Klimatyzatory ELECTROLUX

/Klimatyzatory ELECTROLUX
Klimatyzatory ELECTROLUX2018-08-07T12:07:56+00:00

Klimatyzatory OptiBreeze X3

Seria klimatyzatorów OptiBreeze X3, produkowanych przez firmę Electrolux, charakteryzuje się wysoką wydajnością, energooszczędnością i łączy w sobie zarówno elegancję, jak i wysoką funkcjonalność. Nowością w modelach produkowanych od 2018 roku jest zastąpienie czynnika chłodzącego R410a ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Pozwala to na ochronę środowiska i wpływa pozytywnie na poziom wskaźnika efektu cieplarnianego, redukując go o 72%.

W tej grupie znajdziemy poniższe modele klimatyzatorów:

 • EPS09V38HWI,

 • EPS09V38HWO,

 • EPS12V38HWI,

 • EPS12V38HWO,

 • EPS18V38HWI,

 • EPS18V38HWO,

 • EPS24V38HWI,

 • EPS24V38HWO.

Klimatyzator Electrolux OptiBreeze X3

Każdy model klimatyzatora wyposażony jest w filtr antybakteryjny HEPA BIO i turbowentylator, który pozwala na osiągnięcie pożądanej temperatury w bardzo krótkim czasie. Wbudowana funkcja zegara umożliwia zaprogramowanie urządzenia według indywidualnych potrzeb użytkowników.

Klimatyzator Electrolux OptiBreeze X3

Bogate wyposażenie klimatyzatorów

Klimatyzatory OptiBreeze X3 posiadają doskonały system filtracji PureO2, który usuwa z powietrza mikroskopijne zanieczyszczenia i maksymalną ilość alergenów. Wybrane modele dysponują funkcją Low Noise, która pozwala urządzeniom działać w trybie cichej pracy, nie przekraczając 21 dB, umożliwiając tym samym spokojny i komfortowy sen użytkowników.

Seria OptiBreeze X3 oferuje swoim użytkownikom również takie funkcje, jak:

 • funkcja „Follow me”, która dzięki czujnikowi temperatury w pilocie pozwala na dostosowanie temperatury do osób przebywających w pomieszczeniu;

 • funkcja „Auto Restart”, która umożliwia ponowne włączenie się urządzenia po chwilowym spadku napięcia;

 • funkcja auto czyszczenia X-FAN, która sprawia, iż wewnętrzne części urządzenia są na bieżąco czyszczone, dzięki czemu unika się pleśni i nieprzyjemnego zapachu.

Wyposażenie klimatyzatorów w kompresor sprawia, iż urządzenia firmy Electrolux pracują nie tylko wydajnie, ale również pozwalają zaoszczędzić energię podczas chłodzenia i grzania.

Klimatyzatory OptiBreeze X2

OptiBreeze X2 to seria wysokiej jakości klimatyzatorów produkowanych przez firmę Electrolux. Modele produkowane od 2018 roku zostały ulepszone i wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Tym samym są bezpieczne dla środowiska, ponieważ zastosowanie nowoczesnej technologii przyczynia się do redukcji wskaźnika efektu cieplarnianego.

W tej serii dostępne są następujące modele klimatyzatorów:

 • EXS09V38HWI,

 • EXS09V38HWI,

 • EXS12V38HWI,

 • EXS12V38HWO,

 • EXS18V38HW,

 • EXS18V38HWO.

Klimatyzator Electrolux OptiBreeze X2

Poszczególne modele różnią się między sobą wydajnością chłodzenia, wymiarami i wagą oraz poziomem ciśnienia akustycznego. Każdy z nich wyposażony jest w filtr antybakteryjny HEPA BIO, ukryty wyświetlacz LCD i turbowentylator.

Klimatyzator Electrolux OptiBreeze X2

Bogata funkcjonalność urządzeń

Nowe modele serii OptiBreeze X2 z 2018 roku charakteryzują się również posiadaniem nowoczesnej funkcji „Follow me”, która pozwala na odczyt temperatury bezpośrednio ze strefy przebywania użytkownika. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu pilota z wbudowanym czujnikiem temperatury dokonującego odczytu wokół osób, które przebywają w pomieszczeniu.

Klimatyzatory serii OptiBreeze X2 posiadają również wiele innych udogodnień podnoszących jakość i komfort użytkowania urządzenia, takich jak:

 • wbudowany zegar – pozwala na zaprogramowanie urządzenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika;

 • inwenter – zapewnia płynną regulację obrotów sprężarki, a tym samym pozwala zaoszczędzić zużycie prądu;

 • funkcja Auto Restart – umożliwia ponowne automatyczne załączenie się urządzenia po spadku napięcia.

Wszystkie klimatyzatory z tej grupy wyposażone zostały w funkcję Low Noise umożliwiającą tryb cichej pracy. Praca urządzenia na poziomie 21 dB pozwala na spokojny i komfortowy sen użytkowników.

Klimatyzatory FreeMatch

System FreeMatch to nowoczesna propozycja firmy Electrolux zaprojektowana do chłodzenia lub grzania kilku pomieszczeń jednocześnie. Urządzenia FreeMatch można stosować zarówno do obsługi pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych. System pozwala na połączenie zewnętrznego agregatu z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Maksymalnie do jednostki zewnętrznej można podłączyć aż pięć urządzeń wewnętrznych, takich jak: kaseta, konsola, klimatyzator naścienny lub kanałowy.

Szerokie możliwości konfiguracji klimatyzatorów

W ramach systemu FreeMatch można użyć poniższych modeli klimatyzatorów naściennych:

 • EXI09JEIWI,

 • EXI12JEIWI,

 • EXI18JEIWI.

Klimatyzator Electrolux FreeMatch

Klimatyzatory wyposażone są w filtr antybakteryjny HEPA BIO, który usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń i wyraźnie hamuje rozwój mikroorganizmów w powietrzu. Jonowy filtr powietrza zabija roztocza, alergeny i eliminuje ilość bakterii.

Urządzenia te wyposażone są w opcję „Follow me”. Ta nowoczesna funkcja pozwala na odczyt temperatury wśród osób przebywających w pomieszczeniu za pomocą czujnika umieszczonego w pilocie, dzięki czemu klimatyzator dostosowuje temperaturę do otoczenia.

Klimatyzatory ComfortCoolMulti

Produkowane przez firmę Electrolux klimatyzatory serii ComfortCoolMulti to nowoczesne urządzenia, które dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej zużywają bardzo małą ilość energii. Poziom hałasu emitowany przez urządzenie jest bardzo niski, co pozwala na komfortowy i spokojny sen użytkowników. Klimatyzatory tej serii posiadają funkcję trybu nocnego – Sleep Mode, która umożliwia zmniejszenie intensywności działania urządzenia w porze nocnej.
Wyjątkowe wzornictwo sprawia, iż klimatyzatory tej serii prezentują się elegancko i spełniają swoją funkcję w każdym wnętrzu. Nie tylko chłodzą powietrze latem, ale również je oczyszczają i grzeją zimową porą.

Bogata funkcjonalność urządzeń

W serii ComfortCoolMulti dostępne są poniższe modele klimatyzatorów:

 • EXM12HJESI,

 • EXM12HJESI,

 • EXM24HJESE.

Klimatyzator Electrolux ComfortCoolMulti
Klimatyzator Electrolux ComfortCoolMulti

Poszczególne modele różnią się między sobą wymiarami i wagą, zachowując te same parametry funkcjonowania. Urządzenia wyposażone są w zegar, dzięki czemu praca klimatyzatora może być zaprogramowana według indywidualnych potrzeb użytkownika. Nowoczesna funkcja „Follow me” pozwala na dostosowanie temperatury do otoczenia – jest to możliwe dzięki zastosowaniu pilota z czujnikiem temperatury, który wychwytuje temperaturę wśród osób znajdujących się w pomieszczeniu.

Klimatyzatory wyposażone są również w:

 • filtr antybakteryjny HEPA BIO, który usuwa nawet najmniejsze zanieczyszczenia i hamuje rozwój bakterii w powietrzu;

 • filtr węglowy X-FAN, który oczyszcza powietrze niwelując nieprzyjemne i szkodliwe zapachy.

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami