Klimatyzator LG Standard Plus

///Klimatyzator LG Standard Plus
Klimatyzator LG Standard Plus2024-03-26T14:47:58+01:00
Cennik LG 2023

LG – KLIMATYZATORY SPLIT

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

Standard
LG Standard Plus
Standard 2
Artcool Gallery
Artcool Beige
Artcool Silver
Artcool Mirror
LG Deluxe
Dualcool z oczyszczaczem
klimatyzatory o dużej mocy

Jednostka ścienna LG Standard Plus to klimatyzator, który doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Zapewnia chłodzenia, grzanie i dobre oczyszczanie powietrza. Wysoka wydajność i energooszczędność, elegancki design i cicha praca sprawia, że jest to urządzenie popularne w zastosowaniach zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych.

Klimatyzator Standard Plus dostępny jest w 4 wersjach wydajnościowych.

 • PC09SK
 • PC12SK
 • PC18SK
 • PC24SK

Wydajne działanie

Klimatyzator LG DUALCOOL wyposażony jest w czujnik PM 1.0, który wykrywa bardzo drobne pyły zawieszone w powietrzu w pomieszczeniu. Co ważne, pomiary wykonuje w czasie rzeczywistym i za pomocą 4 kolorów prezentuje stan powietrza.

Kontroluj zużycie energii

Jednostka ścienna posiada funkcje umożliwiające aktywne oszczędzanie zużycia energii elektrycznej. Przycisk LG Active Energy Control pozwala zmniejszyć moc chłodzenia i tym samym zużycie prądu do poziomu 80%, 60% i 40%.

Czyste powietrze w pomieszczeniu

Jednostka ścienna Standard Plus wyposażona jest w filtr antyalergiczny, który usuwa zawieszone w powietrzu alergeny typu kurz, pyłki roślinne, zarodniki grzybów itp.

Komfortowy nawiew

Skorzystaj z funkcji Comfort Air, która dzięki naciśnięciu jednego przycisku pozwala ustawić łopatki klimatyzatora w taki sposób, aby nawiew nie był skierowany bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu.

Atutem tej jednostki ściennej jest 6-stopniowa regulacja nawiewu powietrza oraz 4-kierunkowy nawiew.

Zdalne sterowanie Wi-Fi

W klimatyzatorze Standard Plus wbudowano moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i o każdej porze. Warunkiem jest zainstalowanie na smartfonie, tablecie lub laptopie dedykowanej aplikacji LG ThinQ, w ramach której oprócz sterowania, możesz monitorować pracę klimatyzatora, sprawdzać stan filtrów, a nawet sterować zdalnie urządzeniami domowymi marki LG. Aplikacja umożliwia także sterowanie klimatyzacją za pomocą głos.

Kompaktowa i elegancka konstrukcja

Klimatyzator LG Standard Plus charakteryzuje się eleganckim kształtem. Zaokrąglone krawędzie i smukły kształt pasują do wnętrz wykończonych w różnym stylu. Atutem jest ukryty wyświetlacz, na którym odczytasz temperaturę pomieszczenia oraz zużywaną energię w czasie rzeczywistym. Dodatkowo kompaktowa budowa jednostki ściennej Standard Plus znacząco ułatwia montaż urządzenia na ścianie.

Certyfikat CarbonTrust

Klimatyzator LG Standard Plus został przebadany w zakresie emisji śladu węglowego, co skutkowało przyznaniem certyfikatu CarbonTrust.

Szybka instalacja

Konstrukcja jednostki ściennej LG Standard Plus pozwala na szybką i łatwą instalację. Atutem jest więcej miejsca na przewody rurowe, zdejmowana dolna pokrywa, wspornik montażowy czy udoskonalona płyta montażowa.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ