Haori – tradycyjny japoński ubiór

//Haori – tradycyjny japoński ubiór

Haori – tradycyjny japoński ubiór

Klimatyzator Haori marki Toshiba to nowość w naszym asortymencie. Jako pierwsi w Polsce mieliśmy okazję dokonać montażu tego modelu u jednego z naszych klientów. Jeśli jesteście zainteresowani relacją zdjęciową z tej realizacji, to koniecznie zerknijcie w nasze poprzednie wpisy, ponieważ dziś będziemy pisać o Haori z trochę innej strony.

Czy wiedzieliście, że Haori to element tradycyjnego japońskiego ubioru? Ma formę płaszcza, który sięga do połowy uda i jest noszony na kimono, zazwyczaj w zestawieniu ze spodniami Hakama. Niegdyś Haori noszone było wyłącznie przez mężczyzn, natomiast od około 1800 roku zaczęły nosić je również kobiety. Ten zwyczaj utrzymał się do dziś. Haori zobaczymy w wielu miejscach i okolicznościach, od hoteli, przez rodzinne spotkania, aż po uroczystości ślubne.

Lubimy takie ciekawostki, szczególnie, że w naszych biurach staramy się przemycać dekoracje nawiązujące do kultury japońskiej. Jesteśmy przekonani, że nazwa modelu urządzenia nie jest przypadkowa – zarówno klimatyzator, jak i samo Haori jest wyjątkowo eleganckie, zachwyca swoim prostym kształtem, a jednocześnie stanowi ozdobę, która przyciąga wzrok.

tradycyjne japońskie haori

Haori, będące elementem garderoby, często dekoruje się herbem rodziny lub zdobioną podszewką. Klimatyzator Toshiba Haori również sprzyja estetom, ponieważ jako jedyny na rynku posiada materiałowe obudowy umożliwiające personalizację. Jeśli chodzi o kolory i nadruki, ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Jesteście ciekawi, jak model Toshiba Haori prezentuje się na żywo? Zapraszamy do naszego biura Clima Polska na Al. KEN 90/U7. Umieściliśmy klimatyzator na ścianie, pośród pozostałych modeli innych marek, co umożliwia łatwe porównanie rozważanych urządzeń.
haori tradycyjne ubranie

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2021-06-24T15:17:18+02:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ