Klimatyzator HAORI Toshiba

/Klimatyzator HAORI Toshiba
Klimatyzator HAORI Toshiba2023-08-10T10:10:12+02:00
HAORI
SEIYA 2
DAISEIKAI 9
SHORAI EDGE – NOWOŚĆ
Konsola BI-Flow

Klimatyzator HAORI Toshiba

Pobierz Kartę Katalogową

Jednostka wewnętrzna HAORI to najnowszy produkt oferowany w ramach systemów klimatyzacji Toshiba. Wyjątkowy design, innowacyjne systemy, czyste i świeże powietrze oraz pełen komfort użytkowania to cechy, które sprawiają, że jest to jednostka gwarantująca pełną satysfakcję z użytkowania.

Eleganckie wzornictwo

Nowa jakość powietrza

Klimatyzator HAORI został wyposażony w panel przedni pokryty tkaniną, przez co zyskuje nie tylko wyjątkową fakturę, ale także możliwość wyboru spośród szerokiego katalogu kolorów – w ofercie znajdują się klimatyzatory w kolorach szarym, antracytowym, ciemnoniebieskim, błękitnym, brązowym i złotym. Tkanina zamontowana jest na panelu przednim za pomocą rzepów, zatem można ją łatwo zdjąć i przymocować, co sprzyja w łatwym utrzymaniu czystości. Obłe kształty urządzenia doskonale przystosowują się do każdego wystroju wnętrz.

Innowacyjny charakter ma także pilot, który wykorzystuje dotykowe przyciski oraz elektroniczny, czytelny wyświetlacz. Magnetyczne mocowanie zapewnia szybkie i łatwe umieszczenie pilota w zamontowanym na ścianie uchwycie. Dodatkową zaletą jest nowoczesny design sterownika.

Wysoka klasa czystego powietrza

Wysoka klasa czystego powietrza

Jednostka wewnętrzna HAORI wyposażona została w szereg rozwiązań technologicznych, które skutecznie eliminują z powietrza wszelkie niebezpieczne związki i substancje. System Toshiba ULTRA PURE eliminuje do 95% cząsteczek smogu typu PM 2,5. Wydajny system ,w połączeniu z jednostką odpowiedzialną za jonizację powietrza za pomocą ozonu, pozwala na eliminację bakterii, wirusów, alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów. W uzyskaniu czystego i świeżego powietrza właściwą filtrację wspiera wymiennik MAGIC COIL oraz funkcja samooczyszczenia odpowiedzialna za wydajną pracę systemu oczyszczającego powietrze.

Komfort i łatwe sterowanie

Komfort i łatwe sterowanie

Dla komfortu użytkowników niezwykle istotna jest odpowiednia dystrybucja powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzator HAORI wyposażono w specjalną konstrukcję, która pozwala na daleki i kierunkowy nadmuch powietrza. Właściwe ustawienie pozwala nie tylko uzyskać równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu, ale także na eliminację nieprzyjemnego uczucia przeciągu. Dodatkowo, jednostkę wyposażono w tryb HADA CARE odpowiedzialny za nawiew, który nie powoduje wysuszania skóry.

Codzienne wykorzystywanie klimatyzacji sprawia, że użytkownicy wymagają łatwego sterowania urządzeniem. W jednostce wewnętrznej HAORI producent przewidział różne rodzaje sterowania:

– za pomocą innowacyjnego pilota

– za pomocą modułu Wi-Fi do sterowania klimatyzatorem za pomocą urządzeń mobilnych

– za pomocą głosu przy zastosowaniu aplikacji amazon alexa lub Google Assistant

Warto dodać, że aplikacja na urządzenia mobilne, poza zdalnym sterowaniem pracą klimatyzatora, pozwala również na monitoring zużycia energii przy pomocy czytelnych wykresów.

Dla osób oczekujących dostosowania warunków klimatycznych do swoich potrzeb i oczekiwań producent umożliwił programowanie indywidualnych ustawień, które uruchamiane są z pozycji jednego przycisku na pilocie.

Energooszczędność i cicha praca

Klimatyzator HAORI gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej. Posiada klasę energetyczną A+++ dla trybu grzania i chłodzenia. Ponadto, urządzenie pracuje wyjątkowo cicho – innowacyjny kształt łopatek agregatu zewnętrznego gwarantuje niski poziom emisji dźwięku. Przekłada się to na niezwykle cichą pracę jednostki wewnętrznej, która w trybie pracy cichej gwarantuje optymalne warunki do wypoczynku i pracy wymagającej skupienia.

Funkcjonalności

toshiba-ikona-efektywnosc

(SEER) – 8,60,
(SCOP) – 5,10.

toshiba-ikona-wydajnosc

< 0,89  kW

> 6,30 kW

toshiba-ikona-grzanie

Grzanie przy -15°C

toshiba-ikona-chlodzenie

Chłodzenie przy +46°C

toshiba-ikona-jonizacja-powietrza

Jonizacja powietrza

toshiba-ikona-cicha-praca

Cicha praca

toshiba-ikona-sterowanie-wifi

Sterowanie WiFi

Haori

moc chłodnicza jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
2,5 kW / A+++  RAS-B10N4KVRG-E      RAS-10J2AVSG-E1 
3,5 kW / A+++ RAS-B16N4KVRG-E RAS-16J2AVSG-E1
4,6 kW / A++ RAS-B16N4KVRG-E RAS-16J2AVSG-E1
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ TOSHIBA 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ