Klimatyzator LG DUALCOOL z oczyszczaczem powietrza

///Klimatyzator LG DUALCOOL z oczyszczaczem powietrza
Klimatyzator LG DUALCOOL z oczyszczaczem powietrza2024-03-26T13:54:58+01:00
Cennik LG 2023

LG – KLIMATYZATORY SPLIT

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

Standard
LG Standard Plus
Standard 2
Artcool Gallery
Artcool Beige
Artcool Silver
Artcool Mirror
LG Deluxe
Dualcool z oczyszczaczem
klimatyzatory o dużej mocy

Klimatyzator LG DUALCOOL to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone zarówno do chłodzenia i ogrzewania, jak i oczyszczania powietrza. Zaawansowane filtry antyalergiczne, czujnik czystości powietrza wewnątrz pomieszczenia, samooczyszczanie czy zastosowanie promieniowania UV do oczyszczania wentylatora pozwalają uzyskać wyjątkowo czyste powietrze idealne także dla alergików. Klimatyzator ścienny jest także wydajny i energooszczędny. Atutem jest również możliwość zdalnego sterowania przez Wi-Fi.

Klimatyzator DUALCOOL z oczyszczaczem powietrza dostępny jest w 2 wersjach wydajnościowych.

 • AP09RK
 • AP12RK

Czyste powietrze w pomieszczeniu dla Twojego zdrowia

Czujnik PM 1.0

Klimatyzator LG DUALCOOL wyposażony jest w czujnik PM 1.0, który wykrywa bardzo drobne pyły zawieszone w powietrzu w pomieszczeniu. Co ważne, pomiary wykonuje w czasie rzeczywistym i za pomocą 4 kolorów prezentuje stan powietrza.

Filtr antyalergiczny

W klimatyzatorze DUALCOOL zastosowano filtry, których zadaniem jest usuwanie substancji wywołujących alergie — typu kurz, zarodniki grzybów, pyłki roślin itp.

Technologia UVnano

Dzięki zastosowaniu światła ultrafioletowego klimatyzator z wentylatora nadmuchowego usuwa do 99,99% bakterii. W ten sposób nawiewa świeże i czyste powietrze do pomieszczenia.

Funkcja auto cleaning

Klimatyzator ścienny LG DUALCOOL wyposażono w funkcję samooczyszczania wnętrza. W wyniku jej działania ze środka klimatyzatora usuwana jest wilgoć sprzyjająca namnażaniu się drobnoustrojów. W ten sposób wnętrze jednostki jest stale czyste, co zapewnia nadmuch czystego i świeżego powietrza.

Sterowanie klimatyzacja z każdego miejsca na świecie

Klimatyzator DUALCOOL z oczyszczaczem powietrza wyposażony jest w moduł Wi-Fi, który pozwala na kierowanie pracą urządzenia z dowolnego miejsca na świecie. Dedykowana aplikacja LG ThinQ może dodatkowo obsługiwać wszystkie urządzenia marki LG. Wystarczy, że zainstalujesz ją na smartfonie, tablecie czy laptopie. Dzięki aplikacji możesz zdalnie kontrolować i monitorować pracę urządzenia oraz sprawdzać stan filtrów.

Wydajna praca

Klimatyzator ścienny LG DUALCOOL wyposażony jest w sprężarkę inwerterową DUAL, która zapewnia niskie zużycie energii przy zachowaniu wysokiej wydajności chłodzenia i ogrzewania. Sprężarka DUAL Inverter posiada 10-letnią gwarancję producenta. Klasa energetyczna urządzenia to A++ dla chłodzenia i A++/A+ dla grzania.

Cicha praca

Klimatyzator ścienny LG DUALCOOL pracuje niezwykle cicho emitując w trybie cichym dźwięk na poziomie 19 dB(A).

Elegancki design

Jednostka ścienna LG DUALCOOL doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Zaokrąglone i smukłe kształty, elegancki i jednocześnie funkcjonalny wyświetlacz sprawiają, że urządzenie jest ozdobą pomieszczenia.

Wysoka trwałość

W jednostce ściennej DUALCOOL zastosowano wymiennik ciepła, który pokryto warstwą Gold Fin. Powoduje ona większą odporność na korozję, co wydłuża żywotność klimatyzatora.

Łatwa instalacja

Klimatyzator LG DUALCOOL został zaprojektowany w sposób, który zapewnia łatwą i szybką instalację.

Klimatyzator z certyfikatem CarbonTrust

Jednostka ścienna jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Urządzenie zostało sprawdzone pod kątem emitowanego śladu węglowego, na podstawie którego uzyskało certyfikat CarbonTrust.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ