Jednostka naścienna COMFORA FTXP-M + RXP-M

/Jednostka naścienna COMFORA FTXP-M + RXP-M DAIKIN
Jednostka naścienna COMFORA FTXP-M + RXP-M DAIKIN2023-09-14T10:08:33+02:00
stylish
URURU SARARA
EMURA
PERFERA
COMFORA
SENSIRA+ FTXC-B
SENSIRA + ATXC-B + ARXC-B
przypodłogowa FVXM-F
kanałowa FDXM-F9

Jednostka naścienna COMFORA FTXP-M

daikin comfora

Jednostki w technologii Bluevolution

Klimatyzatory Comfora to jednostki naścienne wykonane w technologii Bluevolution. W ramach grupy znajdują się urządzenia:

 • FTXP20M+RXP20M

 • FTXP25M+RXP25M

 • FTXP35M+RXP35M

 • FTXP50M+RXP50M

 • FTXP60M+RXP60M

 • FTXP71M+RXP71M

Korzyści

Dyskretna jednostka naścienna COMFORA zapewnia wysoką efektywność i komfort. Urządzenia gwarantują wysoką jakość emitowanego powietrza dzięki funkcji osuszania, wentylacji i oczyszczania powietrza.

Prezentowana grupa inwerterów może być wykorzystana zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewanie powietrza. Dzięki stylowemu designowi panel doskonale pasuje do wystroju każdego wnętrza.

Daikin COMFORA do domu

Szeroka funkcjonalność klimatyzatora

Klimatyzatory charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi ich użyteczność. Zalety tej grupy urządzeń to:

 • sterownik z opcją pracy online z wykorzystaniem aplikacji, sieci lokalnej, Internetu z dowolnego miejsca;

 • możliwość zastosowania programu osuszania, który zmniejsza poziom wilgotności powietrza bez konieczności gwałtownej zmiany temperatury w pomieszczeniu;

 • funkcja oszczędności energii w trybie gotowości;

 • cicha praca jak szept.

COMFORA FTXP-M DAIKIN funkcje
Czynnik chłodniczy R32

Proekologiczny czynnik chłodniczy R32

Urządzenie wykorzystuje pro ekologiczny czynnik chłodniczy R-32, który zmniejsza oddziaływanie na środowisko o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A. Z kolei jego wysoka efektywność energetyczna (klasa energetyczna A++) przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd.

Prezentowane urządzenia marki Daikin COMFORA znajdą zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach, jak i obiektach o charakterze publicznym, w tym sklepach czy biurach.

Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego montażu, serwisu i okresowych przeglądów posiadanych urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki tej usłudze będą one Państwu służyć długo i bezawaryjnie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ