Klimatyzator Panasonic Etherea

Klimatyzator Panasonic Etherea2023-12-15T15:08:27+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Klimatyzatory Ścienne Panasonic

ETHEREA Z
Jednostki TZ
Jednostki UZ
jednostki BZ
jednostki VZ
jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
CS-XZ20XKEW-H CU-Z20XKE
CS-XZ20ZKEW-H CU-Z20ZKE
CS-XZ25XKEW-H CU-Z25XKE
CS-XZ35XKEW-H CU-Z35XKE
CS-XZ35ZKEW-H CU-Z35ZKE
CS-Z42ZKEW-H CU-Z42ZKE
jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
CS-XZ20ZKEW CU-Z20ZKE
CS-XZ25ZKEW CU-Z25ZKE
CS-XZ35ZKEW CU-Z35ZKE
CS-XZ50ZKEW CU-Z50ZKE
jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
CS-Z20ZKEW CU-Z20ZKE
CS-Z25ZKEW CU-Z25ZKE
CS-Z35ZKEW CU-Z35ZKE
CS-Z42ZKEW CU-Z42ZKE
CS-Z50ZKEW CU-Z50ZKE
CS-Z71ZKEW CU-Z71ZKE

Jednostka wewnętrzna to inteligentny klimatyzator, który zapewni zarówno idealne warunki termiczne o każdej porze roku, jak i wyjątkowo czyste, zdrowe i świeże powietrze w Twoim domu dzięki technologii nanoeTM. Już teraz możesz się cieszyć z zaawansowanych technologii oczyszczania powietrza, opcji sterowania oraz nietuzinkowego, stylowego wzornictwa, które sprawdzi się w Twoim otoczeniu.

Klimatyzator ETHEREA dostępny jest w kolorze:

 • szarym grafitowym
 • srebrnym
 • białym macie

a wszystko to dla Twojej wygody, komfortu i w zgodzie z Twoim poczuciem smaku.

Klimatyzacja Panasonic

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Panasonic w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Elegancki styl i konstrukcja wspierająca komfortowy nawiew

Czy klimatyzator może być elegancki i funkcjonalny zarazem? Taka właśnie jest ETHEREA! Jej stylowy kształt będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Elegancka obudowa skrywa w sobie wydajny klimatyzator o dużej powierzchni nawiewu zapewnianego przez system Aerowings 2.0. Dwie niezależne i elastyczne żaluzje o szerokości 72 mm kierują przepływ powietrza w sposób zapewniający optymalny nawiew i równomierny rozkład temperatury. System chłodzenia prysznicowego przekierowuje nadmuch powietrza w stronę sufitu, co zapewnia komfortowe chłodzenie całego pomieszczenia. W przypadku korzystania z trybu grzania system Aerowings 2.0 kieruje strumień powietrza w dół w celu osiągnięcia podobnego efektu, jak w przypadku ogrzewania podłogowego.

Korzystaj z zalet czystego, zdrowego i świeżego powietrza w Twoim domu

Jednostka EHEREA aktywnie oczyszcza powietrze, dzięki czemu zyskujesz świeżą i zdrową atmosferę w domu czy mieszkaniu. Klimatyzator wyposażono w technologię nanoeTM , która wykorzystuje aktywne działanie rodników hydroksylowych, które nie tylko eliminują

alergeny, ale również hamują rozwój niektórych bakterii, wirusów czy pleśni przylegających do powierzchni filtra, parownika i wylotu powietrza. W efekcie czystsze wnętrze klimatyzatora to powietrze wolne od zanieczyszczeń w pomieszczeniu. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano nowy wentylator z powłoką zapobiegającą przywieraniu kurzu, co także ma wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniu.

Warto podkreślić, że technologia nanoeTM jest równie skuteczna w trybie chłodzenia, jak i grzania czy wentylacji. Co więcej, możesz ją wykorzystywać, gdy nie ma Cię w domu (np. w trybie wentylacji). Oczyszczaniem powietrza możesz sterować w wygodny sposób korzystając z aplikacji Comfort Cloud firmy Panasonic.

Postaw na komfort, który niewiele kosztuje

Klimatyzator ETHEREA zapewnia wyjątkowy komfort przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacyjnych. Wysoka energooszczędność jednostki wewnętrznej (klasa energetyczna A+++) zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia oraz najwyższe parametry SEER do 9,5 i SCOP do 5,2 powodują, że będziesz chciał używać jej przez cały rok. Wysoką wydajność i energooszczędność zapewnia m.in. zastosowany w klimatyzatorze czynnik chłodniczy R32, który dodatkowo jest najbardziej ekologicznym z czynników wykorzystywanych na rynku.

Jednostka wewnętrzna ETHEREA gwarantuje super cichą pracę emitując jedynie 19 dB(A), co odpowiada cichemu ludzkiemu szeptowi. To sprawia, że możesz z powodzeniem zainstalować ją w sypialni czy gabinecie. Nie będzie rozpraszać i przeszkadzać, a Ty będziesz mógł oddać się komfortowemu relaksowi i wypoczynkowi.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Panasonic do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Poznaj inteligentne funkcje klimatyzatora, które ułatwiają Ci życie

Klimatyzator ETHEREA zapewnia wyjątkową łatwość i elastyczność sterowania dostosowaną do Twoich potrzeb. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi i aplikacji Panasonic Comfort Cloud możesz w pełni kontrolować pacę jednostki wewnętrznej z każdego miejsca z dostępem do internetu. Co to daje? Zdalny dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora powoduje, że możesz ogrzać lub schłodzić powietrze w mieszkaniu czy domu przed przyjazdem. W ten sposób zawsze możesz cieszyć się komfortem i czystością powietrza w Twoim domu. Panasonic Comfort Cloud daje Ci także możliwość pełnej analizy pracy jednostki. Możesz sprawdzać trendy zużycia energii, planować budżet na podstawie zgromadzonych historycznych danych.

Nie chcesz używać pilota? Nie masz cierpliwości do ręcznego sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji na smartfonie? Teraz możesz ustawić pracę klimatyzacji także za pomocą głosu, wykorzystując aplikację Amazon Alexa.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ