Klimatyzator HITACHI SHIROKUMA R-32

//Klimatyzator HITACHI SHIROKUMA R-32
Klimatyzator HITACHI SHIROKUMA R-322023-12-21T17:30:36+01:00
Cennik HITACHI 2023

HITACHI – KLIMATYZATORY NAŚCIENNE

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

AIRHOME 600
AIRHOME 400
Shirokuma S RAK-18-35PSB
Shirokuma RAK-25-50RXB
Performance
Summit
SHIROKUMA R-32

SHIROKUMA to klimatyzator ścienny charakteryzujący się wyjątkową wydajnością i energooszczędnością. Jego atutem jest skuteczne oczyszczanie powietrza, jonizacja powietrza oraz możliwość zdalnego sterowania za pomocą moduł Wi-Fi. Klimatyzator SHIROKUMA dostępny jest także w wersji Nordic, która zapewnia ogrzewanie do temperatury zewnętrznej wynoszącej -25 st.C.

Jednostka ścienna SHIROKUMA dostępna jest 3 wersjach wydajnościowych przeznaczonych do pomieszczeń o powierzchni 25, 35 i 50 m2.

Ciesz się czystym powietrzem w domu

Klimatyzator SHIROKUMA wyposażono w innowacyjną technologie FrostWash, która pozwala na neutralizację bakterii (do 91%) i pleśni (do 87%) w klimatyzowanym pokoju. W ten sposób zyskujesz czystą atmosferę wspierającą Twoje zdrowie.

Walcz z nieprzyjemnymi zapachami

Za neutralizację nieprzyjemnych zapachów odpowiada funkcja “Ion Mist”. Jej zadaniem jest emisja jonów ujemnych, które nie tylko neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale również usuwają szkodliwe wirusy i alergeny z powietrza.

Czyszczenie filtrów dla stałej wydajności oczyszczania powietrza

Jednostka ścienna SHIROKUMA posiada również automatyczne czyszczenie filtra “Auto Clean”, dzięki czemu klimatyzator stale utrzymuje pełną wydajność w zakresie oczyszczania powietrza.

Klimatyzacja Hitachi

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Hitachi w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Niskie rachunki za komfort termiczny latem i zimą

Klimatyzator ścienny SHIROKUMA jest urządzeniem niezwykle wydajnym i energooszczędnym. Przypisano mu klasę energetyczną A+++ zarówno dla chłodzenia, jak i ogrzewania. Co ważne, jednostka może pracować przy niskich temperaturach do – 20 st.C, wiec sprawdzi się również jako źródło ogrzewania zimą. Za niskie koszty eksploatacyjne (zużycie prądu) odpowiada nie tylko nowoczesna sprężarka inwerterowa, dzięki której klimatyzator dostosowuje płynnie swoją pracę do panujących warunków.

Klimatyzacja może być ekologiczna i wydajna

W jednostce SHIROKUMA zastosowano nowoczesny i najbardziej ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który zapewnia minimalny wpływ na środowisko naturalne. Co więcej, czynnik chłodniczy R32 jest jednocześnie najbardziej wydajnym czynnikiem wykorzystywanym na rynku.

Maksymalny komfort przy minimalnych kosztach

Na niski sumaryczny pobór energii elektrycznej ma również wpływ inteligentny czujnik Eco. Jego zadaniem jest dostosowywanie pracy systemu do panujących w pomieszczeniu warunków w celu utrzymania zadanej temperatury. W efekcie podnosi on efektywność energetyczną jednostki ściennej SHIROKUMA przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu.

Dodatkowe funkcje wspierające komfort użytkowania

Klimatyzator ścienny SHIROKUMA wyposażono w moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. W rezultacie możesz za pomocą aplikacji na telefonie czy tablecie kierować ustawieniami jednostki bez konieczności przebywania w domu.

Komfortowy nawiew

Jednostka wewnętrzna SHIROKUMA zapewnia wysoki komfort termiczny i wyrównaną dystrybucję klimatyzowanego powietrza. Automatyczny pionowy i poziomy ruch żaluzji sprzyja równomiernemu rozprowadzeniu temperatury w całym pomieszczeniu.

Pełna kontrola nad pracą klimatyzatora

Atutem klimatyzatora SHIROKUMA jest możliwość pomiaru temperatury wewnętrznej na pilocie, co pozwala kontrolować warunki panujące w pomieszczeniu. Natomiast dla monitorowania zużycia energii elektrycznej wprowadzono licznik zużycia prądu, który pomaga w świadomym korzystaniu z urządzenia.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ