Klimatyzator Panasonic TZ

Klimatyzator Panasonic TZ2023-12-15T15:09:05+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Klimatyzatory Ścienne Panasonic

ETHEREA Z
Jednostki TZ
Jednostki UZ
jednostki BZ
jednostki VZ
jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
CS-TZ20ZKEW CU-TZ20ZKE
CS-TZ25ZKEW CU-TZ25ZKE
CS-TZ35ZKEW CU-TZ35ZKE
CS-TZ42ZKEW CU-TZ42ZKE
CS-TZ50ZKEW CU-TZ50ZKE
CS-TZ60ZKEW CU-TZ60ZKE
CS-TZ71ZKEW CU-TZ71ZKE

Klimatyzatory TZ to jednostki ultrakompaktowe, które zmieszczą się w każdym pomieszczeniu. Ich zaletą jest wysoka wydajność i moc, dzięki którym zapewnią komfort termiczny w domu, mieszkaniu czy biurze. Wbudowany moduł WLAN i kompatybilność z asystentem głosowym pozwalają wybrać sposób sterowania jednostką wewnętrzną w zależności od indywidualnych preferencji. Dodatkowym atutem są kierujące nadmuchem powietrza żaluzje Aerowings czy filtr cząstek stałych PM 2,5.

Klimatyzacja Panasonic

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Panasonic w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Klimatyzatory TZ — do każdego pomieszczenia niezależnie od jego wielkości

Masz ograniczoną ilość miejsca na ścianie na powieszenie klimatyzatora? Zdecyduj się na jednostki wewnętrzne TZ, które posiadają ultrakompaktową konstrukcję! Klimatyzator ma jedynie 779 mm szerokości, co powala na zawieszenie go nawet nad wąskimi drzwiami. Co ważne, urządzenia TZ marki Panasonic są łatwe w konserwacji, wygodne w montażu, a wszystkie elementy niezbędne do instalacji (okablowanie i części elektroniczne) znajdują się po jednej stronie jednostki wewnętrznej.

Dopasuj sposób sterowania jednostką TZ do swoich potrzeb

Klimatyzatory TZ dają Ci pełną dowolność w zakresie sterowania. Możesz wybrać kierowanie pracą jednostki za pomocą pilota, smartfona czy za pomocą głosu.

Każdy klimatyzator TZ posiada wbudowany moduł WLAN, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfona przy wykorzystaniu aplikacji Panasonic Comfort Cloud. W efekcie możesz kierować pracą jednostki z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu i w dowolnie wybranym czasie. Aplikacja ta, oprócz ustawiania pracy urządzenia, pozwala na monitorowanie i tworzenie harmonogramów, co ułatwia optymalizację zużycia energii względem uzyskanego komfortu termicznego.

Moduł WLAN współpracuje również z Alexa i Google Home. W ten sposób możesz sterować klimatyzacją za pomocą głosu, wykorzystując wszystkie funkcje urządzenia.

Każde urządzenie zaopatrzone jest w innowacyjny pilot Sky Controller, który daje Ci szybki dostęp do podstawowych funkcji. Przyciski do bardziej zaawansowanych funkcjonalności znajdziesz pod przesuwającą się klapką. Podświetlany wyświetlacz LCD pozwala na sprawne korzystanie z pilota także w ciemności. Co ważne, teraz możesz ustawić pracę klimatyzatora z dokładnością do 0,5 st. C i cieszyć się jeszcze wyższym komfortem użytkowania klimatyzacji.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Panasonic do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Zadbaj o komfort w pomieszczeniu

Niewątpliwą zaletą klimatyzatorów TZ jest zastosowanie szerszej maskownicy wlotowej oraz szybkoobrotowego wentylatora, które gwarantują większy przepływ klimatyzowanego powietrza. W efekcie pomieszczenie szybciej uzyskuje oczekiwaną temperaturę. Co więcej, system Aerowings sprzyja uzyskaniu równomiernego rozłożeniu temperatury w całym pokoju. Żaluzje Aerowing dają również większą kontrolę nad kierunkiem nawiewu. Ponadto rozproszony strumień powietrza zapewnia nadmuch zimnego powietrza pod sufit, które następnie łagodnie miesza się z cieplejszym powietrzem unoszącym się poniżej.

Jednostki TZ Panasonic to także gwarancja cichej pracy. Urządzenia w trybie cichej pracy emitują dźwięk ok. 20 dB(A), który jest ledwo słyszalny przez ludzkie ucho. Taki klimatyzator sprawdzi się w Twojej sypialni, gabinecie czy pokoju dziecięcym. Nie będzie zakłócać skupienia, relaksu, wypoczynku czy snu.

Ważną funkcją klimatyzacji jest oczyszczanie powietrza. Jednostki wewnętrzne posiadają wbudowany filtr cząstek stałych PM 2,5 z technologią nanoe, która wykorzystuje moc rodników hydroksylowych. Klimatyzatory TZ, dzięki nim wychwytują nie tylko kurz czy pyłki, ale również cząsteczki smogu, dym i inne. W ten sposób zapewnisz w domu, mieszkaniu, biurze czyste i zdrowe powietrze.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ