klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara FTXZ-N

//klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara FTXZ-N
klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara FTXZ-N2020-08-27T10:55:29+00:00

klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara FTXZ-N

Klimatyzator naścienny Ururu Sarara FTXZ-N/RXZ-N

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

Bluevolution Ururu Sarara znakowany symbolem FTXZ-N to klimatyzator naścienny produkowany przez znaną i cenioną na rynku markę DAIKIN oferującą urządzenia klimatyzacyjne najwyższej jakości. W tej grupie produktów znajdują się 3 jednostki różniące się jedynie mocą, tj.:

  • FTXZ25N/RXZ25N (SPLIT),

  • FTXZ35N/RXZ35N (SPLIT),

  • FTXZ50N/RXZ50N (SPLIT).

Klimatyzator przeznaczony jest do pracy w systemach pojedynczych (split) – to znaczy składających się z jednego urządzenia wewnętrznego i jednego agregatu zewnętrznego.

klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara FTXZ-N

klimatyzacja-warszawa-daikin-ururu-sarara-clima-polska

Wszechstronne urządzenie do tworzenia optymalnego klimatu w pomieszczeniu

Prezentowany system to rozwiązanie pozwalające całościowo zarządzać klimatem w pomieszczeniu. Oferuje zarówno tryb chłodzenia, jak i grzania oraz odwilżanie, wentylację i oczyszczanie powietrza. Charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością działania dzięki zastosowaniu technologii Ururu i czynnika chłodzącego R-32.

Klimatyzatory Bluevolution Ururu Sarara zapewniają optymalną jakość powietrza. Wyposażono go w Flash Streamer, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy i formaldehydy. Dzięki zastosowaniu funkcji samodzielnego czyszczenia nie ma potrzeby ręcznego oczyszczania urządzenia, co sprawia, że zawsze emituje ono czyste i bezpieczne dla domowników powietrze – także dla alergików i małych dzieci.

Klimatyzator energooszczędny i przyjazny środowisku

Prezentowany model klimatyzatora charakteryzuje się wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaną klasą energetyczną A+++. Niski poziom poboru energii zawdzięcza wykorzystanemu czynnikowi R-32, który gwarantuje wysoką efektywność energetyczną będąc jednocześnie substancją o najmniejszym oddziaływaniu na środowisko naturalne.

Inwerter wyposażono w szereg funkcji ułatwiających korzystanie, m.in.:

  • zdalne sterowanie na podczerwień za pomocą pilota lub w opcji za pomocą urządzenia mobilnego typu smartfon lub tablet;

  • 3-obszarowy czujnik „inteligentne oko”, który zapewnia w pomieszczeniu kierowanie powietrza tam, gdzie nie przebywają w danym momencie ludzie;

  • Replacement Technology – umożliwiającą wymianę urządzenia na nowszy model przy jednoczesnym wykorzystaniu dotychczasowego orurowania;

  • tryb ekonomiczny;

  • tryb „cicha praca”;

  • programowalny zegar dobowy;

  • tryb automatycznego restartu.

zaawansowana-technolgia-filtracyjna-daikin-klimatyzacja-warszawa

klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara RXZ-N

Klimatyzator może być elegancki

Jednostki naścienne Bluevolution Ururu Sarara charakteryzują się eleganckim wzornictwem, czego potwierdzeniem jest przyznanie tej linii klimatyzatorów nagrody Reddot design award 2013. Urządzenia sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach, zakładach usługowych, sklepach czy innych obiektach o charakterze komercyjnym.

CLIMA POLSKA zachęca do skorzystania z bogatej oferty usług. Polecamy szczególnie zakup urządzeń klimatyzacyjnych połączony z montażem. Dzięki temu osoby indywidualne uzyskują wysoki rabat cenowy związany z niższym opodatkowaniem takiej usługi (cena netto powiększona jedynie o 8% VAT). Poza korzystną ceną, nasi klienci zyskują gwarancję profesjonalnie wykonanego montażu klimatyzatorów przez doświadczonych specjalistów.

Zachęcamy także do skorzystania z innych usług realizowanych przez naszą firmę. Szczególnie polecamy serwis i okresowe przeglądy klimatyzatorów, które zapewnią bezawaryjną i wieloletnią pracę urządzeń.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 574 248 277

Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami