Klimatyzator Panasonic UZ

Klimatyzator Panasonic UZ2023-12-15T15:09:31+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Klimatyzatory Ścienne Panasonic

ETHEREA Z
Jednostki TZ
Jednostki UZ
jednostki BZ
jednostki VZ
jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
CS-UZ50WKE CU-UZ50WKE
CS-UZ25WKE CU-UZ25WKE
CS-UZ35WKE CU-UZ35WKE
CS-UZ25ZKE CU-UZ25ZKE
CS-UZ35ZKE CU-UZ35ZKE
CS-UZ50ZKE CU-UZ50ZKE

Szukasz klimatyzatorów do zastosowań split o niewielkich wymiarach? Poznaj jednostki z serii UZ marki Panasonic! Te urządzenia charakteryzują się  ultrakompaktową budową i cichą pracą — w trybie Super Quiet to tylko 20 dB(A). Niewielka szerokość – 779 mm pozwala na montaż na bardzo ograniczonej powierzchni ściany, a komfortowy nawiew, wysoko wydajny filtr przeciwpyłowy oraz wysoka energooszczędność zapewnią satysfakcję i komfort z użytkowania. Jeśli zależy Ci na zdalnym sterowaniu przy wykorzystaniu internetu lub głosu to funkcje te są dostępne w dodatkowej opcji.

Klimatyzacja Panasonic

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Panasonic w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Klimatyzator, który potrzebuje niewiele miejsca

Ultrakompaktowe wymiary sprawiają, że klimatyzatory UZ sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie istnieją ograniczenia w zakresie dostępnej powierzchni ściany do zamontowania tego typu urządzeń. W efekcie szerokość klimatyzatora wynosząca 779 mm sprawia, że zmieści się on nawet nad wąskimi drzwiami. Co więcej, obudowa, elementy elektroniczne i okablowanie zaprojektowano tak, aby ułatwić instalację i serwis klimatyzatora.

Klimatyzacja bez uczucia przeciągu

W klimatyzatorach UZ zastosowano system Aerowings, który zapewnia komfortowy dla człowieka nawiew. Szersza szczelina wylotowa, dwie niezależnie poruszające się żaluzje oraz wysokowydajny wentylator powodują, że możesz precyzyjnie ustawić kierunek nadmuchu zimnego powietrza. Co więcej, żaluzje Aerowings kierują nawiew w stronę sufitu, dając efekt prysznica, czyli opadania zimnego powietrza w stronę podłogi, co minimalizuje efekt zimnego powiewu. Taki system powoduje również, że temperatura w pomieszczeniu rozkłada się równomiernie.

Klimatyzatory UZ — czyste powietrze w Twoich wnętrzach

W jednostkach z serii UZ marki Panasonic zastosowano filtr przeciwpyłowy, który niweluje problem zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach. Filtr ten eliminuje alergeny, kurz oraz pyły zawarte w zanieczyszczonym powietrzu zewnętrznym. W rezultacie w domu, mieszkaniu czy biurze możesz zawsze cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem.

Bądź eko i oszczędzaj pieniądze bez konieczności rezygnacji z komfortu

Jednostki wewnętrzne UZ wykorzystują czynnik chłodniczy R32, który ma najmniejszy wpływ na środowisko w porównaniu z innymi czynnikami wykorzystywanymi na rynku. Czynnik ten jest dodatkowo bardziej wydajny i wspiera energooszczędność urządzeń. W efekcie klimatyzatory UZ oferują klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Panasonic do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Steruj klimatyzacją w sposób dostosowany do swoich potrzeb

Klimatyzator w wersji standardowej wyposażony jest w wygodny pilot na podczerwień, który pozwala na ustawienie wszystkich funkcji urządzenia. Jeśli szukasz rozwiązań pozwalających na zdalne sterowanie za pomocą internetu czy głosu musisz zdecydować się na dokupienie takiej opcji.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ