Klimatyzator Panasonic BZ

Klimatyzator Panasonic BZ2023-12-15T15:10:01+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Klimatyzatory Ścienne Panasonic

ETHEREA Z
Jednostki TZ
Jednostki UZ
jednostki BZ
jednostki VZ
jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
CS-BZ25XKE CU-BZ25XKE
CS-BZ25ZKE CU-BZ25ZKE
CS-BZ35ZKE CU-BZ35ZKE
CS-BZ35XKE CU-BZ35XKE
CS-BZ50XKE CU-BZ50XKE
CS-BZ50ZKE CU-BZ50ZKE
CS-BZ60XKE CU-BZ60XKE
CS-BZ60ZKE CU-BZ60ZKE

Poznaj ultrakompaktowe klimatyzatory z serii BZ! Niewielka szerokość jednostki wewnętrznej wynosząca  jedynie 779 mm pozwala na jej montaż nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni. Urządzenia charakteryzują się cichą pracą i dobrym poziomem  energooszczędności, zapewniając jednocześnie wysoką jakość powietrza oraz komfortowy nawiew. Jeśli oczekujesz zdalnego sterowania za pomocą internetu lub sterowania głosem możesz dokupić do tego modelu moduł w opcji.

Klimatyzacja Panasonic

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Panasonic w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Klimatyzatory z serii BZ — gdy masz niewiele miejsca na jednostkę wewnętrzną

Jednostki wewnętrzne BZ marki Panasonic mają kompaktowe wymiary. Ich szerokość to 779 mm, dzięki czemu można je zamontować nawet gdy masz bardzo ograniczoną powierzchnię ściany do dyspozycji — mieszczą się na przykład w przestrzeni nad drzwiami, która jest zazwyczaj niewykorzystana. Producent zadbał także o to, aby obudowa i części wykonane zostały pod kątem łatwiejszego montażu i serwisu.

Czyste powietrze dla Twojego zdrowia

Jednostki wewnętrzne BZ wyposażono w filtr PM 2,5, który odpowiada za wyłapywanie zanieczyszczeń powietrza takich m.in. jak kurz, alergeny czy najbardziej niebezpieczne dla człowieka cząsteczki smogu PM 2,5. W efekcie Twój dom, mieszkanie czy biuro będą zawsze zapewniać Ci nie tylko odpowiednią temperaturę, ale również czyste i zdrowe powietrze.

Niskie zużycie energii przy dużej wydajności

Każdy klimatyzator z serii BZ zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej. Urządzenia posiadają klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Atutem tych jednostek wewnętrznych jest zastosowanie rotacyjnej sprężarki połączonej z technologią inwerterową, która odpowiada za dostosowanie mocy pracy urządzenia do warunków panujących w pomieszczeniu. W ten sposób klimatyzatory BZ rzadko pracują na największej mocy, co przekłada się na niższe rachunki za energię elektryczną.

Bądź EKO korzystając z klimatyzacji

W jednostkach wewnętrznych BZ zastosowano czynnik chłodniczy R32, który jest najbardziej ekologicznym z czynników dostępnych na rynku. Ma on niewielki wpływ na środowisko naturalne i efekt cieplarniany. Jednocześnie zapewnia wysoką wydajność pracy zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Panasonic do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Komfort w dobrej cenie

Niskie opłaty eksploatacyjne to nie powód, aby rezygnować z wygody użytkowania i komfortu przebywania w pomieszczeniach o odpowiedniej temperaturze latem i zimą. Klimatyzatory Panasonic z serii BZ wyposażono w system Aerowings, który zapewnia doskonałe sterowanie kierunkiem nawiewu. Co więcej, system ten pozwala na równomierną dystrybucję klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniach. Nawiew chłodnego powietrza w stronę sufitu daje efekt prysznica, czyli opadania chłodnego powietrza w kierunku podłogi, co sprzyja właściwemu mieszaniu się powietrza ciekłego i chłodnego. Zastosowanie takiego rozwiązania eliminuje problem chłodnych podmuchów i uczucia przeciągu.

Jednostki BZ sprawdzą się doskonale w sypialniach, gabinetach czy pokojach dziecięcych. W trybie Super Quiet emitują dźwięk na poziomie 20 dB(A), co pozwala na pełne skupienie, komfortowy wypoczynek i spokojny sen.

W standardzie urządzenia BZ wyposażone są w tradycyjny pilot, dzięki któremu można korzystać z wszystkich funkcji urządzenia. Jeśli oczekujesz możliwości sterowania klimatyzacją za pomocą internetu lub głosu możesz zdecydować się na wybór urządzenia w opcji doposażonego w moduł WLAN.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ