Klimatyzator LG ARTCOOL Beige

///Klimatyzator LG ARTCOOL Beige
Klimatyzator LG ARTCOOL Beige2024-03-27T13:21:16+01:00
Cennik LG 2023

LG – KLIMATYZATORY SPLIT

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

Standard
LG Standard Plus
Standard 2
Artcool Gallery
Artcool Beige
Artcool Silver
Artcool Mirror
LG Deluxe
Dualcool z oczyszczaczem
klimatyzatory o dużej mocy

Klimatyzator LG ARTCOOL Beige to nowoczesna jednostka, która zapewnia dostawę świeżego i czystego powietrza do pomieszczenia. Jednostka charakteryzuje się wysokimi parametrami w zakresie energooszczędności. Jest urządzeniem, które zapewnia różnorodne sposoby sterowania urządzeniem, także za pomocą internetu. Klimatyzator LG ARTCOOL Beige dostępny jest w kolorze beżowym.

Klimatyzator LG ARTCOOL Beige występuje w wersjach przeznaczonych do pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni.  

 • AB09BK.NSJ/AB09BK.UA3 
 • AB12BK.NSJ/AB12BK.UA3 
 • AB18BK.NSK/AB18BK.UL2 
 • AB24BK.NSK/AB24BK.U24

Czyste powietrze dzięki filtrom antyalergicznym

Klimatyzator zapewnia wysoką absorpcję i neutralizację szkodliwych dla człowieka substancji typu alergenów, pyłków, roztoczy czy zarodników grzybów. Jest doskonałym narzędziem do stwarzania optymalnych warunków dla alergików.

Jonizacja powietrza

W klimatyzatorze  LG ARTCOOL Beige zastosowano technologię Plasmaster Ionizer, który zapewnia usuwanie 99,9% bakterii przylegających do powierzchni.

Wysoka wydajność klimatyzacji

Jednostka ścienna LG ARTCOOL Beige wyposażona jest w LG DUAL Inverter Compressor, który zapewnia wysoką wydajność oraz długą i niezawodną pracę. Dzięki zastosowanej sprężarce urządzenie może wydajnie pracować nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych przez cały rok — klimatyzator może pracować w temperaturach skrajnych od -10 st. C do +48 st. C.

Wysoka energooszczędność

Klimatyzator LG ARTCOOL Beige jest urządzeniem energooszczędnym, opisanym klasą energetyczną A++, A+, co zapewnia niskie zużycie energii i oszczędności na rachunkach za prąd.

Sterowanie za pomocą internetu

W klimatyzatorze LG ARTCOOL Beige zastosowano moduł Wi-Fi, który pozwala na kierowanie pracą urządzenia za pomocą smartfona, tableta lub laptopa z dowolnego miejsca na świecie w dowolnym czasie. Sterowanie klimatyzacją odbywa się za pomocą aplikacji LG ThinQ dostępnej w języku polskim.

Cicha praca

Jednostka ścienna LG ARTCOOL Beige pracuje niezwykle cicho. W trybie pracy cichej emituje dźwięk na poziomie 19 dB(A), co przypomina cichy ludzki szept.

Czysty klimatyzator — czystsze klimatyzowane powietrze

Klimatyzator ARTCOOL Beige wyposażono w funkcję automatyczne oczyszczanie wnętrza jednostki ściennej poprzez osuszanie wilgoci, co minimalizuje ryzyko rozwoju drobnoustrojów w klimatyzatorze.

Technologia UVnano

W jednostce ściennej zastosowano naświetlanie promieniowaniem ultrafioletowym wentylatora nawiewu, dzięki czemu usuwa się 99,99% bakterii. W ten sposób minimalizuje się ryzyko wdmuchiwania do pomieszczenia zanieczyszczonego drobnoustrojami powietrza do pomieszczenia.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ