Klimatyzatory Chigo

/Klimatyzatory Chigo
Klimatyzatory Chigo2024-04-25T16:54:45+02:00
Cennik CHIGO

Klimatyzacja Chigo

Domowy, biurowy, a może przemysłowy? Nieważne, jakiego klimatyzatora potrzebujesz, my pomożemy Ci wybrać najlepszą jednostkę! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o systemy klimatyzacji od renomowanego chińskiego producenta Chigo. Z przyjemnością zaproponujemy produkty w konkurencyjnych cenach, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Chcesz poprawić komfort przebywania w pomieszczeniach domowych lub komercyjnych, jesteśmy do usług!

Chigo – klimatyzacja na miarę Twoich potrzeb!

Chigo to znany i ceniony producent rozwiązań z zakresu klimatyzacji i odzysku ciepła. W asortymencie marki znajdują się m.in. klimatyzatory Chigo RAC, Chigo LCAC, systemy VRF, rekuperatory, kurtyny powietrza i akcesoria montażowe. Wszystkie oferowane klimatyzatory Chigo pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, dzięki czemu są wydajne, a zarazem bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Co oferują klimatyzatory Chigo?

 • Funkcja Quiet 25dB(A) – wyjątkowo cicha praca urządzenia, dzięki czemu może być włączone także nocą.

 • Turbo chłodzenie/grzanie – błyskawiczne osiągnięcie zadanych wartości temperatury przy zachowaniu najwyższej wydajności energetycznej.

 • Zabezpieczenie przed wydmuchem zimnego powietrza w trybie grzania.

 • Nawiew 3D – automatyczny ruch powietrza w pionie i poziomie, który zapewnia równomierny nawiew.

Rozważasz montaż klimatyzatora na stałe?

A może preferujesz jednostki mobilne, które możesz z łatwością przenosić do innych pomieszczeń?

Zadzwoń do nas i przedstaw swoje oczekiwania!

+48 22 290 26 46

Klimatyzatory naścienne

Klimatyzatory naścienne Chigo łączą w sobie wysoką funkcjonalność i elegancki design, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Wyróżnia je cicha praca oraz możliwość zarządzania jednostką za pośrednictwem WiFi. Sterując klimatyzatorem z poziomu urządzenia mobilnego masz gwarancję, że temperatura w pomieszczeniu jest zawsze optymalna.

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne Chigo to rozwiązanie dedykowane do przestrzeni, w których nie ma możliwości montażu urządzenia na stałe. Klimatyzacja przenośna bardzo dobrze sprawdza się w przestrzeniach z wydzielonymi pomieszczeniami – klimatyzatory są mobilne i można je łatwo przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się także w niewielkich lokalach użytkowych i usługowych – wszędzie tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu optymalnej temperatury niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Inne klimatyzatory Chigo

Asortyment marki Chigo  jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Obok jednostek naściennych i klimatyzatorów przenośnych marka oferuje szereg rozwiązań dedykowanych dla wymagających przestrzeni, w tym komercyjnych i użytkowych. Asortyment producenta obejmuje m.in. klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe, klimatyzatory podłogowe oraz podsufitowo-przypodłogowe. Różnorodność oferowanych rozwiązań sprawia, że klimatyzacja Chigo doskonale komponuje się w każdej przestrzeni, niezależnie od preferencji użytkowników oraz możliwości technicznych obiektu.

Klimatyzacja Chigo z montażem

Jako firma od lat działająca w branży klimatyzacji naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomoc w doborze urządzeń o optymalnej mocy chłodzenia oraz profesjonalny montaż klimatyzacji. Klimatyzację Chigo montujemy w mieszkaniach i lokalach usługowych na terenie miasta Warszawa i w okolicy. Zapraszamy do kontaktu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ