Kolekcja 2018

Kolekcja 20182020-03-25T14:51:51+01:00

Poprzednia Kolekcja Toshiba 2018

WRÓĆ DO AKTUALNEJ KOLEKCJI 2019

lub
zobacz wybraną serię klimatyzatorów z kolekcji 2018

MIRAI
SUZUMI
DAISEIKAI 6,5
DAISEIKAI 8

Klimatyzatory MIRAI

Klimatyzacja typu split z linii MIRAI 

to jedna z najnowszych propozycji marki Toshiba specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Prezentowane urządzenia charakteryzują się doskonałą symbiozą pomiędzy potrzebami użytkownika a współczesnymi możliwościami technicznymi. MIRAI to obecnie najcichsze z klimatyzatorów dostępnych na rynku – emitują od 22 dB dźwięku – tyle co ludzki szept.

Klimatyzatory split MIRAI wyróżniają się dyskretnym wyglądem i eleganckim wykończeniem wykorzystującym płynne linie i krzywizny. Reprezentują najnowsze wzornictwo, dzięki czemu pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Świetnie sprawdzają się przede wszystkim jako klimatyzacja mieszkaniowa we wnętrzach o różnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń, a także jako część systemu klimatyzacji komercyjnej.

Prezentowane klimatyzatory split zaprojektowano i wykonano w sposób gwarantujący zoptymalizowaną wydajność energetyczną pozwalającą na uzyskanie oczekiwanych rezultatów w zakresie chłodzenia i grzania. Wszystkie urządzenia posiadają klasę energetyczną A+. Mając na uwadze ochronę środowiska zastosowano w nich 2 rodzaje czynników R410A oraz R32 – nowy, bardziej bezpieczny dla natury czynnik chłodzący.

klimatyzator split

Klimatyzacja typu split

oznacza wygodę użytkowania, a także wysoką wydajność. To idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie komfort. Klimatyzator split zapewnia optymalne chłodzenie pomieszczeń lub ich grzanie. Może być stosowany zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak i na większych obszarach. Klimatyzator split składa się z jednostki wewnętrznej, która dostarcza powietrze do pomieszczeń oraz jednostki zewnętrznej, która odprowadza „zużyte” powietrze na zewnątrz.

Klimatyzatory MIRAI to produkty innowacyjne i bardzo zaawansowane technologicznie. Ich zaletą jest wysoka wydajność dzięki zastosowaniu opracowanej przez firmę Toshibatechnologii inwerterowej. Dodatkowym atutem jest funkcja samooczyszczania, która pozwala na zachowanie wysokiej jakości emitowanego powietrza zarówno w try bie grzania i chłodzenia.

Zalety klimatyzatorów split z linii MIRAI:

 • możliwość wyboru opcji tylko chłodzącej lub grzewczej,

 • zdalne sterowanie przez WiFi, GSM i SMS;

 • programowanie tygodniowe.

infografika-mirai-wprowadzenie

Klimatyzator Toshiba MIRAI R32
RAS-BKVG/BAVG-E

Klimatyzatory mieszkalne Mirai R32 to doskonałe połączenie estetyki i najnowszych technologii. Ich znakiem rozpoznawczym jest podświetlenie LED i niski profil. Jego zaletami są również delikatne zaokrąglenia i gładka, błyszcząca powierzchnia. Wygląda on doskonale zarówno we wnętrzach o tradycyjnym wystroju, jak i w tych, w których nie brakuje nowoczesnych rozwiązań. Mirai mogą wykorzystywać także czynnik chłodniczy R410.

Zaletą tego typu urządzeń jest możliwość wyboru wydajności odpowiadającej indywidualnym potrzebom. Mirai dostępny jest w:

 • wydajnościach chłodniczych: od 1,5 do 6,5 kW,
 • wydajnościach grzewczych: od 2,0 do 7,0 kW.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

toshiba-mirai-Mirai-R410A

Efektywność energetyczna klimatyzatora

Efektywność energetyczną klimatyzatorów Mirai opisują dwa parametry, a mianowicie:

 • sezonowy współczynnik efektywności w trybie chłodzenia, który określa roczne zapotrzebowanie na chłodzenia względem pobranej energii elektrycznej – 5,60 ÷ 6,30;
 • współczynnik sezonowy, który określa stosunek ilości energii cieplnej wyprodukowanej do pobranej energii elektryczne (tzw. SCOP) –  4,00 ÷ 4,20.

Uzyskanie optymalnych wartości efektywności energetycznej Mirai R32 to efekt prac konstruktorów klimatyzatorów, których celem było udoskonalenie jednostek wewnętrznych stosowanych w systemach klimatyzacyjnych. Dzięki temu ten rodzaj klimatyzatorów został zaopatrzony w nowy wirnikowy wentylator, przeprojektowany wymiennik ciepła oraz nowoczesną sprężarkę. Za sprawą nowatorskiego podejścia do kwestii klimatyzatorów realne stało się również uzyskanie zadowalających rezultatów odnośnie energooszczędności urządzeń. Świadectwem tego jest przypisanie klimatyzatorów Mirai do klasy energetycznej A+/A++. Decydując się na urządzenia o takim poziomie energetyczności można liczyć na niższe rachunki za prąd – jest to zatem zakup, który się opłaca. Poza tym, oszczędzając energię mamy pozytywny wpływ na stan środowiska.

Do atutów Mirai R32 należy zaliczyć również:

 • funkcję samooczyszczania wymiennika ciepła – zmniejsza to ryzyko rozwoju pleśni na jednostkach wewnętrznych urządzenia co wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniu,

 • tryb cichej pracy (od 22 dB (A)),

 • pilot z programatorem tygodniowym (opcjonalnie),

 • możliwość sterowania urządzeniem on-line.

infografika-mirai-ras-2-2,5-pion

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba MIRAI R410A
RAS-BKV/BAV-E

Mirai R410A to elegancki klimatyzator o harmonijnych liniach, z błyszczącą powierzchnią, podświetleniem LED, adresowany do lokali mieszkalnych. Dzięki temu, że dostępny jest w kilku wersjach wydajności chłodniczej (1,5 ÷ 4,4 kW) i grzewczej (2,0 ÷ 5,2 kW) jest on w stanie sprostać oczekiwaniom wielu odbiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

toshiba-mirai-Mirai-R410A

Wysoka jakość powietrza

Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem, które zastosowano w Mirai R410A jest funkcja samooczyszczania. Dzięki niej możliwe jest dokładne oczyszczenie parownika z wilgoci. W ten sposób zmniejsza się ryzyko rozwoju pleśni i zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo pokrycie wymiennika ciepła specjalną powłoką chroni przed osadzającym się kurzem.

sterownik-toshiba-mirai

Komfort użytkowania klimatyzatora

Mirai R410A, dzięki zastosowaniu odpowiednich jednostek wewnętrznych, pracuje bardzo cicho (jedynie 22 dB(A)). Ma to wpływ na komfort przebywania w pomieszczeniu, w którym klimatyzator się znajduje. Poziom dźwięku typowy dla Mirai R410A nie wywołuje dolegliwości będących efektem przebywania w pobliżu urządzeń emitujących hałas. Niewątpliwie na funkcjonalność urządzenia wpływa też możliwość korzystania z pilota z programatorem tygodniowym (opcjonalnie).

Nowoczesność

Sprawność energetyczną Mirai R410A odzwierciedlają następujące wskaźniki

 • w zakresie chłodzenia – SEER: 5,60 ÷ 5,90,
 • w zakresie grzania – SCOP: 4,00 ÷ 4,20.

Dzięki nowatorskiemu podejściu konstruktorów, klimatyzatory Mirai R410A są urządzeniami energooszczędnymi. Potwierdzeniem tego jest przypisanie ich do klasy energetycznej oznaczonej symbolem A+, co ma wpływ na wysokość rachunków za prąd.

Mirai R410A to nowoczesny klimatyzator, który poza estetyką wykonania, wyróżnia się wysoką efektywnością energetyczną. Jego skuteczność jest zasługą zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych:

 • przeprojektowanemu wymiennikowi ciepła,

 • nowemu wirnikowi wentylatora,

 • udoskonaleniu sprężarki.

infografika-mirai-ras-2-2,5-pion

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba MIRAI
2,0/2,5 RAS-07BKV- E/RAS-07BAV- E

Niewątpliwą zaletą prezentowanego modelu MIRAI jest długa żywotność sprzętu, łatwa obsługa oraz jego wysoka wydajność działania.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

klimatyzatory split

Do dostępnych funkcji należą między innymi:

 • timer,

 • tygodniowy programator,

 • zdalne sterowanie za pomocą GSM, WiFi, SMS,

 • funkcja samoczyszczenia,

 • możliwość ustawienia kierunku przepływu oraz wysokości temperatury,

 • w opcji dostępne 4 dzienne konfiguracje, 28 programów na okres 7 dni,

 • tryb grzania i chłodzenia.

infografika-mirai-ras-2-2,5-pion

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba MIRAI
2,5/3,2 RAS-10BKV- E/RAS-10BAV- E

Niewątpliwym atutem prezentowanego klimatyzatora MIRAI jest możliwość sterowania zdalnego. W tym celu wykorzystywane mogą być technologia GSM, jak i SMS czy najbardziej zaawansowana WiFi, która dzięki zastosowaniu dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet) zapewnia łatwe, intuicyjne sterowanie klimatyzacją oraz programowanie podstawowych trybów pracy.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzarot Mirai RAS

Klimatyzator Toshiba MIRAI model RAS-10BKV- E/RAS-10BAV- E to skuteczny i wydajny inverter gwarantujący doskonałą wydajność zarówno w zakresie chłodzenia, jak i grzania. Dzięki wysokiej wydajności energetycznej urządzenie zakwalifikowane zostało do klasy energetycznej A+. Zastosowanie technologii inwerterowej pozwala w sposób wydajny sterować procesem chłodzenia i ogrzewania.

Prezentowany model znajdzie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych – sprawdzi się w biurach i niewielkich sklepach. Nowoczesny design oraz dyskretny kształt sprawiają, że dostosowuje się do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym i klasycznym.

Zaletą urządzenia jest nie tylko wysoka energooszczędność, ale także łatwość obsługi i wysoka funkcjonalność. Model posiada przyjazny dla użytkownika, podświetlany ekran oraz trzy podstawowe klawisze funkcyjne, tj.: start, ulubione ustawienia oraz zmiana temperatury. Pozostałe, zaawansowane funkcje uzyskuje się po opuszczeniu pokrywy maskującej na sterowniku.

Klimatyzator wyposażono m.in. w następujące funkcje:

 • funkcja samoczyszczenia,

 • tryb grzania i chłodzenia.

 • timer,

 • 4 dzienne konfiguracje,

 • tygodniowy programator.

infografika-toshiba-mira-ras

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba MIRAI
3,1/3,6 RAS-13BKV- E/RAS-13BAV- E

Klimatyzator RAS-13BKV- E/RAS-13BAV- E to urządzenie posiadające wysmakowany design, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Jego parametry techniczne czynią to urządzenie doskonałym do mieszkań, domów czy przestrzeni o charakterze komercyjnym, tj. biura, sklepy, restauracje czy bary.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzarot Mirai RAS

Klimatyzator Toshiba MIRAI RAS-13BKV- E/RAS-13BAV- E to urządzenie inwerterowe zapewniające wysoką efektywność chłodzenia i grzania. Charakteryzuje się energooszczędnością – urządzenie posiada klasę energetyczną A+. Jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Producent przygotował je w wersji wyposażonej w tradycyjnie wykorzystywany czynnik chłodzący R410A oraz nowy, jeszcze bardziej ekologiczny czynnik R32.

Cechą szczególną tego urządzenia jest wyjątkowo cicha pracaMIRAI to najcichsze urządzenia w swojej klasie. Prezentowany model emituje jedynie dźwięk na poziomie 24dB.

Prezentowany model wyposażono w systemy zdalnego sterowania. Wśród nich znajdują się sterowanie za pomocą:

 • SMS,

 • GSM,

 • WiFi – to ostatnie wykorzystuje łatwą, intuicyjną w obsłudze aplikację instalowaną na urządzeniach mobilnych typu smartfon czy tablet.

Jego zaletą jest wysoka funkcjonalność. Klimatyzator posiada funkcje:

 • samoczyszczenia,

 • timer,

 • tygodniowy programator.

 • tryb grzania i chłodzenia.

 • 4 dzienne konfiguracje,

 • 28 programów, które można zastosować programując urządzenie na okres 7 dni.

infografika-mira-ras-3,1-3,6

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba MIRAI
4,4/5,2 RAS16BKVE/RAS16BAVE

Nowoczesny wygląd, kompaktowa budowa oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że klimatyzator Toshiba MIRAI RAS16BKVE/RAS16BAVE sprawdza się doskonale zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i obiektach o charakterze komercyjnym, w tym biurach czy w sklepach. Zaletą urządzenia są dostosowane sterowniki posiadające intuicyjny panel sterowania.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzarot Mirai RAS

Klimatyzator Toshiba MIRAI RAS16BKVE/RAS16BAVE to urządzenie wysoce energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Posiada klasę energetyczną A+ zarówno dla grzania jakie chłodzenia. Producent wykonuje urządzenie w dwóch opcjach różniących się czynnikami chłodzącymi tj. tradycyjnie wykorzystywanym do tej pory R410A oraz nowym, bardziej ekologicznym R32.

Prezentowany klimatyzator jest w czołówce najcichszych urządzeń dostępnych na rynku. Emituje jedynie szum na poziomie 26dB. Jego zaletą jest także elegancki wygląd, który zawdzięcza dbałości o szczegóły wykończenia oraz płynnym liniom i korespondującym do nich krzywiznom. Kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenie dopasuje się do każdego wnętrza.

Prezentowany klimatyzator Toshiba MIRAI to niezwykle łatwy w obsłudze inwerter wyposażony w szereg użytecznych funkcji, w tym:

 • timer,

 • tygodniowy programator.

 • Ustawienia kierunku nawiewu,

 • funkcja samoczyszczenia,

 • zdalne sterowanie przez SMS, GPS oraz WiFi.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba Suzumi
Plus 2 ścienna RAS-B10N3KV2-E

Klimatyzator Toshiba Suzumi Plus 2 ścienna RAS-B10N3KV2-E wyróżnia się na rynku przede wszystkim tym, iż łączy w sobie udoskonalone parametry sprawności energetycznej ze skutecznym systemem dbałości o jakość powietrza.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Suzimi

Komfortowe i wydajne urządzenie jest niezwykle ciche – zadecydowała o tym innowacyjna funkcja „Quiet”.

Prezentowany klimatyzator ścienny wyposażono w hybrydowy inwerter DC Toshiba oraz nowy system filtracji IAQ, dzięki któremu urządzenie skutecznie eliminuje brzydkie zapachy, grzyby, wirusy oraz bakterie. Dodatkowym atutem jest funkcja samooczyszczania, pozwalająca ograniczyć wilgoć wewnątrz urządzenia.

Wybrane parametry techniczne jednostki wewnętrznej Toshiba Suzumi Plus 2 ściennej RAS-B10N3KV2-E:

 • klasa energetyczne A/A (chłodzenie oraz grzanie)

 • przeciwkurzowy filtr wstępny

 • czynnik chłodniczy R-410A

 • sprężarka podwójna rotacyjna DC

 • hybrydowy inwerter DC Toshiba

 • zakres chłodzenia 1,1-3,0 kW

 • zakres grzania 0,9-4,8 kW

Przedstawiony klimatyzator ścienny posiada także innowacyjny tryb Eko oraz Hi-Power. Wyróżnia go również elegancka kolorystyka i nowoczesny design. Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się zarówno jako klimatyzator w domu, jak i klimatyzator w biurze.

inforgrafika-toshiba-suzumi-plus-2

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Jednostka wewnętrzna Toshiba
multi-split ścienna RAS-B13N3KV2-E

Jednostka wewnętrzna to inwerter znakomicie sprawdzający się zarówno w domu, jak i w biurze.Jego kompaktowa i nowoczesna stylistyka sprawdzi się w każdym wnętrzu. Tworzone przez niego warunki termiczne umożliwiają efektywną pracę oraz spokojny wypoczynek każdego dnia.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

toshiba-suzumi

Zastosowany w nim hybrydowy inwerter DC Toshiba znacznie podnosi wydajność oraz niezawodność urządzenia. Co więc ej, kontroluje on i dostosowuje pracę klimatyzatora do aktualnego zapotrzebowania pomieszczenia. Wymiary urządzenia to 275x790x205 mm. Na rynku wyróżnia go nowoczesny design połączony z elegancką kolorystyką. Jednostka wewnętrzna Toshiba posiada ponadto wygodny systemem filtracji IAQ, pozwalającym na wyeliminowanie brzydkich zapachów, bakterii oraz wirusów.

W prezentowanym klimatyzatorze ściennym zastosowano także możliwość przywoływania ulubionych ustawień – dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

W urządzeniu zastosowano filtr dezodoryzujący, funkcję samooczyszczenia oraz wygodny filtr antybakteryjny. Ponadto klimatyzator ścienny RAS-B13N3KV2-E posiada:

 • wydajność chłodniczą wynoszącą 3,7 kW

 • wydajność grzewczą równą 5,0 kW

 • tryb cichej pracy

inforgrafika-toshiba-suzumi-plus-2-2

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Jednostka wewnętrzna Toshiba
Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E stanowi połączeniefunkcjonalności oraz znakomitego wyglądu. Posiada skuteczny systemoczyszczania powietrza, a także klasę sprawności A (zarówno w systemie chłodzenia, jak i grzania).

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka wewnętrzna Suzimi

Jednostka jest niezwykle komfortowa i wydajna, dzięki zastosowaniu w niej rozwiązań, które  wprowadzają szereg funkcji, m.in. takich jak: przeciwkurzowy filtr wstępny, tryb Hi Power czytryb cicha praca. Wygodę działania zapewnia timer 24h. 

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E  to także gwarancja wysokiejjakości powietrza emitowanego przez urządzenie – zawdzięcza to systemowi filtracji IAQ,który eliminuje wirusy, bakterie oraz przykre zapachy.

Liczne innowacyjne rozwiązania zadecydowały o tym, iż prezentowany hybrydowy inwerter DC Toshiba tworzy optymalne warunki temperaturowe pozwalające  zarówno na efektywną pracę, jak i swobodny odpoczynek. Sprawdzi się jako klimatyzator do domu oraz klimatyzator do biura.

Ponadto, prezentowany model wyróżnia się takimi parametrami technicznymi, jak:

 • wydajność chłodnicza 4,5 kW

 • wydajność grzewcza 5,5 kW

 • roczne zużycie energii 1360 kWh

 • zakres chłodzenia 0,8-5,0 kW

 • zakres grzania 0,9-6,9 kW

inforgrafika-toshiba-suzumi-plus-2-ras

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzatory DAISEIKAI 6,5

Klimatyzatory DAISEIKAI 6.5 to połączenie wydajności i komfortu. Oferują one dbałość o jakoś powietrza połączoną z wysoką sprawnością energetyczną oraz nowoczesną stylistyką. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako klimatyzatory do biura oraz klimatyzatory do domu.

Zaletą tego rodzaju hybrydowych inwerterów jest ich wielozadaniowość. Mogą być one wykorzystywane przez okres całego roku jako urządzenia pełniące funkcje chłodzenia i grzania. Ponadto komfort jego użytkowania podnoszą także bezprzewodowy pilot,automatyczny restart, timer 24 h oraz sterowanie żaluzjami. Ich świetny, nowoczesny design sprawia, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Klimatyzatory DAISEIKAI 6.5 to także urządzenia gwarantujące niezwykle komfortowe użytkowanie, które zapewnia kilka trybów pracy. Wśród nich znajdują się funkcje:

toshiba-tryb-cichy
 • Twoje preferencje – w jej ramach każdy Klient może dostosować pracę klimatyzatora do własnych oczekiwań ustawiając tryb pracy, wysokość temperatury w pomieszczeniach, ustawienia timera, prędkość obrotową wentylatora czy ustawienia żaluzji,

 • Cicha praca – zapewnia optymalną pracę wentylatorów gwarantującą najniższą emisję hałasu,

toshiba-efektywnosc-energetyczna
 • Tryb wyboru mocy, w ramach którego Klient może szybko ograniczyć zużycie energiielektrycznej i zasadniczo zmniejszyć obciążenie domowej/biurowej sieci energetycznej. Wystarczy wybrać tryb zasilania na 100%, 75% lub 50% aby uzyskać wysoką oszczędność energii bez straty komfortu korzystania z urządzenia.

spokojny-sen-toshiba
 • Komfortowy sen – ten tryb stworzony został dla utrzymania optymalnego komfortu podczas snu. Polega on na podwyższeniu temperatury otoczenia po upływie godziny od czasu włączenia oraz o kolejny stopień po następnej godzinie i utrzymanie tego poziomu temperatury do rana,

Klimatyzatory DAISEIKAI 6.5

to jednostki wiszące, które doskonale dbają o jakość emitowanego powietrza. Producent wyposażył je w niezwykle wydajne filtry, tj.:

 • filtr plazmowy – wykonany z jednego elementu, który nie wymaga wymiany. Jego zadaniem jest eliminacja bakterii, wirusów, kurzu oraz nieprzyjemnych zapachów;

 • filtr IAQ – uzupełnia działanie filtra plazmowego. Również eliminuje bakterie, wirusy oraz nieprzyjemne zapachy;

 • przeciwkurzowy filtr wstępnyeliminuje kurz z powietrza na początku procesu chłodzenia/grzania,

 • funkcja samooczyszczaniaminimalizuje namnażanie się grzybów, w tym pleśniwewnątrz urządzenia.

inforgrafika-toshiba-daiseikai-funkcjonalnosci

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI
6.5 model RAS-B10N3KVP/AVP-E

Ten komfortowy klimatyzator ścienny, oprócz wielu funkcjonalności, charakteryzuje się także nowoczesnym designem i może wyśmienicie pełnić swoje funkcje zarówno jako klimatyzator do biura, jak i klimatyzator do domu.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Daiseikai

Klimatyzator Toshiba model RAS-B10N3KVP/AVP-E gwarantuje także możliwość oszczędzania energii, którą zawdzięcza trybowi wyboru mocy. Teraz możesz samodzielnie wybrać, czy Twój klimatyzator będzie pracował na 100%, 75% czy 50% zasilania. Istotnym jest, że ograniczenie poboru energii nie wiąże się z ograniczeniem wydajności urządzenia.

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B10N3KVP/AVP-E to urządzenie gwarantująceklimatyzację opodwyższonym standardzie w zakresie wydajności i komfortu. Ten hybrydowy inwerter DC wyposażony w podwójną sprężarkęrotacyjną pracuje zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Łączy w sobie dbałość o wysoką jakość powietrza z udoskonalonymi parametramisprawności energetycznej. Jest zarazem wydajny i energooszczędny.

Zaletą tego klimatyzatora ściennego jest wysoka jakość emitowanego powietrza. Cechę tę zawdzięcza systemowi filtrów, które skutecznie wyłapują wszelkie zanieczyszczenia, bakterie, wirusy i alergeny. Wbudowana funkcja samooczyszczania sprawia, że wewnątrz nie rozwijają się grzyby.

Komfort użytkowania tego urządzenia związany jest z możliwością wyboru różnych trybów pracy. Należą do nich:

 • Cicha praca,

 • Komfortowy sen,

 • Twoje preferencje.

infografika-toshiba-daiseikai-6,5

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI
6.5 model RAS-B13N3KVP/AVP-E

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B13N3KVP/AVP-E innowacyjne urządzenie spełniające wysokie standardy w zakresieoszczędności energiiwysokiej jakości powietrza. Przeznaczone jest do obsługi pomieszczeń o powierzchni nie przekraczającej 35 m2 . Gwarantuje wysoki komfort użytkowania orazbogatą funkcjonalność.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzatory Daiseikai Warszawa

Klimatyzator DAISEIKAI 6.5 RAS-B13N3KVP/AVP-E zapewnia pełen komfort użytkowania. Wyposażono go w kilka trybów pracy, które sprawdzą się w różnorodnych okolicznościach. Ten model urządzenia jest także niezwykle energooszczędny (klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania). Dodatkowo,  wyposażono go w tryby wyboru mocy, którymi ustawia się poziom poboru energii elektrycznej.

Doskonały, nowoczesny design, świetne parametry techniczne, energooszczędność orazdbałość o jakość powietrza sprawiają, że Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B13N3KVP/AVP-Esprawdzi się zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

Prezentowany klimatyzator ścienny zapewnia wysoką dbałość o jakość powietrza dzięki zainstalowanym filtrom. Należą do nich:

 • filtr plazmowy – nowoczesny, wykonany z 1 elementu filtr, który nie wymaga okresowej wymiany. Doskonale radzi sobie z usuwaniem bakterii, wirusów i nieprzyjemnych zapachów,

 • filtr IAQ – stanowi uzupełnienie filtra plazmowego i również dba o eliminacje bakterii, wirusów oraz nieprzyjemnych zapachów,

 • funkcja samooczyszczania zmniejsza wilgoć wewnątrz urządzenia i tym samym minimalizuje powstawanie pleśni, likwidując tym samym problem zagrzybiania klimatyzacji.

inforgrafika-toshiba-daiseikai-6,5-model-ras

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI
6.5 model RAS-B16N3KVP/AVP-E

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B16N3KVP/AVP-E to innowacyjne urządzenie gwarantujące wysoką wydajność, dbałość o jakość powietrza oraz komfort użytkowania.

Jednocześnie prezentowany hybrydowy inwerter DC wyposażony w podwójną sprężarkę rotacyjną jest energooszczędny i wygodny w obsłudze. Jego nowoczesny design sprawdzi się w pomieszczeniach każdego rodzaju. Wszystkie te elementy sprawiają, że  klimatyzator ścienny RAS-B16N3KVP/AVP-E będzie doskonały zarówno jakoklimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B16N3KVP/AVP-E to jednostka energooszczędna, umożliwiająca wykorzystanie różnych trybów mocy, co zasadniczo pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Klienci mogą wybierać zasilanie ustawione na 100%, 75% lub 50% poboru prądu nie rezygnując jednocześnie z pełnego komfortu związanego z optymalną temperaturą powietrza.

Klimatyzator ścienny Toshiba DAISEIKAI 6.5RAS-B16N3KVP/AVP-E  to urządzenie gwarantujące temperaturę sprzyjającą efektywnej pracy oraz wygodnemu wypoczynkowi.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzatory Daiseikai Warszawa
infografika-daiseikai-toshiba

Ważnym elementem przyczyniającym się do komfortu korzystania z urządzenia jest wybór różnorodnych trybów pracy inwertera. W prezentowanym klimatyzatorze ściennymzastosowano tryb cichej pracy, komfortowego snu czy Twoich preferencji. Jednocześnie wygoda korzystania z inwertera związana jest z szeregiem dodatkowych funkcji, tj.:

 • automatyczny restart,

 • pilot bezprzewodowy,

 • sterowanie żaluzjami,

 • timer 24h.

Niezwykle istotną funkcją klimatyzatorów jest generowanie czystego powietrza. UrządzenieToshiba model RAS-B16N3KVP/AVP-E wyposażono w system filtrów, dzięki którym uzyskuje się wysokiej jakości powietrze. W prezentowanym modelu zastosowano:

 • filtr plazmowy eliminujący bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy,

 • filtr IAQ – stanowiący uzupełnienie działania filtra plazmowego,

 • przeciwkurzowy filtr wstępny zapobiegający występowaniu kurzu w emitowanym powietrzu,

 • funkcję samooczyszczania, dzięki której ogranicza się wilgoć wewnątrz klimatyzatora i tym samym zapobiega powstawaniu pleśni.

inforgrafika-toshiba-daiseikai-funkcjonalnosci

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzatory ścienne DAISEIKAI 8

Klimatyzatory ścienne DAISEIKAI 8

to urządzenia opodwyższonej dbałości o jakość emitowanego powietrza. Charakteryzują się one dużą wydajnością i energooszczędnością. Ich zaletą jestnowoczesny design pasujący do każdego rodzaju pomieszczeń. Jako klimatyzatordo biura gwarantują optymalną temperaturę umożliwiającą wysoką efektywność pracy. Wykorzystane w pomieszczeniach o charakterze prywatnym doskonale pełnią funkcję klimatyzatora do domu zapewniając komfortowy wypoczynek.

Klimatyzatory ścienne DAISEIKAI 8 posiadają zarówno funkcje grzania, jak i chłodzenia. Są wyjątkowo energooszczędne. Dodatkowo, klient posiada możliwość wyboru mocy, dzięki czemu także może, bez utraty komfortu chłodzenia/grzania, ograniczyć zużycie prądu przez urządzenie.

Jedną z najważniejszych cech prezentowanego modelu klimatyzatora ściennego jest system filtrów zapewniających wysoką jakość powietrza. W urządzeniu zastosowano:

 • filtr plazmowy,

 • filtr IAQ,

 • przeciwkurzowy filtr wstępny,

 • funkcję samooczyszczania.

inforgrafika-toshiba-daiseikai-filtry

Dzięki temu systemowi filtrów urządzenie eliminuje się wirusy, bakterie, alergeny, pleśń oraz kurz z emitowanego powietrza.

Prezentowany model hybrydowego inwertera może działać w kilku różnych trybach uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. Jego zaletą jest programator tygodniowy zasadniczo usprawniający obsługę urządzenia. Klimatyzatory DAISEIKAI 8 dodatkowo wyposażono w system sterowania żaluzjami, automatyczny restart, timer 24h oraz pilot bezprzewodowy.

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 8
model RAS-10G2KVP/AVP-E

Klimatyzator ścienny DAISEIKAI 8 model RAS-10G2KVP/AVP-E to urządzenie charakteryzujące się wysoką wydajnością i energooszczędnością. Gwarantuje ono wysoki standard w zakresie jakości emitowanego powietrza oraz zapewnia temperaturę sprzyjającą efektywnej pracy i wygodnemu wypoczynkowi. Nowoczesny design sprawia, że sprawdza się w każdym wnętrzu. Ta jednostka wisząca z powodzeniem może pełnić funkcje klimatyzatora do biura oraz klimatyzatora do domu.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Toshiba Daiseikai 8 Warszawa

Wysoką jakość powietrza gwarantuje system innowacyjnych filtrów złożonych z filtra plazmowego, IAQ, przeciwkurzowego filtra wstępnego. Ich pracę uzupełnia działanie funkcji samooczyszczającej eliminującej pleśń z urządzenia.

Zaletą klimatyzatora ściennego DAISEIKAI 8 model RAS-16G2KVP/AVP-E jest jego wysoka energooszczędność – posiada on klasę energetyczną A+++. Także wbudowany tryb wyboru mocy może przyczynić się do znacznych oszczędności w poborze prądu. Teraz możesz wybrać, czy Twój klimatyzator ścienny RAS-16G2KVP/AVP-E będzie pracował na 100%, 75%, 50% mocy. Co ciekawe, zmniejszenie poboru mocy nie skutkuje obniżeniem komfortu i zmianą temperatury otoczenia.

Dla pełnego komfortu korzystania z urządzenia producent wyposażył je w kilka trybów pracy, które dopasowują się do okoliczności i oczekiwań Klienta.

Komfortowe użytkowanie inwertera dodatkowo zapewniają:

 • automatyczny restart,

 • programator tygodniowy,

 • system sterowania żaluzjami,

 • timer 24h,

 • pilot bezprzewodowy.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 8
model RAS-13G2KVP/AVP-E

Klimatyzator ścienny DAISEIKAI 8 model RAS-13G2KVP/AVP-E to urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako klimatyzator do biura oraz klimatyzator do domu. Z powodzeniem można je zastosować w pomieszczeniach o powierzchni do35 m2. Prezentowany model klimatyzatora jest bardzo wydajny i energooszczędny. Zastosowano w nim  tryb wyboru mocy, dzięki któremu można zasadniczo obniżyć zużycie energii elektrycznej przy jednoczesnym utrzymaniu komfortowej temperatury.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Toshiba Daiseikai 8 Warszawa

Klimatyzator DAISEIKAI 8 model RAS-13G2KVP/AVP-E gwarantuje komfortowe użytkowanie.Bezprzewodowy pilot, system sterowania żaluzjami, timer 24 h, tygodniowy programator oraz automatyczny restart sprawiają, że jest to urządzenie bardo przyjazne dla użytkownika.

Zaletą przedstawianej jednostki wiszącej jest wysoka dbałość o jakość powietrza. System innowacyjnych i wydajnych filtrów eliminuje bakterie, wirusy, pleśń, alergeny oraz kurz z emitowanego powietrza.

Nowoczesny design to także zaleta prezentowanego modelu RAS-13G2KVP/AVP-E. Dzięki temu pasuje on do każdego pomieszczenia.

Prezentowany hybrydowy inwerter wyposażono w kilka trybów działania, które odpowiadają na szczególne oczekiwania Klientów. Należą do nich:

 • tryb cicha praca,

 • tryb komfortowy sen,

 • tryb Twoje preferencje.

infografika-toshiba-daiseikai-6,5

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 8
model RAS-16G2KVP/AVP-E

Klimatyzator ścienny Toshiba DAISEIKAI 8 model RAS-16G2KVP/AVP-E to innowacyjne urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do biura, jak i klimatyzator do domu. Jest wydajne i energooszczędne. Zapewnia wysoką jakość powietrza, a nowoczesny design sprawia, że doskonale komponuje się z wyposażeniem każdego pomieszczenia.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Toshiba Daiseikai 8 Warszawa

Prezentowany inwerter hybrydowy zapewnia optymalną temperaturę sprzyjającą efektywnej pracy oraz wygodnemu wypoczynkowi. System innowacyjnych filtrów eliminuje bakterie, wirusy, alergeny, pleśń oraz kurz z emitowanego powietrza.

Urządzenie ma wielofunkcyjny charakter – można je stosować zarówno do chłodzenia, jak i grzania. Ten komfortowy klimatyzator ścienny zapewnia kilka różnorodnych trybów pracy, które doskonale dopasowują się do wymagań i oczekiwań użytkowników.

Prezentowany klimatyzator ścienny Toshiba DAISEIKAI 8 model RAS-16G2KVP/AVP-E to urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni do 45 m2.

 • Tryb cichy – gwarantuje pracę urządzenia na najniższych obrotach W ten sposób emituje on tylko niski poziom szumu (26 dB),

 • Tryb komfortowy sen – związany jest z utrzymaniem optymalnej temperatury podczas snu,

 • Tryb Twoje preferencje – w ramach tego trybu Klient może ustawić adekwatne do swoich oczekiwań poziom: temperatury, trybu pracy, ustawienia żaluzji i timera czyokreślenie prędkości obrotowej wentylatora.

infografika-toshiba-daiseikai-6,5

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Napisz lub zadzwoń!

  +48 798 981 294

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ