż nieprzestrzeganie zaleceń producenta w tym zakresie grozi utratą gwarancji na posiadane urządzenia. Co więcej, serwisowane urządzenia pracują sprawnie i przez wiele lat, zachowując doskonałe właściwości w zakresie emitowanego powietrza.

Dlaczego systematyczny serwis klimatyzacji jest tak istotny? Ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza. Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci ono korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach. Dotyczy to szczególnie alergików, którzy najbardziej odczują wzrost ilości alergenów w powietrzu.

W wyniku zagrożenia dla zdrowia, związanego z ilością czynników alergennych i chorobotwórczych, producenci zalecają przeprowadzanie serwisu klimatyzacji 2 razy w roku.  Nasza firma realizuje takie zlecenia wykorzystując skuteczne środki chemiczne posiadające stosowne atesty (w tym atest PZH).

Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z serwisu klimatyzacji w domu oraz serwisu klimatyzacji w biurze, restauracji czy sklepie.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami