Oczyszczacze powietrza Daikin

/Oczyszczacze powietrza Daikin
Oczyszczacze powietrza Daikin2022-11-27T11:58:03+01:00

DAIKIN – NIEZAWODNE OCZYSZCZACZE POWIETRZA
KOLEKCJA 2020

Zobacz wybrany model oczyszczacza

Daikin MC55W
Daikin MCK55W
daikin-oczyszczacze-MC55W-MCK55W

Odwiedź nasz sklep z oczyszczaczami

Sklep

Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W

MC55W-oczyszczacz-daikin

Oczyszczacz powietrza zapewniający skuteczną filtrację i eliminację z atmosfery cząstek organicznych i nieorganicznych. Usuwa bakterie, wirusy, kurz i inne alergeny a także związki lotne w tym cząsteczki smogu PM10 i PM2,5, formaldehydy oraz nieprzyjemne zapachy.

 • Czyste powietrze w pomieszczeniach,

 • Zdrowie,

 • Skupienie i koncentracja,

 • Lepsza i szybsza regeneracja organizmu,

 • Ochrona przed alergiami,

 • Natychmiastowe usuwanie nieprzyjemnych zapachów,

 • Eliminacja trujących substancji, w tym pyłów PM10 i 2,5 oraz formaldehydów.

MC55W-oczyszczacz-daikin
cichy-oczyszczacz-powietrza-19-db-daikin

Atuty oczyszczacza powietrza Daikin MC55W

Atuty oczyszczacza powietrza Daikin MC55W

cichy-oczyszczacz-powietrza-19-db-daikin

Czyste powietrze i trzyetapowy system filtracji

Oczyszczacze powietrza Daikin usuwają 99,97% wszystkich cząstek o wielkości równej i większej od 0,3μm. W efekcie eliminują bakterie, wirusy, alergeny grzyby a nawet smog. Skuteczność działania zapewnia trzyetapowy system filtracji uwzględniający podwójną technologię jonizacji powietrza realizowaną zarówno na zewnątrz urządzenia, jak i w jego wnętrzu. Atutem prezentowanych oczyszczaczy jest zastosowanie elektrostatycznych filtrów powietrza HEPA, które z jednej strony skuteczne wyłapują wszelkie zanieczyszczenia, a z drugiej strony nie zapychają się. Urządzenie eliminuje również nieprzyjemne zapachy oraz neutralizuje niebezpieczne substancje, w tym formaldehydy.

Wysoka skuteczność działania

Prezentowane oczyszczacze powietrza Daikin przeznaczone są do obsługi pomieszczeń o powierzchni do 41m2. O ich skuteczności świadczy fakt, że w ciągu godziny w takim pomieszczeniu przy zastosowaniu trybu turbo mogą wymienić powietrze 2,5 raza. Swoją skuteczność i szybkość działania zawdzięczają zasysaniu powietrza z 3 kierunków.

wydajny-oczyszczacz-powietrza-daikin-mc55w-warszawa-clima
wydajny-oczyszczacz-powietrza-daikin-mc55w-warszawa-clima

Cicha praca

Posiadanie czystego powietrza we wnętrzach nie musi wiązać się z urządzeniem, które emituje dźwięki przeszkadzające w pracy czy wypoczynku. Oczyszczacze powietrza Daikin charakteryzują się cichą pracą. Dla osób wymagających skupienia lub w porze nocnej zaprojektowano tryb cichej pracy, podczas którego oczyszczacze emitują dźwięki na poziomie ludzkiego szeptu (19dB(A)).

Eleganckie wzornictwo

Oczyszczacze Daikin to urządzenia charakteryzujące się nowoczesnym i eleganckim wzornictwem. Delikatnie zarysowane linie panelu sterującego, neutralna kolorystyka oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że mogą z powodzeniem być stosowane w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego przeznaczenia i zastosowanego designu.

komfort-oczyszczania-powietrza-clima

Gdzie stosować oczyszczacze powietrza

Gdzie stosować oczyszczacze powietrza

komfort-oczyszczania-powietrza-clima

Oczyszczacze powietrza marki Daikin to urządzenia dedykowane do miejsc, gdzie wymagana jest szczególna czystość powietrza. Zalecane są wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie związane z wysokim zanieczyszczeniem powietrza. Doskonale sprawdzają się w miejscach zlokalizowanych w centrach miast lub przy głównych szlakach komunikacyjnych, gdzie smog jest zjawiskiem powszechnym. Z powodzeniem można je stosować w obiektach związanych ze zdrowiem, odnową biologiczną czy rehabilitacją i regeneracją. Dzięki jonizacji nie tylko oczyszczają powietrze, ale także je elektryzują sprawiają, że jest ono świeże i pachnące jak po burzy. Oczyszczacze Daikin można wykorzystać także w obiektach narażonych na nieprzyjemne zapachy – w gabinetach weterynaryjnych, albo w obiektach sąsiadujących z fermami itp. Stosując je w biurach pracodawca zapewnia sobie wyższą koncentrację pracowników oraz ich rzadsze zwolnienia chorobowe.

Oczyszczacze powietrza Daikin z powodzeniem można umieszczać w domu. Spowodują, że w miejscu zamieszkania zapewnisz sobie i swoim najbliższym czyste, zdrowe powietrze, bez smogu, alergenów i mikroorganizmów chorobotwórczych. Szybciej się zregenerujesz i odpoczniesz. Doskonałe do miejsc, gdzie przebywają małe dzieci, alergicy, osoby o obniżonej odporności czy osoby starsze.

Funkcjonalności

Specyfikacja techniczna oczyszczacza
DAIKIN MC55W

Układ pojedynczy 55W
Zastosowanie Typ przypodłogowy
Zastosowanie do pomieszczeń o powierzchni 41 m2
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.) 500 x 270 x 270 mm
Ciężar 6.8 kg
Kolor obudowy biały
Wentylator Typ Wentylator z wieloma łopatkami (wentylator Sirocco)
Natężenie przepływu powietrza Oczyszczanie powietrza (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 66 /120 /192 /330 m3/h
Poziom ciśnienia akustycznego Oczyszczanie powietrza (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 19,0 /29,0 /39,0 /53,0 dBA
Oczyszczanie powietrza Pobór mocy (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 0,008 /0,010 /0,015 /0,037 kW
Metoda usuwania zapachów Technologia Flash streamer + Katalizator usuwający zapachy
Metoda pochłaniania kurzu Filtr elektrostatyczny HEPA
Filtr powietrza Siatka z poli(tereftalanu etylenu)
Oznaczenie Pył: 3 stopnie / zapach: 3 stopnie / tryb przeciwpyłowy / lampa zabezpieczająca przed dziećmi / PM 2.5 : 6 stopni / Natężenie przepływu powietrza: Cicha praca/Nis./Standard/Turbo/ tryb automatycznego wentylatora, tryb ekonomiczny/ Wł./wył. lampy / lampa Streamer
Zasilanie energią elektryczną (Liczba faz/Częstotliwość/Napięcie) 1~/50/60/220-240/220-230 Hz/V
Typ Oczyszczacz powietrza

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46

Oczyszczacz powietrza Daikin MCK55W

Czyste, świeże i zdrowe powietrze to gwarancja udanego wypoczynku, efektywnej pracy, koncentracji i szybkiej regeneracji. Oczyszczacz powietrza Daikin MCK55W jest urządzeniem, które poza eliminacją cząsteczek z powietrza o wielkości 0,3μm i większych (skuteczność 99,97%) nawilża je czyniąc jeszcze bardziej przyjaznym dla człowieka.

Co usuwa z powietrza oczyszczacz Daikin MCK55W?

 • Bakterie,

 • Wirusy,

 • Alergeny, w tym kurz,

 • Grzyby, w tym pleśń,

 • Pyły zawieszone PM10 i PM2,5,

 • Formaldehydy,

 • Nieprzyjemne zapachy.

oczyszczacz-mck55w-z-filtrem-hepa-daikin-clima

Oczyszczacze Daikin o dlaczego  warto z nich korzystać

Oczyszczacze Daikin o dlaczego  warto z nich korzystać

oczyszczacz-mck55w-z-filtrem-hepa-daikin-clima

Czyste powietrze

Trójetapowa filtracja powietrza połączona z jonizacją powietrza zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniach. Oprócz systemu filtrów, w tym elektrostatycznego filtra HEPA, który jeszcze skuteczniej wyłapuje zanieczyszczenia oraz dzięki większym oczkom nie zapycha się, urządzenie jonizuje powietrze na zewnątrz oczyszczacza i w jego wnętrzu. W efekcie aura w pomieszczeniu jest świeża, czysta i wolna od cząsteczek, które mogą negatywnie wpływać na człowieka.

Komfortowe warunki

System nawilżania powietrza sprawia, że w pomieszczeniu zawsze panuje optymalnie nawilżone i dostosowane do Twoich potrzeb powietrze. Dzięki temu zabiegowi oczyszczacz powietrza chroni Twoją skórę i drogi oddechowe przed wysuszeniem.

oczyszczacz-z-technologia-flash-streamer-daikin
oczyszczacz-z-technologia-flash-streamer-daikin

Cicha praca dla odpoczynku i skupienia

Oczyszczacze powietrza Daikin wyposażono w tryb pracy, w ramach którego urządzenia pracują niezwykle cicho (emitowany dźwięk nie przekracza 19dB(A), co przypomina cichy, ludzki szept. W efekcie filtrując powietrze nie przeszkadzają one ani podczas pracy wymagającej skupienia, ani podczas wypoczynku, a nawet snu.

Nowoczesny design

Oczyszczacze powietrza Daikin charakteryzują się eleganckim, minimalistycznym wzornictwem oraz neutralnymi barwami. Z tych względów sprawdzą się zarówno w eleganckim biurze, jak i przytulnych wnętrzach mieszkalnych.

czyste-powietrze-w-domu-oczyszczacz-daikin

Zastosowanie oczyszczaczy Daikin

Zastosowanie oczyszczaczy Daikin

czyste-powietrze-w-domu-oczyszczacz-daikin

W domu

Zapewnij swoim najbliższym zdrowe i odpowiednio nawilżone powietrze. Dzięki zastosowaniu oczyszczacza powietrza Daikin MCK55W stworzysz w pomieszczeniach czystą, wolną od wirusów, bakterii, smogu i innych cząstek atmosferę – idealną dla Ciebie, Twoich dzieci i rodziców. Postaw na szybszą regenerację i skuteczny odpoczynek w zaciszu domowym.

Biurze

Stosując oczyszczacze powietrza Daikin w biurze czy kancelarii stwarzasz swoim współpracownikom optymalne warunki do skupienia i wydajnej pracy. Dodatkowo obniżasz ryzyko zachorowań w sezonie grypowym. Kontrahentom z pewnością spodoba się świeża i czysta atmosfera, którą zawsze zastaną w Twoim biurze.

W obiektach związanych ze zdrowiem, rehabilitacją i odnową biologiczną

Czyste powietrze, wolne od zapachów będzie atutem każdego miejsca związanego z ochroną zdrowia i odnową biologiczną. Jonizowana aura przyspiesza procesy regeneracji organizmu, a odpowiednio nawilżone powietrze gwarantuje optymalne warunki do oddychania. Co więcej, dzięki oczyszczaczowi powietrza Daikin obniża się ryzyko przenoszenia chorób zakaźnych drogą kropelkową. Eliminuje również wszelkiego typu zapachy – na przykład zwierząt, co ma duże znaczenie w przychodniach weterynaryjnych.

Funkcjonalności

Specyfikacja techniczna oczyszczacza
DAIKIN MCK55W

Układ pojedynczy F55W
Zasosowanie Typ przypodłogowy
Zastosowanie do pomieszczeń o powierzchni 41 m2
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.) 700 x 270 x 270 mm
Ciężar 9.5 kg
Kolor obudowy biały
Wentylator Typ Wentylator z wieloma łopatkami (wentylator Sirocco)
Natężenie przepływu powietrza Oczyszczanie powietrza (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 54 /120 /192 /330 m3/h
Nawilżanie (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 102 /144 /192 /330 m3h
Poziom ciśnienia akustycznego Oczyszczanie powietrza (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 19,0 /29,0 /39,0 /53,0 dBA
Nawilżanie (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 25,0 /33,0 /39,0 /53,0 dBA
Nawilżanie Pobór mocy (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 0,011 /0,014 /0,019 /0,058 kW
Nawilżanie (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 200 /240 /300 /500 ml/h
Pojemność zbiornika wody 2,7 l
Oczyszczanie powietrza Pobór mocy (Cicha praca/Nis./Śr./Turbo) 0,007 /0,010 /0,017 /0,056 kW
Metoda usuwania zapachów Technologia Flash streamer + Katalizator usuwający zapachy
Metoda pochłaniania kurzu Filtr elektrostatyczny HEPA
Filtr powietrza Siatka z poli(tereftalanu etylenu)
Oznaczenie Pył: 3 stopnie / zapach: 3 stopnie / tryb przeciwpyłowy / lampa doprowadzająca wodę / lampa zabezpieczająca przed dziećmi / WŁ./WYŁ. lampy / lampa
Streamer / tryb ekonomiczny / tryb NAWILŻANIA / tryb AUTOMATYCZNEGO WENTYLATORA / PM 2. PM 2.5: 3 stopnie / lampka monitora wilgotności:
5 stopni / ustawienie wilgotności: Nis./Standard/Wys./Natężenie przepływu powietrza: Cicha praca/Nis./Standard/Turbo/Wł./wył. nawilżania
Zasilanie energią elektryczną (Liczba faz/Częstotliwość/Napięcie) 1~/50/60/220-240/220-230 Hz/V
Typ Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ OCZYSZCZACZY DAIKIN 2019
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Napisz lub zadzwoń!

  +48 798 957 780

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ