Klimatyzator Panasonic VZ

Klimatyzator Panasonic VZ2023-12-15T15:10:20+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Klimatyzatory Ścienne Panasonic

ETHEREA Z
Jednostki TZ
Jednostki UZ
jednostki BZ
jednostki VZ

Jednostki ścienne Heatcharge VZ to urządzenia oferujące unikalny system akumulacji energii. Dedykowane są do pomieszczeń, gdzie stawia się wysokie wymagania w zakresie ogrzewania. Jednostki z serii VZ mogą pracować wydajnie nawet przy bardzo niskich temperaturach powietrza sięgających – 30 st.C. Ten rodzaj pompy ciepła powietrze-powietrze zapewnia maksymalny komfort i oszczędność energii (klasa A+++ dla chłodzenia i ogrzewania). Jego zaletą jest wydajne oczyszczanie powietrza, niezwykle cicha praca oraz kompaktowe wymiary pozwalające na instalację nawet w wyjątkowo wąskich przestrzeniach.

Jak działają jednostki z serii VZ?

Klimatyzatory VZ marki Panasonic, dzięki unikalnej technologii, wykorzystują ciepło generowane podczas pracy kompresora. Ciepło to jest magazynowane i wykorzystywane do ogrzewania, co jednocześnie powoduje niższą konsumpcję prądu w trybie ogrzewania. Co więcej, jeśli ogrzewanie pomieszczenia będzie wstrzymane podczas procesu odszraniania jednostki zewnętrznej, to zmagazynowane ciepło wciąż będzie utrzymywać temperaturę pomieszczenia na komfortowym poziomie. Klimatyzatory z serii VZ były testowane w temperaturze zewnętrznej -35 st. C. Dzięki potwierdzonej wydajności pracy polecane są do ogrzewania obiektów także zimą. Gwarantują wydajne ogrzewanie do temperatury – 30 st. C. Zastosowanie innowacyjnej technologii akumulacji energii sprawia, że jednostki VZ posiadają klasę energetyczną A+++ zarówno dla chłodzenia, jak i grzania. W rezultacie są jednymi z najbardziej energooszczędnych pomp ciepła typu powietrze-powietrze dostępnych na rynku.

Klimatyzacja Panasonic

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Panasonic w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Zasługujesz na komfort

Klimatyzatory z serii VZ należą do najciszej pracujących urządzeń na rynku. Emitują dźwięk na poziomie tylko 18 dB(A), co odpowiada ciszy nocnej na wsi. W rezultacie można je z powodzeniem stosować w sypialni, gabinecie czy pokoju dziecka, ponieważ nie mają wpływu na zakłócenia snu, koncentracji czy wypoczynku.

Atutem klimatyzatorów z serii VZ jest możliwość korzystania z silnego przepływu powietrza, dzięki któremu pomieszczenie szybko osiąga oczekiwaną temperaturę. Ważne z punktu energooszczędności i komfortu termicznego jest zastosowanie czujników wykrywających aktywność człowieka oraz światła słonecznego w pomieszczeniu.

Jednostki VZ w standardzie wyposażone są w pilot pozwalający na korzystanie z wszystkich funkcji urządzeń. Jednocześnie, jeśli jesteś zainteresowany sterowaniem jednostką za pomocą internetu lub głosu możesz kupić ją w opcji doposażonej w moduł WLAN pozwalający na kierowanie pracą klimatyzatora za pomocą smartfona przez aplikację Panasonic Comfort Cloud.

Oddychaj czystym powietrzem

Klimatyzatory z serii VZ zapewniają czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Zastosowano w nich technologię nanoeTM, która wykorzystuje rodniki hydroksylowe w celu wyeliminowania alergenów czy pleśni. Technologia nanoeTM poprawia ochronę przed zanieczyszczeniami — może pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. To rozwiązanie doskonałe dla astmatyków i osób cierpiących na alergie wziewne oraz choroby dróg oddechowych.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Panasonic do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

VZ — klimatyzatory do każdego wnętrza

Jednostki z serii VZ to urządzenia ultrakompaktowe. Ich szerokość to 798 mm, co pozwala zainstalować je w każdym pomieszczeniu. Klimatyzatory, jako jedne z nielicznych urządzeń na rynku, mogą być montowane także w przestrzeni nad drzwiami.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ