Klimatyzator DAISEIKAI 10

/Klimatyzator DAISEIKAI 10
Klimatyzator DAISEIKAI 102024-06-19T11:41:35+02:00
HAORI
SEIYA 2
DAISEIKAI 9
DAISEIKAI 10
SHORAI EDGE – NOWOŚĆ
Konsola BI-Flow

Klimatyzator Toshiba DAISEKAI 10

Pobierz Kartę Katalogową

Najnowszy model klimatyzatora od producenta Toshiba zaskakuje niezwykle stylową, a zarazem funkcjonalną formą, która wpisuje się w założenia stylu minimalistycznego, spełniając przy tym surowe normy ECOdesign. Jeżeli szukasz urządzenia, które łączy w sobie funkcjonalność, estetykę wykonania i niezawodność, z pewnością docenisz naszą propozycję! Zapewniamy pomoc przy doborze jednostki, profesjonalny montaż i serwis przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Postaw na innowacje – wybierz DAISEIKAI 10!

DAISEIKAI 10 to najnowszy model klimatyzatora, który wyróżnia się niebanalną stylistyką i wyjątkową wydajnością energetyczną. Urządzenie, wyposażone w eleganckie lamele z naturalnego drewna, przyciąga uwagę niebanalnym designem i minimalistyczną formą, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach i przestrzeniach biurowych. Wszystkie listwy posiadają naturalne usłojenie i unikatowy odcień, co sprawia, że modele oferowane przez Toshiba są absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne

Co wyróżnia klimatyzatory DAISEIKAI 10?

DAISEIKAI 10 to ukłon w stronę ekologii. Do produkcji urządzenia wykorzystano plastik pochodzący z odzysku — producent chciał tym samym zaakcentować, że kreowanie komfortowej przestrzeni życiowej nie musi mieć negatywnego wpływu na przyszłość planety. Sama konstrukcja jest niesamowicie trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Toshiba stosuje ponadto czynnik chłodniczy R32, który charakteryzuje się niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego, przez co jest neutralny dla środowiska naturalnego i stanowi bezpieczny zamiennik dla popularnego R410A.

Cenisz sobie ekologiczne, a zarazem wydajne, rozwiązania do domu lub biura?
My także!
Zadzwoń do nas i umów się na montaż klimatyzatora w swoim domu lub biurze.
Jako certyfikowani instalatorzy zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy!

+48 22 290 26 46

Wysoka efektywność energetyczna — klimatyzatory Toshiba nowej generacji

O wysokiej efektywności energetycznej urządzenia świadczy klasa A+++. Sezonowy współczynnik efektywności w trybie chłodzenia SEER (10,7) potwierdza, że DAISEIKAI 10 zapewnia najlepszą wydajność w swojej klasie przez cały rok. Na szczególną uwagę zasługuje również technologia inwerterowa, która pozwala uzyskać jeszcze większe oszczędności na rachunkach przy zachowaniu największego temperaturowego zakresu pracy.

DAISEIKAI 10 — niezwykle cichy klimatyzator

Najnowszy model od marki Toshiba charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. Urządzenie generuje hałas na poziomie 19 dB — to mniej niż szept! Jeżeli poszukujesz klimatyzatora, który będziesz mógł zamontować w sypialni albo dziecięcym pokoju, to doskonały wybór!

Klimatyzatory od Toshiba — inteligentne funkcje

Innowacyjne klimatyzatory od marki Toshiba doskonale wpisują się w trend Smart Home. Użytkownicy mogą obsługiwać system z poziomu urządzenia mobilnego, dostosowując intensywność chłodzenia lub ogrzewania do aktualnych potrzeb. Oprócz tego mają możliwość głosowego sterowania za pośrednictwem asystenta Google czy Amazon Alexa. Producent zastosował wbudowany adapter WiFi i udostępnił intuicyjną aplikację Toshiba Home AC Control, która nie tylko ułatwia kontrolę nad sprzętem, ale pozwala też monitorować zużycie energii.

DAISEIKAI 10 — oszczędności bez wysiłku

Klimatyzatory Toshiba zostały wyposażone w funkcję Smart Sensing umożliwiającą wybór pośredniego lub bezpośredniego przepływu powietrza. Urządzenie samodzielnie wykrywa wysoką aktywność i kiedy zaobserwuje ruch przełącza się na tryb Hi-power Cooling. Dzięki monitowi ruchu możesz poczynić długoterminowe oszczędności, nie robiąc kompletnie nic!

Jak to dokładnie działa? Inteligentne chłodzenie jest możliwe dzięki zastosowaniu czujnika aktywności, który skanuje przestrzeń i na podstawie uzyskanych danych może skierować strumień powietrza na źródło ciepła lub chłodu. Odczyty są przekazywane bezpośrednio do aplikacji, zainstalowanej na smartfonie, w której skanowana przestrzeń jest prezentowana w formie graficznej (analogicznie jak w przypadku kamery termowizyjnej). Całe pomieszczenie jest podzielone na mniejsze obszary — użytkownik wybiera, które z nich mają być ochładzane.

Czujnik pozwala także wykryć liczbę osób oraz ich aktywność w pomieszczeniu, dopasowując sposób działania jednostki do aktualnych warunków.

Pozostałe funkcjonalności DAISEIKAI 10

 •       HADA Care — dzięki specyficznemu położeniu żaluzji dystrybucja powietrza jest jeszcze łatwiejsza, a rozkład temperatury — równomierny.
 •       Tryb kominka — zachowanie niskiej prędkości wentylatora, nawet przy wyłączonej sprężarce, efektywnie wspomaga źródła ciepła.
 •       Odszranianie na żądanie — po naciśnięciu odpowiedniego przycisku możesz z łatwością usunąć lód na jednostce zewnętrznej.
 •       Silne odszranianie — funkcjonalność, która jest niezwykle przydatna w okresach skrajnie niskich temperatur. Ta unikalna funkcja zapewnia ochronę przed mrozem i pozwala utrzymać efektywną pracę urządzenia.
 • Inteligentne odszranianie — automatyczne odszranianie, dzięki któremu jednostka może w niezakłócony sposób dogrzewać pomieszczenia.

Toshiba DAISEIKAI 10 — najwyższa jakość powietrza w pomieszczeniach

Jeżeli szukasz systemu klimatyzacji, który będzie odpowiedni dla alergików i zapewni korzystny mikroklimat w pomieszczeniach, DAISEIKAI 10 będzie strzałem w dziesiątkę. Urządzenie zostało wyposażone w jonizator plazmowy, który pochłania nieprzyjemne zapachy, oraz filtr Ultra Pure wychwytujący aż 94% cząstek stałych z powietrza. Na szczególną uwagę zasługuje powłoka lameli wymiennika ciepła, której konstrukcja eliminuje ryzyko namnażania się drobnoustrojów.

ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ TOSHIBA 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeżeli masz pytania dotyczące sposobu montażu, gwarancji lub późniejszego serwisu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi!

Zadzwoń do nas już dziś!

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ