Promocja – głośnik B&O gratis przy zakupie klimatyzacji z montażem

//Promocja – głośnik B&O gratis przy zakupie klimatyzacji z montażem

Promocja – głośnik B&O gratis przy zakupie klimatyzacji z montażem

promocja-clima-polska-glosnik-gratis

Zimowa promocja klimatyzacji

Kup klimatyzator Toshiba Shorai Premium lub klimatyzację w systemie multi split dla 2 pomieszczeń w wraz z usługą montażu, a otrzymasz głośnik bluetooth B&O.

clima-polska-warszwa-promocja-klimatyzacja-multi-split-glosnik-gratisglosnik-bo-gratis-do-klimatyzacji-z-montazem-clima-polska-warszawa

Najnowsze możliwości dostępne w wyjątkowej promocji

Przedstawiamy zaawansowany technologicznie klimatyzator inwertorowy od firmy Toshiba. Model Shorai Premium R32 zdecydowanie zasługuje na uwagę, ze względu na inteligentne systemy, wpływające na jakość działania i komfort użytkowania. Dodatkowo, decydując się na jego zakup otrzymasz od nas natychmiastowy prezent –  doskonałej jakości mobilny głośnik bluetooth B&O. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten model!

  • Energooszczędność

Postępowy design spodoba się właścicielom wnętrz, urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i w nowomodnym industrialnym tonie. Eleganckie linie wykończenia wpływają korzystnie na estetykę klimatyzatora.

Oferujemy aż 6 wersji wydajnościowych urządzenia. Nasi specjaliści pomogą dobrać najbardziej efektywną wersję klimatyzatora, dopasowaną do preferencji i potrzeb.

Technologia rotacyjnych sprężarek inwerterowych Toshiba kwalifikuje klimatyzator do wysokiej energetycznie klasy urządzenia A++/A++. Świadczy ona o energooszczędności, która z kolei przekłada się na niższe rachunki za prąd. Nie wolno zapomnieć o parametrach efektywności urządzenia takim jak:

  • SEER podczas chłodzenia: 6,25 ÷ 7,30
  • SCOP podczas grzania: 4,07 ÷ 4,60

Klimatyzatory omawianego modelu mogą pracować w niestandardowych zakresach temperaturowych. To niezwykle przydatna funkcja, pozwalająca na używanie Shorai Premium R32 w zakresie pracy 15°C aż do 46°C w trybie chłodzenia. Natomiast w trybie ogrzewania są to wartości  od -15°C do 24°C.

  • Korzystny wpływ na zdrowie

Konstruktorzy klimatyzatora zadbali o korzystny wpływ na jakość powietrza. Zastosowany system filtra plazmowego razem z funkcją jonizatora powietrza skutecznie zatrzymuje wirusy, bakterie, kurz, pyłki, nieprzyjemne zapachy włącznie z dymem papierosowym. Aby zintensyfikować oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu, wystarczy włączyć tryb PLASMA ION.

Czystości powietrza, wypuszczanego z klimatyzatora sprzyja system samoczyszczenia wymiennika jednostki wewnętrznej. Dzięki niemu nie ma ryzyka powstawania i rozwoju pleśni na urządzeniu.

Odpowiednio długi i komfortowy sen jest istotnym elementem profilaktyki zdrowotnej. Nasz klimatyzator posiada funkcję Comfort Sleep, wspomagającą udany wypoczynek. Możliwy jest wybór jednego, spośród 2 dostępnych trybów cichych.

Komfort dźwiękowy jest niemniej ważny, kiedy potrzebujemy ciszy i spokoju w swojej oazie. Cicha praca naszego klimatyzatora oraz funkcja zmniejszenia hałasu informacyjnego sygnału dźwiękowego.  

  • Przyjazny ludziom i środowisku

Klimatyzator Shorai Premium został wyposażony w liczne funkcje, które czynią go urządzeniem ekologicznym. Jedną z nich jest możliwość zaprogramowania automatycznego włączenia i  wyłączenia po 1, 3, 5 lub 9 godzinach.

Czynnik chłodzący, na podstawie którego pracuje klimatyzator Shorai Premium to R32 należy do najnowszej i o 50 % bardziej ekologicznej generacji. Czynnik R32 jest także zgodny z nowymi regulacjami unijnymi, które obowiązywać będą od 1 stycznia 2025 r.

Specjalny tryb ECO dba o automatyczną korektę temperatury pokojowej.

Rozsądnym rozwiązaniem jest możliwość pracy klimatyzatora w trybie współdziałania z kominkiem i ogrzewania 8°C. Wentylator rozprowadza ciepłe powietrze z innych źródeł, by obniżyć zapotrzebowanie na ciepło. Co ważne rozwiązanie to działa nawet przy wyłączonym trybie ogrzewania z klimatyzacji. Pozwala to utrzymać temperaturę 5-13°C, mniejszym nakładem pobieranej energii.

Czytelny wyświetlacz umożliwia pełna kontrolę parametrów sprzętu, takich jak temperatura, pobór energii oraz kody błędów- umożliwiające szybszą naprawę.

  • Otwarty na życzenia użytkownika

Wybór poziomu poboru mocy spośród wartości procentowych 50, 75 i 100. Najniższy pobór mocy to największa oszczędność i dłuższe użytkowanie sprężarki.

Programator tygodniowy pozwala na ustawienie aż 4 programów na każdy dzień tygodnia. Funkcje, którymi można zarządzać to: czas i tryb działania, temperatura i prędkość wentylatora, funkcja trybu specjalnego (ECO, Hi-Power, 8°C, CICHY).

Wygodne sterowanie urządzeniem jest możliwe za sprawą WI-FI. Kierowanie pracą urządzenia online przez smartfon, tablet lub laptop stało się rzeczywistością.

Zaprezentowane powyżej możliwości urządzenia przemawiają za zamontowaniem klimatyzatora Toshiba Shorai Premium R32 w każdym wnętrzu. W przypadku posiadania starszej wersji klimatyzacji zachęcamy do jej wymiany. To najlepszy czas na zapewnienie sobie komfortu cieplnego, oddechowego, a dzięki naszej promocji także muzycznego.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2022-11-27T12:52:44+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ