Klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric Premium

/Klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric Premium
Klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric Premium2023-09-14T10:42:50+02:00
SERIA HR
DIAMOND
Kirigamine ZEN (MSZ-EF)
standardowy msz-ap
mr. slim pka-m
kompaktowy msz-ap
Deluxe
Premium
mitsubishi electric premium warszawa

Klimatyzatory ścienne serii Premium MSZ-EF marki Mitsubishi Electric są urządzeniami, przeznaczonymi do pracy w niewielkich pomieszczeniach. Mogą działać zarówno w układzie split, jak i multi-split. Doskonale sprawdzą się w kancelariach, biurach, gabinetach oraz prywatnych mieszkaniach. Dedykowane są wnętrzom o nowoczesnym, minimalistycznym wystroju. Oryginalny design prezentowanych urządzeń został doceniony w 2015 roku – seria klimatyzatorów Premium otrzymała nagrodę RED DOT DESIGN AWARD przyznawaną w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Mitsubishi opracowało sześć wersji urządzenia, które przeznaczone są do pracy w pomieszczeniach o powierzchni 18, 22, 25, 35, 42 i 50 m2 . Należą do nich klimatyzatory określone symbolami:

  • MSZ-EF18VE2 W/B/S,
  • MSZ-EF22VE2 W/B/S,
  • MSZ-EF25VE2 W/B/S / (MUZ-EF25VE),
  • MSZ-EF35VE2 W/B/S / (MUZ-EF35VE),
  • MSZ-EF42VE2 W/B/S / (MUZ-EF42VE),
  • MSZ-EF50VE2 W/B/S / (MUZ-EF50VE).

W nawiasach podano numery adekwatnych jednostek zewnętrznych, które pasują do jednostek wewnętrznych w przypadku wykorzystania ich w układach split.

Seria Premium dostępna jest w trzech odsłonach kolorystycznych – białym, błyszczącym czarnym i matowym srebrnym.

Niewątpliwą zaletą klimatyzatorów Premium jest niski poziom emitowanego dźwięku (21 dB), co zapewnia komfortowy wypoczynek i sen.

Prezentowane urządzenia charakteryzują się niskim poborem mocy, co potwierdza przyznana im klasa energetyczna dla funkcji chłodzenia A+++ oraz dla funkcji grzania – A++. Klimatyzatory wykorzystują technologię inwerterową, która z jednej strony wpływa na płynną pracę urządzeń, z drugiej strony pozwala ograniczyć pobór mocy. Do energooszczędności urządzeń przyczynia się także tryb czuwania obniżający zużycie energii elektrycznej, kiedy klimatyzatory nie pracują.

Optymalny klimat w obsługiwanych pomieszczeniach zapewniany jest przez nowoczesne filtry o właściwościach antyalergicznych i elektrostatycznych. Zastosowanie filtra NANO PLATINUM, o dużej powierzchni filtracji, umożliwia, dzięki cząstkom platynowo-ceramicznym, skuteczną eliminację bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Klimatyzatory Premium serii MSZ-EF oferują także:

  • możliwość kierowania pracą urządzenia z dowolnego miejsca, za pomocą urządzeń mobilnych z WiFi;
  • funkcję automatycznego restartu oraz autodiagnostyki;
  • sygnalizowanie wystąpienia błędów;
  • obsługę za pomocą bezprzewodowego pilota.

Klimatyzatory objęte są pięcioletnią gwarancją.

Firma Clima Polska zachęca do skorzystania z bogatego asortymentu klimatyzatorów. W naszej ofercie znajdują się także montaż, konserwacja, serwis oraz projektowanie sieci klimatyzacyjnych. Prowadzimy również doradztwo – w naszym biurze zlokalizowanym w Warszawie przy Al. KEN 90 lokal U-7, pomożemy dobrać odpowiadające potrzebom klientów urządzenia. Działamy na terenie Warszawy oraz całego Mazowsza.

Szczególnie atrakcyjną ofertę mamy dla klientów indywidualnych – teraz za zakup urządzenia wraz z montażem zapłacą Państwo mocno obniżoną cenę – u nas kompleksowe usługi objęte są 8% podatkiem VAT).

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ