Klimatyzatory Mitsubishi Electric ścienne przemysłowe zakres pracy

/Klimatyzatory Mitsubishi Electric ścienne przemysłowe zakres pracy
Klimatyzatory Mitsubishi Electric ścienne przemysłowe zakres pracy2018-09-26T07:38:49+00:00
Klimatyzatory przemysłowe Mitsubishi Warszawa

Modele:

 • MSZ-GF60VE
 • MSZ-GF71VE

Klimatyzatory przemysłowe Mitsubishi Electric

Klimatyzatory przemysłowe Mitsubishi Electric to zaawansowane technologicznie urządzenia od jednego z liderów w branży klimatyzacji i wentylacji. Proponujemy urządzenia ścienne o wysokiej wydajności, niezawodności i dyskretnym wyglądzie. Subtelny design sprawia, że klimatyzacja przemysłowa od Mitsubishi Electric doskonale wpasowuje się w wystrój i charakter każdego wnętrza. Urządzenia producenta świetnie nadają się więc nie tylko do stosowania w halach przemysłowych, ale też w wielu innych przestrzeniach komercyjnych.

Klimatyzatory przemysłowe Mitsubishi Electric to też niezawodna praca oraz wysoka energooszczędność. Zaawansowane systemy stworzone przez najlepszych japońskich inżynierów przystosowane są do funkcjonowania w każdych warunkach klimatycznych (zakres do -25 °C), co sprawia, że mogą być używane także zimą. Jednocześnie poszanowanie dla środowiska naturalnego oraz chęć zaspokajania potrzeb użytkowników sprawiają, że klimatyzacja przemysłowa od producenta zużywa bardzo mało energii elektrycznej.

Klimatyzacja przemysłowa powinna być przede wszystkim wydajna. Dlatego urządzenia ścienne od Mitsubishi Electric zapewniają doskonałą wymianę powietrza. Wygodna obsługa zapewniana przez intuicyjne sterowanie wpływa na ich jeszcze większą efektywność. Dodatkowo klimatyzatory przemysłowe z oferty producenta są łatwe w montażu. Możliwość umieszczenia na ścianie sprawia, że urządzenia nadają się do zastosowania w niemal każdym pomieszczeniu. Konserwacja klimatyzacji jest zaś ułatwiona, nawet przy intensywnej eksploatacji, dzięki bardzo trwałym filtrom.

Do najważniejszych zalet urządzeń ściennych od Mitsubishi Electric należą:

 • wysoka wydajność,
 • energooszczędność,
 • cicha praca,
 • niewielkie rozmiary i uniwersalny, elegancki design,
 • intuicyjna obsługa za pomocą pilota bezprzewodowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzacji przemysłowej od Mitsubishi Electric oraz do kontaktu, jeśli interesuje Państwa zakup, montaż lub serwis klimatyzacji w mieście Warszawa i okolicach.

KLIMATYZATORY MITSUBISHI ELECTRIC ŚCIENNE PRZEMYSŁOWE ZAKRES PRACY -25oC

Mitsubishi klimatyzacja przemysłowa Warszawa

Modele:

 • PKA-RP35HAL
 • PKA-RP50HAL
 • PKA-RP60KAL
 • PKA-RP71KAL
 • PKA-RP100KAL
Klimatyzacja przemysłowa Mitsubishi Electric
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami