Klimatyzatory ścienne lg

/Klimatyzatory ścienne lg
Klimatyzatory ścienne lg2017-04-19T10:22:52+00:00

Klimatyzator LG Artcool Stylist

Klimatyzator LG Artcool Stylist

Klimatyzator Artcool Stylist marki LG to urządzenie, które jest połączeniem nowoczesnej technologii i nowoczesnego designu. LG oferuje dwa modele urządzenia, które w komplecie mają jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną, to jest:

 • G09WL.NS3/ G09WL.UL2,
 • G12WL.NS3/ G12WL.UL2.

Prezentowany klimatyzator jest urządzeniem inwerterowym zapewniającym wysoką energooszczędność.Potwierdza to nadana mu klasa energetyczna A+ i A.

Marka LG zadbała także o zdrowie użytkowników. Klimatyzatory wyposażono w filtr antybakteryjny, który skutecznie wyłapuje cząsteczki kurzu, ale jednocześnie nie ogranicza wydajności urządzenia. Co więcej, urządzenie po zakończonej pracy samo osuszy wymiennik, co zapobiega powstawaniu pleśni wewnątrz klimatyzatora.

Instalacja artcool stylist

Dodatkowo seria klimatyzatorów Artcool Stylist marki LG oferuje kilka funkcji, które wyróżniają je zarówno w kwestiach estetycznych, jak i technicznych. Należą do nich:

 • kształt niczym nie przypominający klasycznego klimatyzatora, który można opisać jako płaski kwadrat o nowoczesnym wyglądzie z wpisanym ozdobnym okręgiem z podświetleniem LED; barwy światła można zmieniać pilotem; design urządzenia został doceniony nagrodą Red Dot;

 • nowoczesny pilot – jego kształt koresponduje z podświetlanym okręgiem na urządzeniu; wykonano go w stylistyce nowoczesnych gadżetów; zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę;

 • nawiew w trzech kierunkach;

 • niski poziom hałasu – dzięki kształtowi sprężarki o niskim poziomie wibracji i zastosowaniu ukośnych płytek, poziom głośności jest niski – w trybie snu urządzenie pracuje na poziomie 19 dB;

 • funkcja Jet Cool pozwala na szybkie ochłodzenie pomieszczenia; po osiągnięciu wymaganej temperatury klimatyzator sam wraca do standardowego trybu pracy;

 • chłodzenie od 10o C;

 • grzanie do 15o C.

Firma Clima Polska oferuje sprzedaż klimatyzatorów z serii Artcool Stylist marki LG wraz z kompleksową obsługą zawierającą doradztwo, montaż oraz serwis.

Usługi realizowane są na Mazowszu, w tym w Warszawie (m. in. w dzielnicach: Bielany, Bemowo, Centrum, Wola, Ursynów, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Śródmieście, Ursus, Wesoła, Wilanów, Targówek, Gocław). Dla klientów indywidualnych gwarantujemy preferencyjne ceny za usługę sprzedaży i montażu urządzeń obejmującą jedynie 8% VAT.

Klimatyzator LG Artcool Slim

Klimatyzator LG Artcool Slim

Klimatyzatory LG z serii Artcool Slim to urządzenia łączące nowoczesną technologię i wysublimowane wzornictwo. Urządzenia charakteryzują się smukłą sylwetką i lustrzanym panelem przednim, która nadaje im elegancki wygląd, dzięki czemu pasują do każdego, nawet najbardziej eksponowanego pomieszczenia. Zastosowany panel jest uchylny, co pozwala na zmianę kierunku nadmuchu strumienia powietrza.

W ramach prezentowanej serii dostępne są dwa modele urządzenia, tj.:

 • A09LL.NSN/ A09LL.UL2,
 • A12LL.NSN/ A12LL.UL2.

Klimatyzatory Artcool Slim należą do linii urządzeń, w których wykorzystano technikę sterowania inwerterowego. Ten typ klimatyzatorów charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną. W trybie chłodzenia urządzenia oznaczono klasą energetyczną A++, a w trybie grzania A+.

Dodatkowo wyświetlacz cyfrowy na panelu przednim pokazuje na bieżąco zużycie prądu i pozwala na kontrolę – funkcja aktywna kontrola zużycia prądu pozwala na wybranie na pilocie jednego z dwóch programów oszczędzania energii.

Prezentowana linia klimatyzatorów LG zapewnia optymalny klimat w obsługiwanym pomieszczeniu dzięki zastosowaniu mikro-ochrony 3M. To specjalny filtr opracowany w technologii 3M, który skutecznie przechwytuje i dezaktywuje pyłki i drobiny kurzu oraz inne mikroskopijne szkodliwe substancje. Filtr nie zakłóca wydajności urządzenia i nie zwiększa poziomu hałasu. Jonizator PLUS Plasmaster natomiast umożliwia emisję czystego, zdrowego powietrza bez przykrych zapachów.

Artcool Slim LG

Ponadto zyskujemy kilka użytecznych funkcji i korzystnych parametrów, wśród których znajdują się:

 • funkcja cichej pracy – zapewnia poziom emisji dźwięku w wysokości 19 dB, co pozwala na komfortowy sen; cicha praca charakteryzuje także jednostkę zewnętrzną;

 • Jet Cool – funkcja pozwala szybko schłodzić pomieszczenie; intensywna praca klimatyzatora trwa do momentu uzyskania wymaganej temperatury, a potem przechodzi w tryb standardowy;

 • system automatycznego oczyszczania, który po zakończeniu pracy urządzenia skutecznie osusza wnętrze klimatyzatora, dzięki czemu skutecznie eliminuje pleśń i przykry zapach.

Klimatyzator LG serii Artcool Slim zaopatrzono w ruchomy panel przedni oraz funkcjonalny pilot, dzięki czemu można w wygodny sposób kontrolować przepływ powietrza w pionie i poziomie.

W ofercie Clima Polska znajduje się bogata oferta klimatyzatorów. Poza sprzedażą urządzenia, firma oferuje profesjonalne doradztwo, projektowanie instalacji, montaż oraz późniejszy serwis. Usługi realizuje na terenie Mazowsza i w Warszawie.
Klientom indywidualnym za usługę obejmującą sprzedaż i montaż klimatyzatorów proponujemy promocyjne ceny obciążone 8% stawką VAT.

Klimatyzator LG Artcool Mirror

ARTCOOL Mirror

Klimatyzator marki LG z serii Artcool Mirror charakteryzuje się nowoczesnym designem podkreślonym czołowym panelem z czarnego szkła hartowanego. To odróżnia go od technicznego wyglądu zwykłych białych jednostek.

Prezentowany model występuje w jednym wariancie tworzącym komplet z jednostką zewnętrzną:

 • A18RL.NSC/A18RL.UUE.

Urządzenie pracuje w technologii inwerterowej gwarantującej niskie zużycie energii. Jego energooszczędność potwierdza przyznana klasa energetyczna A++. Zastosowanie funkcji kontroli zużycia energii daje możliwość bieżącego dostosowania poziomu zużycia energii do aktualnego zapotrzebowania.

Klimatyzator Artcool Mirror wyposażono w kilka użytecznych funkcji, w tym:

 • współpracuje z aplikacją AC Control, która umożliwia sterowanie jego pracą za pomocą telefonów komórkowych i tabletów;

 • funkcję Auto Swing – daje możliwość kontrolowania czterech strumieni powietrza w pionie i poziomie za pomocą regulacji żaluzji;

 • ukośne łopatki wentylatora., które dzięki swojej konstrukcji minimalizują poziom hałasu powstającego przy ich kontakcie z powietrzem.

Klimatyzatory LG Warszawa

Klimatyzator LG serii Artcool Slim zaopatrzono w ruchomy panel przedni oraz funkcjonalny pilot, dzięki czemu można w wygodny sposób kontrolować przepływ powietrza w pionie i poziomie.

W ofercie Clima Polska znajduje się bogata oferta klimatyzatorów. Poza sprzedażą urządzenia, firma oferuje profesjonalne doradztwo, projektowanie instalacji, montaż oraz późniejszy serwis. Usługi realizuje na terenie Mazowsza i w Warszawie.
Klientom indywidualnym za usługę obejmującą sprzedaż i montaż klimatyzatorów proponujemy promocyjne ceny obciążone 8% stawką VAT.

Artcool Mirror jest jednym z modeli klimatyzatorów firmy LG, w którym zastosowano technologię Plasmaster, dzięki której ujemne i dodatnie jony aktywnie oczyszczają powietrze ze wszelkich szkodliwych substancji.

Mamy tu także rozbudowany system filtracji, w ramach którego znajdują się:

 • filtr 3M micro ochrona – technologia 3M pozwala na przechwytywanie i dezaktywowanie cząstek takich, jak pyłki czy kurz; co ciekawe, filtr zapewnia bardzo duży przepływ powietrza przy bardzo niskim poziomie hałasu;

 • filtr antybakteryjny, który jest pierwszym etapem oczyszczania, gdzie przechwytywane są cząstki o rozmiarze powyżej 10μm.

Prezentowany klimatyzator posiada liczne funkcje świadczące o jego użyteczności, w tym:

 • cichą pracę – urządzenie zapewnia niską emisję dźwięku zarówno w przypadku jednostki wewnętrznej, jak i agregatu; zastosowanie specjalnej, bezszczotkowej konstrukcji silnika BLDC, sprężarki oraz wspomnianych wcześniej, ukośnych łopatek wentylatora, pozwala na znaczne obniżenie poziomu hałasu;

 • tryb snu, w ramach którego urządzenie może pracować na poziomie hałasu równym 19 dB;

 • tryb Jet Cool – pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia;

 • auto oczyszczanie i osuszanie – po zakończonej pracy przez jakiś czas działa jeszcze wentylator, który osusza je i likwiduje zagrożenie powstawania pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.

Klimatyzator LG Artcool Mirror znajduje się w ofercie sprzedażowej firmy Clima Polska. Oprócz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych proponuje doradztwo, montaż oraz późniejszy serwis na terenie Mazowsza i Warszawy (m. in. na Mokotowie, Ursusie, Żoliborzu, Śródmieściu, Targówku, Woli, Bielanach, Grochowie).

Klientom indywidualnym za zakup urządzeń i ich montaż oferujemy preferencyjną cenę obejmującą 8% podatek VAT.

Klimatyzator LG Deluxe

LG-Deluxe

Klimatyzatory LG z linii Delux to urządzenia przeznaczone dla klientów szukających nowoczesnych technologii i wydajności przy jednoczesnej wymiernej oszczędności. Model występuje w kilku wariantach wraz z jednostkami zewnętrznymi:

 • D09RN.NSJ/D09RN.UL2,
 • D12RN.NSJ/D12RN.UL2,
 • D18RN.NSK/D18RN.UL2,
 • D24RN.NSK/D24RN.UUE.

Prezentowane urządzenia zapewniają niski pobór energii, co potwierdzają przyznane klasy energetyczne – jednostki ostatnich dwóch wariantów mają klasę energetyczną A++ w przypadku chłodzenia, i A+ w opcji grzania, natomiast dwa pierwsze modele to klasa A++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania.

Dodatkowym atutem klimatyzatora jest funkcja kontroli zużycia energii. Daje ona możliwość korzystania z kilku programów, a tym samym regulowania mocy urządzenia w zależności od aktualnych potrzeb. Poziomy pracy można samodzielnie programować.

Zalety techniczne klimatyzatora LG Deluxe to jego mocna strona. Wśród nich warto wymienić:

 • niski poziom hałasu – w trybie nocnym urządzenie może pracować bardzo cicho, na poziomie 19 dB, co zapewnia spokojny sen; w ciągu dnia klimatyzator także pracuje cicho, w zakresie maksymalnym od 22 do 36 dB, co więcej – użytkownik ma również wpływ na głośność pracy agregatu, może ją samodzielnie zredukować o 3 dB;

 • funkcja Jet Cool, która pozwala szybko schłodzić pomieszczenie;

 • 4-kierunkowy Auto Swing dający pełną kontrolę nad kierunkiem przepływu powietrza.

Klimatyzatory z linii LG Deluxe dba także o czyste powietrze, poprzez zastosowanie:

 • automatycznego oczyszczanie, w ramach którego nawet po wyłączeniu urządzenia, jego wentylator nadal pracuje, dzięki czemu wewnątrz urządzenia nie powstaje wilgotne środowisko sprzyjające tworzeniu pleśni i przykrych zapachów;

 • jonizatora Plasmaster – to rodzaj specjalnego, cichego filtra, w ramach którego aktywne jony wiążą cząsteczki powietrza zapewniając jego czystość i prawidłową pracę urządzenia;

 • filtr antybakteryjny, którego działanie polega na wyłapywaniu cząstek pyłu i kurzu.

Clima Polska oferuje sprzedaż, montaż oraz dowóz klimatyzatorów do klienta. Firma realizuje usługi na terenie całego Mazowsze oraz dzielnic Warszawy, m.in. Grochowa, Mokotowa, Śródmieścia, Ursusa, Ochoty, Żoliborza, Targówka, Bielan i Woli. Oferta obejmuje także projektowanie instalacji i systemów klimatyzacyjnych.

Dla klientów indywidualnych za skorzystanie z kompleksowej usługi obejmującej zakup i montaż klimatyzatorów proponujemy cenę z 8% stawką VAT.

Klimatyzator LG Standard Plus

LG-standard

Jeden z najnowszych modeli marki LG. Klasyczny, ale bardzo estetyczny wygląd pasuje do każdego pomieszczenia. Urządzenie łączy w sobie funkcję chłodzenia i grzania, tradycyjny design i nowoczesną technologię.
W ramach prezentowanej linii LG oferuje cztery warianty modelu, w kompletach złożonych z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej:

 • P09EN.NSJ/ P09EN.UA3,
 • P12EN.NSJ/ P12EN.UA3,
 • P18EN.NSK/ P18EN.UL2,
 • P24EN.NSK/ P24EN.UUE.

Prezentowane urządzenia charakteryzują się wysoką energooszczędnością, którą potwierdzają przyznane im klasy energetyczne A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grania. Dodatkowym atutem jest zastosowanie funkcji monitorowania zużycia energii.

Marka LG w klimatyzatorach z serii Standard Plus zaoferowała użytkownikom skuteczne chłodzenie, mocne grzanie oraz pakiet przydatnych funkcji, wśród których znajdują się:

 • auto oczyszczanie, które zapobiega wilgoci wewnątrz urządzenia i powstawaniu pleśni czy nieprzyjemnych zapachów;

 • komfortowy, dwustronny nawiew z możliwością regulowania;

 • podwójna ochrona wydajnych filtrów;

 • funkcja cichej pracy – dotyczy zarówno jednostki wewnętrznej, jak i agregatu znajdującego się na zewnętrz;

 • tryb snu, podczas którego urządzenie pracuje na poziomie emisji dźwięku wynoszącym 19 dB;

 • funkcjonalny pilot pozwalający wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia;

 • sterowanie Wi-Fi w opcji.

Klimatyzatory z linii LG Deluxe dba także o czyste powietrze, poprzez zastosowanie:

 • automatycznego oczyszczanie, w ramach którego nawet po wyłączeniu urządzenia, jego wentylator nadal pracuje, dzięki czemu wewnątrz urządzenia nie powstaje wilgotne środowisko sprzyjające tworzeniu pleśni i przykrych zapachów;

 • jonizatora Plasmaster – to rodzaj specjalnego, cichego filtra, w ramach którego aktywne jony wiążą cząsteczki powietrza zapewniając jego czystość i prawidłową pracę urządzenia;

 • filtr antybakteryjny, którego działanie polega na wyłapywaniu cząstek pyłu i kurzu.

Zachęcamy do skorzystania z usług Clima Polska, w ramach których, poza sprzedażą urządzeń marki LG, oferujemy także profesjonalne doradztwo, montaż oraz późniejszy serwis klimatyzatorów. Wykonujemy również projekty sieci i instalacji klimatyzacyjnych. Nasze usługi realizujemy w Warszawie, m.in. w dzielnicach: Mokotów, Żoliborz, Śródmieście, Grochów, Ursus, Ochota, Wola, Bemowo czy Targówek oraz na terenie całego Mazowsza.

Dla klientów indywidualnych mamy specjalną ofertę, w ramach której za skorzystanie z kompleksowej usługi obejmującej zakup i montaż urządzeń proponujemy promocyjną cenę zawierającą 8% podatek VAT.

Klimatyzator ścienny LG Basic model E09EM

LG-Basic-E12EM

Klimatyzator ścienny LG Basic model E09EM najlepiej służy w pomieszczeniach do 30 m2. Urządzenie to łączy konkurencyjne ceny z bardzo wydajną i ekonomiczną technologią inverterową. Jej zastosowanie gwarantuje niskie pobory prądu przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej temperatury w pokoju. Klimatyzatory LG E09EM pracują bardzo cicho, są funkcjonalne, poprawiają komfort i efektywność wykonywanej pracy.

Do zalet prezentowanego inwertera należą m.in.:

 • Tryb Jet Cool będący w stanie szybko ochłodzić pomieszczenie do pożądanej temperatury,

 • Funkcja automatycznego oczyszczania zapobiegająca nagromadzaniu się pleśni i bakterii na wymienniku ciepła,

 • Filtr antybakteryjny oczyszczający powietrze z kurzu i mikroorganizmów,

 • Zastosowanie ukośnych łopatek wentylatora, dzięki którym urządzenie pracuje bardzo cicho,

 • Łatwy i szybki montaż.

Klimatyzator ścienny LG Basic model E09EM zaprojektowane są według reguł nowoczesnego designu. Biała obudowa cechuje się eleganckim kształtem pasującym do różnego rodzaju pomieszczeń. Urządzenie można odpowiednio regulować według własnych potrzeb, np. używając funkcji delikatnego nawiewu. Doskonale sprawdzą się jako klimatyzatory do domu oraz klimatyzatory do biura.

Klimatyzator LG Basic model E12EM

LG-Basic-E12EM

Klimatyzator ścienny LG Basic E12EM przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach mierzących do 45 m2. Urządzenie wyróżnia się bardzo cichą pracą oraz dużą efektywnością. Dzięki zastosowaniu technologii inverterowej, prezentowany klimatyzator jest wydajny i ekonomiczny jednocześnie. Technologia ta pozwala na kontrolowanie zużycia energii.

Klimatyzatory LG Basic E12EM charakteryzują się atrakcyjną ceną przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości działania. Do ich najważniejszych funkcji i zalet należą m.in.

 • Zastosowanie filtru antybakteryjnego, który wyłapuje kurz z powietrza oraz oczyszcza je z mikroorganizmów, alergenów i nieprzyjemnych zapachów,

 • Automatyczne oczyszczanie urządzenia zapobiegające osadzaniu się bakterii i pleśni na wymienniku ciepła,

 • Tryb Jet Cool umożliwiający szybkie schłodzenie pomieszczenia,

 • Regulowanie nawiewu,

 • Łatwa i szybka instalacja.

Klimatyzator ścienny LG Basic E12EM mają nowoczesny design i stonowaną kolorystykę. Pasują do różnego rodzaju pomieszczeń. Mogą być z powodzeniem używane w biurze lub w domu. Urządzenia charakteryzują się bezawaryjnością, są przyjazne dla środowiska, sprzyjają alergikom. Dzięki nim poziom komfortu i wydajności pracy w biurze znacznie się zwiększa.

Klimatyzator LG Basic model E18EM

LG-Basic-E12EM

Klimatyzator ścienny LG Basic model E18EM jest połączeniem atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości wykonania. Urządzenie przeznaczone jest do pomieszczeń mierzących maksymalnie 50 m2. Zastosowanie w nim technologii inverterowej pozwala na kontrolowanie poboru energii. Należy do linii LG Basic, która oferuje bardzo ciche, funkcjonalne klimatyzatory, które efektywnie oczyszczają powietrze ze szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów.

E18EM cechuje się wykorzystaniem wielu ciekawych rozwiązań. Do najważniejszych zalet i funkcji urządzenia należą m.in.:

 • Tryb Jet Cool, dzięki któremu możliwe jest ochłodzenie pokoju nawet o 5 stopni w 5-6 minut,

 • Filtr antybakteryjny usuwający z powietrza kurz, roztocza, drobnoustroje,

 • System automatycznego oczyszczania zabezpieczającego wymiennik ciepła przed nagromadzaniem się pleśni lub mikroorganizmów,

 • Łatwy i szybki montaż,

 • Delikatny, regulowany nawiew.

Klimatyzator ścienny LG Basic model E18EM sprawdza się zarówno w domu, jak i w biurze. Znacznie poprawiają komfort i wydajność pracy. Projektanci LG zadbali o ich nowoczesny design. Łagodna, jasna kolorystyka i zaokrąglony kształt obudowy pasują do różnych wnętrz.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami