Klimatyzator HITACHI SUMMIT

//Klimatyzator HITACHI SUMMIT
Klimatyzator HITACHI SUMMIT2023-12-21T17:21:44+01:00
Cennik HITACHI 2023

HITACHI – KLIMATYZATORY NAŚCIENNE

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

AIRHOME 600
AIRHOME 400
Shirokuma S RAK-18-35PSB
Shirokuma RAK-25-50RXB
Performance
Summit
SHIROKUMA R-32

Klimatyzator HITACHI SUMMIT to urządzenie przeznaczone do zastosowań dobowych i biurowych. Jego atutem jest wydajne oczyszczanie powietrza oraz wysoka wydajność i efektywność energetyczna.

Jednostka dostępna jest w 4 wersjach wydajności przeznaczonych do pomieszczeń do 20, 25, 35 i 50 m2.

Komfort w ekonomicznym wydaniu

Klimatyzator SUMMIT jest ekologiczny i ekonomiczny w użytkowaniu. Zastosowano w nim czynnik chłodniczy R32, który ma znikomy wpływ na efekt cieplarniany i jednocześnie charakteryzuje się wysoką efektywnością energetyczną. Za niskie zużycie prądu, o czym świadczy przyznana jednostce ściennej klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania, odpowiada również nowoczesna sprężarka rotacyjna, która płynnie dostosowuje pracę klimatyzatora do zadanych warunków.

Na energooszczędność klimatyzatora SUMMIT ma wpływ również funkcja ECO, która umożliwia wydajne zarządzanie energią.

Cicha praca klimatyzacji — komfort użytkowania

Atutem tego klimatyzatora jest cicha praca, która w trybie cichym nie przekracza 21 dB(A). dzięki temu urządzenie pozwala na spokojny sen, wypoczynek i pracę wymagającą skupienia, więc może być zamontowane na ścianie w sypialni, gabinecie czy pokoju dziecięcym.

Klimatyzacja Hitachi

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Hitachi w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Czyste powietrze w Twoim domu

Klimatyzator SUMMIT został wyposażony w wydajny filtr węglowy, dzięki któremu powietrze w pomieszczeniu będzie wolne od większości wirusów, bakterii, innych zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów.

Dodatkowe funkcje jednostki ściennej SUMMIT

Jednostka ścienna SUMMIT w opcji dostępna jest z modułem Wi-Fi umożliwiającym sterowanie pracą urządzenia z poziomu aplikacji na telefonie lub tablecie. Dobrą dystrybucję powietrza w pomieszczeniu zapewnia automatyczny ruch żaluzji w kierunku pionowym. Dla osób, które preferują wcześniejsze programowanie urządzeń, jednostka daje możliwość zastosowania programatora 12-godzinneg.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ