Klimatyzator GREE Soyal

Klimatyzator GREE Soyal2024-03-26T12:42:55+01:00
Cennik GREE 2024
G-Tech
Soyal
Fairy
Pular
Amber Prestige
U-Crown
Amber Standard
Muse
Bora
Lomo Economic
Lomo Luxury
Lomo Luxury Plus

Klimatyzator GREE Soyal przyciąga uwagę swoją futurystyczną i ekstrawagancją konstrukcją obudowy. Jednostka ścienna oferuje szeroki zakres funkcjonalności zapewniających wysoki komfort użytkowania oraz optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu. Precyzyjna kontrola temperatury i nawiewu oraz cicha praca pozwalają dostosować działanie urządzenia do oczekiwań użytkowników. Wysoka energooszczędność klimatyzatora nie obciąża portfela, a szeroki zakres temperatur pracy (od -25 st. C na zewnątrz) sprawia, że jednostkę można z powodzeniem wykorzystywać także w sezonie zimowym do ogrzewania pomieszczeń. Klimatyzator Soyal przeznaczony jest do chłodzenia, ogrzewania i osuszania powietrza w pomieszczeniach.

 • GWH09AKC-K6DNA1A

 • GWH12AKC-K6DNA1A

 • GWH18AKC-K6DNA1A

Inteligentne dostosowanie pracy do obecności człowieka

W jednostce Soyal zastosowano inteligentny czujnik, który odpowiada za detekcję obecności człowieka w pomieszczeniu i automatyczne dostosowanie pracy klimatyzatora w zakresie kierunku nawiewu.

Komfortowy nawiew

Klimatyzatory wyposażone są w żaluzję pionową i poziomą, które pracują automatycznie zgodnie z wytycznymi. Co więcej, zastosowane wentylatory posiadają 7 biegów pracy, dzięki czemu możesz dostosować moc nadmuchu do swoich potrzeb.

Cicha praca

Jednostki ścienne Soyal pracują nie tylko wydajnie, ale i bardzo cicho. W trybie cichej pracy emitują dźwięk na poziomie jedynie 19 dB(A), co przypomina cichy ludzki szept. W ten sposób praca klimatyzacji nie zakłóca wypoczynku, skupienia czy snu.

Sen w komfortowych warunkach

W urządzeniu zastosowano 3 różne tryby pracy nocnej. Różnią się one obniżaniem nastaw temperatur, co wpływa na jakość Twojego snu.

Energooszczędna klimatyzacja

Jednostka Soyal charakteryzuje się najwyższą oszczędnością w zakresie zużycia energii. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+++ zarówno da chłodzenia, jak i grzania. To sprawia, że komfortowe warunki termiczne możesz mieć przy niewielkich kosztach za energię elektryczną.

Szerokie spektrum temperatur pracy

Klimatyzator GREE Soyal doskonale sprawdza się w zakresie chłodzenia grzania. Jego atutem jest wydajna praca przy szerokiej rozpiętości temperatur od -25 st. C do + 52 st. C. Jednostka ścienna taką funkcjonalność zyskuje dzięki elektrycznej grzałce tacy skroplin.

Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Klimatyzator GREE Soyal ma w standardzie wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz sterować pracą urządzenia z dowolnego miejsca i o każdej porze. Wystarczy do tego smartfon lub inne urządzenie mobilne ze stosowną aplikacją.

Wpływ na zdrowie

Jednostka ścienna Soyal zapewnia podstawową dbałość o czystość powietrza w pomieszczeniu. Wyposażona jest w funkcję autoosuszania wymiennika w jednostce wewnętrznej, co ogranicza rozwój drobnoustrojów. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w funkcję automatycznego oczyszczania wymiennika z zanieczyszczeń. To sprawia, że klimatyzator minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia powietrza zarodnikami pleśni i innymi drobnoustrojami, które mogłyby rozwijać się wewnątrz jednostki.

Komfortowe ogrzewanie pomieszczeń

Klimatyzator ścienny Soyal daje możliwość nie tylko ogrzewania pomieszczeń od bardzo niskich temperatur zewnętrznych, ale także eliminuje powiew zimnego powietrza na początku uruchamiania trybu grzania. Odpowiada za to funkcja gorącego startu.

Auto restart

Klimatyzacja przestała pracować, bo zabrakło prądu? Dzięki funkcji automatycznego restartu jednostka ścienna wróci do pracy we wcześniejszym trybie po przywróceniu zasilania.

Jednostka ścienna GREE Soyal posiada wbudowaną funkcję samodiagnozy błędów i usterek. Dzięki temu, że urządzenie wyświetla kod błędu, naprawa przebiega szybko i sprawnie.

Autodiagnoza Błedów

Jednostka ścienna GREE Soyal posiada wbudowaną funkcję samodiagnozy błędów i usterek. Dzięki temu, że urządzenie wyświetla kod błędu, naprawa przebiega szybko i sprawnie.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ