Promocja – kup klimatyzację z montażem i otrzymaj słuchawki B&O

//Promocja – kup klimatyzację z montażem i otrzymaj słuchawki B&O

Promocja – kup klimatyzację z montażem i otrzymaj słuchawki B&O

promocja-clima-polska-sluchawki-gratis

Zimowa promocja klimatyzacji

Kup klimatyzator w wraz z usługą montażu Toshiba w wersji multisplit na 3,4,5 pomieszczeń, a otrzymasz słuchawki  bluetooth B&O.

klimatyzacja-z-montazem-sluchawki-gratis-clima-polskaclima-polska-klimatyzacja-warszawa-promocja

Funkcjonalne rozwiązania Toshiba multi- split – postaw na profesjonalny montaż i wygraj komfort użytkowania i radość słuchania

W naszej promocji proponujemy korzystny zakup i montaż systemów Toshiba Multi Split. Decydując się na podłączenie 2 urządzeń, jeszcze przed montażem otrzymasz od nas bezprzewodowy głośnik B&O. W przypadku decyzji o zakupie klimatyzacji Toshiba dla 3, 4 i 5 pomieszczeń dostaniesz słuchawki bezprzewodowe B&O. Dowiedz się, na czym polega system Multi Split, dlaczego jest korzystny oraz jak przebiega oferowany przez nas montaż klimatyzacji.

 

  • Multi Split – zasada działania

Reguła działania systemu Multi Split opiera się o jedną jednostkę zewnętrzną, do której można podłączyć 2, 3, 4 lub 5 wewnętrznych jednostek klimatyzacji. Dodatkowo, elementy systemu montowane w pomieszczeniach mogą się od siebie różnić. Do wyboru są jednostki ścienne, kasetonowe, kanałowe oraz umożliwiające wykorzystanie przestrzeni podokiennych konsole bi-flow. Każde ogniwo działa niezależnie, więc bez obaw można ustawiać różne temperatury.

Toshiba Multi Split – korzyści

Proponowane rozwiązanie ma wiele zalet:

  • Oszczędność miejsca i pieniędzy.

System posiada tylko 1 jednostkę zewnętrzną, dzięki czemu zajmuje mniejszy obszar i nie zaburza estetyki. Atut ekonomiczny wynika z energooszczędności, zapewnionej przez urządzenia inwerterowe. Dostosowują one prędkość wentylatora i sprężarki do potrzeb użytkownika. Nie mniejszy wpływ ma wysoka klasa energetyczna urządzeń Toshiba (od A- do A+++)

  • Ekologia: mniejszy pobór energii ogranicza niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Zastosowany czynnik chłodzący R32 jest efektywny energetycznie i przyjazny dla środowiska także po zużyciu.
  • Uniwersalność i wszechstronność zastosowań: od budynków prywatnych po obiekty publiczne. Możliwość podłączenia nawet 5 urządzeń wewnętrznych do 1 agregatu.
  • Elastyczność: możliwość wyboru różnych jednostek, znajdujących się w pomieszczeniach i ich niezależnej obsługi.
  • Niski poziom hałasu. Porównując tradycyjne jednostki, hałas jest mniejszy aż o 50%.
  • Niezawodność którą zapewnia nowoczesny inwerter rotacyjny.

 

Nasz profesjonalny montaż = Twój komfort

Usługi montażu klimatyzacji wykonujemy już od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie, fachową wiedzę i potrzebny także do pracy na wysokościach sprzęt. Stosujemy się także do dodatkowych wymagań administratorów budynków. Jesteśmy przygotowani na różnorodność zleceń.

Używamy dobrych materiałów, które posiadają atesty i certyfikaty europejskie. Naszym priorytetem jest komfort naszych klientów, dlatego pracę wykonujemy sprawnie i solidnie. Ponadto dbamy o czystość, zabezpieczając meble przed zanieczyszczeniami. Dbamy też o estetykę. Zorganizujemy cały proces i bezpieczne podłączenie systemu klimatyzacji Multi Split niezależnie od miejsca przeznaczenia.

W standardzie otrzymasz bezpłatną wycenę. Obejmuje ona wizytę naszego fachowca, który obejrzy teren, zapozna się z Twoimi wymaganiami, konstrukcją i stanem technicznym budynku. Na podstawie zebranych informacji, doradzi najlepszą opcję i model klimatyzatora, a po akceptacji wykonamy wycenę.

Proces zamontowania klimatyzacji obejmuje instalację i podłączenie agregatu do jednostek wewnętrznych. Zrobimy to za pomocą  2 linii: freonowej i odprowadzenia skroplin, a także kabla sterującego i zasilenia elektrycznego układu. Cena usługi montaży zależy między innymi od długości linii chłodniczej i użytych materiałów, niestandardowych miejsc montażu, użycia dźwigu oraz dodatkowych elementów.

Innowacyjne technologie poprawiają komfort życia. Rynek usług klimatyzacyjnych wciąż wzbogaca swoją ofertę o nowe funkcje i rozwiązania, pozwalające oszczędzać czas, miejsce i zużycie energii. Nowoczesne systemy Multi- Split są idealnym rozwiązaniem dla domów i innych budynków prywatnych i publicznych, w którym chcemy cieszyć się klimatyzacja w wielu pomieszczeniach. Powierzając wycenę, doradztwo oraz montaż klimatyzacji naszej firmie, zyskujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo użytkowania na lata. Dodatkowo, bez względu na to, jak duży system Toshiba Multi Split się zdecydujesz dostaniesz prezent. Czeka na Ciebie wysokiej jakości sprzęt bezprzewodowy: głośnik lub słuchawki firmy B&O.

Nie czekaj dłużej – ufając nam, zyskujesz!

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2022-11-27T12:58:47+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ