MONTAŻ KLIMATYZACJI/KLIMATYZATORÓW w Warszawie

Home/MONTAŻ KLIMATYZACJI/KLIMATYZATORÓW w Warszawie
MONTAŻ KLIMATYZACJI/KLIMATYZATORÓW w Warszawie 2018-04-18T20:38:30+00:00
Profesjonalny montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzatora to nic innego, jak połączenie jednostki zewnętrznej (agregatu) z jednostką, jednostkami wewnętrznymi (nadmuchem) linią freonową, linią odprowadzenia skroplin, kablem sterującym oraz zasileniem elektrycznym układu.
Każdy montaż klimatyzatorów jest inny i wymaga zróżnicowanego nakładu pracy i użycia do tego odpowiednich materiałów.

Usługę montażu klimatyzatorów realizujemy zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w szkołach, biurach oraz siedzibach firm i instytucji.

Warto wiedzieć, iż oferujemy Państwu montaż klimatyzatorów w Warszawie (wszystkie dzielnice miasta) przez cały rok. Zawsze udaje nam się znaleźć dogodne miejsce, by postawić lub powiesić na ścianie jednostkę zewnętrzną – z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Działamy zawsze solidnie, niezawodnie i szybko – dlatego wielu Klientów powierza nam wykonanie usługi montażu klimatyzatorów.

Koszty montażu klimatyzacji  są zróżnicowane; zależy to od kilku czynników:

  • długości linii chłodniczej (zużycie materiałów; rur miedzianych w otulinie, kabla sterującego, kabla zasilającego; w przypadku montażu klimatyzatorów posługujemy się wyłącznie materiałami z atestami i certyfikatami dopuszczającymi dany produkt do użycia na terenie Unii Europejskiej)

  • rodzaju montażu linii chłodniczej ( rury miedziane można ukryć w bruzdach wykutych w ścianach bądź w podłodze, co po wykończeniu daje najlepszy estetycznie efekt, ponieważ widoczne jest tylko urządzenie; czasami jednak nie jest to możliwe i korzystamy z plastikowych kanałów, w których umieszczamy orurowanie; staramy się, aby kanały były jak najmniej widoczne; bywa, że linia prowadzona jest w szachcie wentylacyjnym, jeśli montaż klimatyzatorów wymaga posadowienia jednostki zewnętrznej na dachu)

  • umiejscowienia jednostki zewnętrznej (agregat powinien znajdować się, jak sama nazwa wskazuje, na zewnątrz – na ścianie, na balkonie, na dachu z wykorzystaniem specjalnych zawiesi, podstaw i elementów antywibracyjnych; zdarza się jednak, że warunki lokalowe są nieco inne i przy montażu klimatyzatorów korzystamy z wyznaczonych ku temu miejsc w garażu, piwnicy lub wewnątrz pomieszczenia, wykonując odpowiednie odprowadzenie gorącego powietrza na zewnątrz)

  • użycia dźwigu lub rusztowania do montażu klimatyzatora (prace na wysokości z odpowiednim zabezpieczeniem)

  • wykorzystania dodatkowych elementów (np. pompka skroplin, gdy odpływ z urządzenia skierowany jest ku górze, użycie zabezpieczeń przeciwpożarowych w ścianach lub stropach budynku w przypadku takiej konieczności narzuconej przed administrację bądź wymogi techniczne danego lokalu; rozprowadzenie materiałów wentylacyjnych przy montażu klimatyzatorów kanałowych)

Clima montaż klimatyzacji Warszawa
Montowanie klimatyzacji Warszawa

Montaż klimatyzacji wyceniany jest indywidualnie dla każdego Klienta podczas bezpłatnej wizyty naszego specjalisty.

Warto wspomnieć także, iż wykonujemy usługę montażu klimatyzatorów od wielu lat- współpracując jedynie z najlepszymi ekipami montażowymi, posiadającymi fachową wiedzę oraz doświadczenie. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by montaż klimatyzatorów przebiegał nie tylko sprawnie i solidnie – dbamy też o zachowanie czystości.

Dlatego też w czasie wykonywania prac meble i inne sprzęty przykrywane są folią jednorazową. Jeśli zaś chodzi o czas wykonywania usługi montażu klimatyzacji, zawsze dostosowujemy się w tym przypadku do Klienta.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, iż w każdym przypadku udaje nam się wybrać najbardziej dogodne miejsce do montażu klimatyzatorów – tak, by osiągnąć optymalną jakość schładzania oraz ogrzewania pomieszczenia

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klimatyzatory klasy premium, jak i rozwiązania nieco tańsze, zatem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

LEASING KLIMATYZACJI

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług montażu klimatyzatorów w Warszawie – to gwarancja pełnej satysfakcji!

Clima Warszawa
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami