Nowość – klimatyzator Toshiba Haori ze zmienną obudową

//Nowość – klimatyzator Toshiba Haori ze zmienną obudową

Nowość – klimatyzator Toshiba Haori ze zmienną obudową

Haori to nowy model klimatyzatorów marki Toshiba, który już niedługo będzie dostępny w Clima Polska. Ten wyjątkowy sprzęt cechują nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale również wyjątkowy design, pozwalający na dopasowanie wyglądu urządzenia do danego wnętrza.

Innowacyjna obudowa klimatyzatora po raz pierwszy będzie wykonana z materiału. Umożliwi to zmianę koloru przedniej części pokrywy w bardzo prosty i intuicyjny sposób – wystarczy unieść klapę i odczepić zawinięty fragment materiału.

Materiałowa obudowa klimatyzatora Haori jest przełomowym rozwiązaniem, które oferuje wachlarz możliwości. Obecnie możemy wybierać wśród kolorów takich jak szary, antracytowy, granatowy, złoty, brązowy oraz błękitny, a to i tak nie koniec zalet tego sprzętu. Prosty dostęp serwisowy sprawia, że koszty związane z dbaniem o urządzenie znacznie się obniżają.

Jeśli chodzi o udogodnienia technologiczne, to nowością jest wbudowany moduł wi-fi, który umożliwia bezprzewodową komunikację między aplikacją w smartfonie, a klimatyzacją. Do sterowania urządzeniem z wykorzystaniem pełnej funkcjonalności wystarczy dostęp do Internetu – można będzie monitorować zużycie energii, a także ustawiać harmonogram działania na cały tydzień. Kolejną innowacją jest kompatybilność klimatyzatora Toshiba Haori z asystentami domowymi, takimi jak Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Poza tymi udogodnieniami jednostka wewnętrzna będzie posiadać cichy tryb pracy, dzięki czemu będzie niemal niesłyszalna, a specjalna konstrukcja nawiewów ułatwi kierunkową dystrybucję powietrza w pomieszczeniu, przy jednoczesnym uniknięciu efektu przeciągu. Niewątpliwą zaletą jest także opcja HADA CARE, która zapobiega wysuszaniu skóry. Inżynierowie zwrócili również uwagę na jednostkę zewnętrzną, która posiada dwustopniową redukcję hałasu przy pracy nocnej. Klasa energetyczna agregatu dla chłodzenia i grzania to A++++.

Czas na odrobinę twardych danych dotyczących filtracji. Klimatyzator Haori posiada system Toshiba Ultra Pure®, eliminujący 95% cząsteczek PM2.5, a samoczyszczący wymiennik Magic Coil® pokryty jest substancją, która pomaga w usuwaniu kurzu, grzybów i innych zanieczyszczeń. Wydajny jonizator plazmowy skutecznie zwalcza wirusy oraz bakterie.

Wisienką na torcie jest stylowy, czarny pilot oraz magnetyczny uchwyt, który, po przymocowany do ściany, zapewnia bezpieczeństwo i utrudnia zgubienie sterownika.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2020-12-18T11:54:58+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ