Zatrzymaj koronawirusy z oczyszczaczem powietrza Daikin

//Zatrzymaj koronawirusy z oczyszczaczem powietrza Daikin

Zatrzymaj koronawirusy z oczyszczaczem powietrza Daikin

W sklepie internetowym Clima Polska dostępne są oczyszczacze powietrza marki Daikin, dlatego cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami wynikami najnowszych badań dotyczących skuteczności modeli z naszego asortymentu.

Wynika z nich, że dzięki opatentowanej technologii Daikin Streamer oczyszczacze MC55W i MCK55W są w stanie zdezaktywować aż 99,9% wirusa SARS-CoV-2 – taki efekt jest możliwy już po upływie 3 godzin od uruchomienia urządzenia. Jeśli włączymy oczyszczacz na godzinę, możemy zdezaktywować w ten sposób 93,65% koronawirusów. Osiągnięte wyniki pozwalają na utrzymywanie powietrza wolnego od koronawirusa, zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej.

Innowacją w użyciu Flash Streamer jest także technologia wyładowań plazmowych przez stabilne generowanie szybkich elektronów. Brzmi enigmatycznie? Już tłumaczymy! Proces ten polega na silnym rozkładzie szkodliwych substancji poprzez ich utlenienie.

W ten sposób urządzenia wyjątkowo skutecznie filtrują nie tylko wirusy, alergeny czy nieprzyjemne zapachy, ale również pleśń oraz szkodliwe substancje, na przykład formaldehyd.

Poza wymienionymi urządzeniami technologię Flash Streamer posiadają również klimatyzatory:
Daikin Ururu Sarara,
Daikin Stylish,
Daikin Perfera,
Daikin Perfera (nowa jednostka przypodłogowa).

Badanie efektywności zlecone przez Daikin Industries LTD zostało wykonane przy pomocy profesora Shigeru Kyuwa z Wydziału Nauk Biomedycznych tokijskiego uniwersytetu. W testach działań brała również udział grupa badawcza pod kierownictwem profesora Shgeru Morikawa z Wydziału Mikrobiologii Uniwersytetu Naukowego w Okayama.

Testy dotyczyły tylko opatentowanej technologii Streamer. Efekty dla produktów wyposażonych w technologię Streamer lub efekty w danym środowisku mogą się różnić.  Więcej informacji na temat produktów Daikin z technologią Streamer, znajduje się w opisach produktów.

Oczyszczacze powietrza Daikin można kupić w naszym sklepie: https://www.climapolska.com.pl/sklep/

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2020-12-18T13:16:26+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ