Klimatyzator HITACHI AirHome 400

//Klimatyzator HITACHI AirHome 400
Klimatyzator HITACHI AirHome 4002023-12-21T17:13:22+01:00
Cennik HITACHI 2023

HITACHI – KLIMATYZATORY NAŚCIENNE

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

AIRHOME 600
AIRHOME 400
Shirokuma S RAK-18-35PSB
Shirokuma RAK-25-50RXB
Performance
Summit
SHIROKUMA R-32

Klimatyzator AirHome 400 to jednostka ścienna przeznaczona do zastosowań domowych. Urządzenie wyposażono w funkcje wykorzystujące technologię samoobsługi, dzięki której klimatyzator jest niezwykle prosty w obsłudze przy jednoczesnej gwarancji długoterminowej wydajności i pełnego komfortu termicznego. Jednostka zapewnia wysoką wydajność połączoną z niskim zużyciem energii elektrycznej oraz skuteczne oczyszczanie powietrza.

Urządzenie dostępne jest w 4 wersjach wydajności przeznaczonych do pomieszczeń do 20, 25, 35 i 50 m2.

Pełna wygoda użytkowania

Klimatyzator ścienny AirHome 400 został wyposażony w moduł Wi-Fi, który pozwala na zdalne sterowanie jego pracą o każdej porze i z dowolnego miejsca. Wykorzystasz do tego aplikację airCloud Home zainstalowaną na swoim smartfonie lub tablecie. Dzięki tej aplikacji po uprzedniej konfiguracji w zakresie lokalizacji i preferencji temperaturowych możesz oczekiwać, że klimatyzator schłodzi lub ogrzeje pomieszczenie w czasie, kiedy Ty będziesz wracać do domu. AirCloud Home pozwoli Ci także zdalnie ustawiać harmonogram pracy klimatyzatora oraz kontrolować zużycie energii elektrycznej. AirCloud Home umożliwia również sterowanie klimatyzatorem za pomocą głosu.

Wyjątkowo cicha praca podnosząca komfort użytkowania

Klimatyzator AirHome 400 zapewnia cichą pracę. W trybie cichym emituje jedynie 20 dB(A). Z powodzeniem można montować jednostkę w pomieszczeniach, gdzie wymagana jest cicha praca — np. w sypialniach, gabinetach czy pokojach dziecięcych.

Klimatyzacja Hitachi

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Hitachi w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu

Współczesna klimatyzacja to także oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu. Jednostka ścienna AirHome 400 zapewnia uzyskanie czystej i zdrowej atmosfery w Twoim domu czy mieszkaniu. W tej jednostce ściennej HITACHI wdrożyło 3 różne technologie oczyszczania powietrza. W klimatyzacji znajduje się filtr wstępny, filtr oczyszczający powietrze i środek czyszczący z wymiennikiem ciepa. W efekcie AirHome 400 eliminuje dk 99,9% wirusów oraz 99% bakterii.

Chroń dom przed pleśnią i nieprzyjemnymi zapachami

AirHome 400 zapewnia ochronę przed pleśnią i brzydkimi zapachami. W tym wypadku wykorzystano automatyczny przedmuch wewnętrznych elementów oraz funkcję Frost Wash, która eliminuje kurz i brud z elementów wewnętrznych jednostki.

Wydajność i oszczędność energii elektrycznej

Klimatyzator ścienny AirHome 400 posiada klasę energetyczną A++ zarówno dla chłodzenia, jak i grzania, która gwarantuje niskie zużycie prądu podczas pracy. Takie dobre parametry urządzenie zyskuje dzięki zastosowaniu Cascade Vector DC Inverter, który jest odpowiedzialny za precyzyjną kontrolę prędkości sprężarki. Dzięki płynnemu dostosowaniu prędkości pracy sprężarki, klimatyzator optymalizuje pracę często, działając z minimalną wydajnością przy jednoczesnym utrzymaniu zadanej temperatury w pomieszczeniu. Optymalizacja poboru prądu wynika również z możliwości ustawiania temperatury w pomieszczeniu z dokładnością do 0,5 st.C.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Hitachi do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy

Dla wydajności nie bez znaczenia jest również zastosowany w systemie czynnik chłodniczy R32, który nie tylko gwarantuje najwyższą wydajność energetyczną, ale jest również najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ