Toshiba Haori – jak wygląda na żywo?

//Toshiba Haori – jak wygląda na żywo?

Toshiba Haori – jak wygląda na żywo?

Nasza pierwsza realizacja z Toshibą Haori w roli głównej zdecydowanie zasługuje na pokazanie. Sami jesteśmy zawsze ciekawi, jak nowy sprzęt prezentuje się poza kartami katalogowymi, dlatego postanowiliśmy odwiedzić budowę jednego z naszych klientów i pokazać Wam efekty naszej pracy.

Klimatyzator Toshiba Haori, który widzicie na poniższych zdjęciach, został umieszczony w części salonowej, między schodami, a boczną ścianą dużego pokoju. Klient postawił na eleganckie wnętrze, w którym przeważają biele. Nie zrezygnował jednak z subtelnych elementów ozdobnych, takich jak sztukaterie oraz akcent kolorystyczny – morski niebieski.

To właśnie na tej barwnej ścianie zawisła klimatyzacja. W trakcie odwiedzin dysponowaliśmy trzema pokrowcami na obudowę – grafitowym, szarym oraz białym. Grafitowa obudowa klimatyzatora Haori jest wykonana z materiału, który naciąga się na zewnętrzny panel. Następnie należy zabezpieczyć materiał po wewnętrznej stronie klapy i założyć na urządzenie.

klimatyzator toshiba haori

Drugi wariant również otulony jest materiałową osłoną nałożoną na obudowę w analogiczny sposób. W tym przypadku także można dostrzec ciekawą fakturę materiału, chociaż przyznajemy, że najlepiej widać ją z bliska. Żeby dobrze to ująć postanowiliśmy załączyć kadry zrobione z różnych odległości.

toshiba haori klimatyzacja domowa     toshiba haori wykonanie

Ostatni wariant, jaki mieliśmy okazję przymierzyć, to biała, gładka obudowa. Sami nie wiemy, która wersja podoba nam się najbardziej. Materiałowe obicia dają nieskończone możliwości dopasowywania koloru do reszty pomieszczenia, natomiast wersja z tworzywa na pewno przypadnie do gustu fanom minimalizmu. Mamy wrażenie, że ta prostota w połączeniu z czystą bielą podkreśla ciekawą, obłą obłą klimatyzatora.

montaz kilmatyzatora toshiba haori     toshiba haori montaz

Jedno jest pewne – klimatyzator Toshiba Haori to świetna opcja dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość, estetykę oraz możliwość personalizacji. Obudowy Haori nie muszą ograniczać się jedynie do kolorów – materiał pozwala na naniesienie logo swojej firmy lub wzorów pasujących do pokoju Waszego dziecka – jedyne ograniczenie to wyobraźnia!

haori w pokoju dzieciecym     haori logo twojej firmy na klimatyzatorze

Zdjęcia stanowią materiał poglądowy, przedstawione kolory mogą się różnić ze względu na światło w poszczególnych pomieszczeniach oraz edycję zdjęć.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2021-04-22T09:20:55+02:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ