Klimatyzator HITACHI AirHome 600

//Klimatyzator HITACHI AirHome 600
Klimatyzator HITACHI AirHome 6002023-12-21T16:51:00+01:00
Cennik HITACHI 2023

HITACHI – KLIMATYZATORY NAŚCIENNE

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

AIRHOME 600
AIRHOME 400
Shirokuma S RAK-18-35PSB
Shirokuma RAK-25-50RXB
Performance
Summit
SHIROKUMA R-32

Klimatyzator ścienny AirHome 600 to urządzenie przeznaczone dla osób, które chcą cieszyć się z optymalnej temperatury w pomieszczeniu i jednocześnie chcą być niezaangażowane w stały nadzór nad jego pracą. Jednostka zapewnia wysoką wydajność pracy przy niskim poborze energii elektrycznej. Gwarantuje również czyste i świeże powietrze w pomieszczeniach.

Jednostka ścienna AirHome 600 dostępna jest w 5 wersjach wydajności przeznaczonych do pomieszczeń o powierzchni do 20, 25, 35, 42 i 50 m2.

Ciesz cię z klimatyzacji bez konieczności stałego nadzoru

Klimatyzator ścienny AirHome 600 w standardzie posiada wbudowany moduł Wi-Fi. Dzięki niemu sterowanie klimatyzacją nigdy nie było prostsze. Wystarczy, że na smartfonie lub tablecie zainstalujesz aplikację AirCloud Home, w ramach której skonfigurujesz lokalizację i ustawisz temperaturę, aby urządzenie włączało się samo przed Twoim przyjazdem do domu. W ten sposób, wchodząc do pomieszczenia, zawsze przywita Cię idealna temperatura. W ramach AirCloud Home możesz ustawić także harmonogram działania klimatyzatora oraz możesz kontrolować zużycie prądu przez urządzenie.

Oszczędzaj nie rezygnując z komfortu

Klimatyzator AirHome 600 wyposażony został w funkcję Smart Eco, której zadaniem jest wykrywanie nieobecności człowieka i stopniowe podnoszenie temperatury (w trybie chłodzenia) celem obniżenia zużycia prądu. Można także zastosować funkcję automatycznego wyłączania, która po określonym czasie spowoduje wyłączenie klimatyzatora.

Klimatyzacja Hitachi

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Hitachi w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Funkcja FrostWash — utrzymaj wydajność i czystość powietrza

Zanieczyszczenie parownika wpływa na wydajność klimatyzatora. Funkcja FrostWash dba o stałe oczyszczanie wnętrza jednostki z kurzu i innych zanieczyszczeń, które zmniejszają jej moc. Korzysta z procesu zamrażania i rozmrażania powierzchni wymiennika, a następnie spłukiwania z niego zanieczyszczeń. Warto podkreślić, że jednostki z funkcję FrostWash zapewniają 3 x lesze utrzymanie wydajności przepływu, niż klimatyzatory bez tej funkcji.

Innowacyjna technologia Vector DC Inwerter w funkcji wydajności klimatyzatora

Klimatyzator ścienny AirHome 600 wyposażony jest w inwerter, dzięki któremu automatycznie dostosowuje pracę do wydajności. W rezultacie przy minimalnym zużyciu energii zyskuje się oczekiwany komfort termiczny w pomieszczeniach. Hitachi w klimatyzatorze AirHome 600 zastosowało Cascade Vector DC, który wyposażony jest w mikrochip umożliwiający kontrolę prędkości sprężarki i tym samym optymalizujący efektywność energetyczną klimatyzatora podczas pracy na niskich prędkościach.

Zapewnij sobie komfortowy sen

Klimatyzatory AirHome 600 doskonale sprawdzają się w sypialniach. Funkcja SleepSense zapewnia komfortowe warunki do zasypiania, obniżając temperaturę w pomieszczeniu. Po wykryciu, że śpisz, jednostka podniesie temperaturę w pomieszczeniu, zapobiegając wychłodzeniu i jednocześnie zapobiegnie nadmiernemu zużyciu prądu.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Hitachi do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Równomierne rozprowadzenie klimatyzowanego powietrza

Jednostka ścienna AirHome 600 sprawdza się w skutecznej dystrybucji klimatyzowanego powietrza po pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowego łuku klimatyzowane powietrze rozprowadza się równomiernie w każdym zakątku pokoju.

Zdrowe i czyste powietrze w Twoim domu i mieszkaniu

Klimatyzatory AirHome 600 zapewniają oczyszczanie powietrza przy wykorzystaniu 4 różnych technologii. W urządzeniu zastosowano filtr wstępny, filtr oczyszczający powietrze, środek do oczyszczania wymiennika ciepła oraz jonizator. W efekcie klimatyzator eliminuje do 99,9% wirusów, 99% bakterii, 97,1% alergenów oraz 86% nieprzyjemnych zapachów.

AirHome 600 – klimatyzator ekologiczny i ekonomiczny

Na niskie zużycie prądu oraz wysoką wydajność ma wpływ również zastosowany w AirHome 600 czynnik chłodniczy R32. Charakteryzuje się on najwyższą wydajnością oraz ma najniższy wpływ na środowisko ze wszystkich dostępnych na rynku czynników.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ