Klimatyzator GREE G-Tech

Klimatyzator GREE G-Tech2024-03-26T12:41:28+01:00
Cennik GREE 2024
G-Tech
Soyal
Fairy
Pular
Amber Prestige
U-Crown
Amber Standard
Muse
Bora
Lomo Economic
Lomo Luxury
Lomo Luxury Plus

Klimatyzator GREE G-Tech to innowacyjne urządzenie o wysokiej energooszczędności przeznaczone do chłodzenia, ogrzewania i osuszania. Bogaty wybór funkcji pozwala dostosować pracę jednostki ściennej do wymagań użytkowników. Jego atutem jest konstrukcja umożliwiająca szybkie i łatwe czyszczenie i serwis, co ma wpływ na żywotność i wydajność klimatyzatora. Szeroki wybór opcji sterowania zapewnia komfort w ustawianiu jej pracy.

 • GWH09AEC-K6DNA1A/I

 • GWH12AEC-K6DNA1A/I

Ciesz się komfortowym nawiewem dostosowanym do potrzeb

Jednostka ścienna G-Tech wyposażona jest w żaluzje o innowacyjnej konstrukcji, które zapewniają pełną kontrolę nawiewu zarówno w pionie, jak i poziomie. W ten sposób klimatyzator gwarantuje równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu.

Wybierz siłę nawiewu

Jednostka ścienna G-Tech posiada 7 biegów wentylatora. W ten sposób dostosujesz siłę nadmuchu do swoich potrzeb.

Cicha praca

Urządzenie pracuje bardzo cicho — emituje dźwięk na poziomie od 21 dB(A). To sprawia, że nie zakłóca wypoczynku, skupienia i snu.

Komfortowy sen

Wybierz 1 z 3 dostępnych trybów snu, który najbardziej Ci odpowiada. Tryby różnią się sposobem obniżania nastaw temperatur, które przyczyniają się do zwiększania komfortu snu.

Steruj klimatyzatorem za pomocą telefonu

Klimatyzator G-Tech w standardzie posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz sterować jego pracą z dowolnego miejsca i o dowolnej porze za pomocą smartfona, tableta lub laptopa.

Gorący start

Funkcja gorący start, zastosowana w klimatyzatorach G-Tech marki GREE, odpowiada za brak chłodnego nawiewu podczas włączania trybu ogrzewania. W rezultacie od początku ogrzewania za pomocą klimatyzatora możesz cieszyć się ciepłym nawiewem powietrza.

Sterowanie jednostką ścienną G-Tech dostosowane do potrzeb

Każdy klimatyzator GREE G-Tech posiada pilot bezprzewodowy, za pomocą którego ustawisz wszystkie parametry pracy urządzenia. Jednocześnie w opcji możesz wybrać inne sterowniki dostosowane do swoich potrzeb, w tym sterownik naścienny, sterownik naścienny centralny, moduł pozwolenia pracy (np. styk okienny, port karty hotelowej) czy możliwość podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS).

Energooszczędne chłodzenie i grzanie

Klimatyzator G-Tech wykorzystuje wydajną technologię inwerterową, dzięki której płynnie dostosowuje działanie jednostki do warunków panujących w pomieszczeniu. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą klasą energetyczną A+++ dla chłodzenia i A++ dla ogrzewania. Dzięki temu komfortowe warunki termiczne nie są obciążeniem dla Twojego portfela.

Zabezpieczenie przed nadmiernym wychłodzeniem

Klimatyzator GREE G-Tech posiada funkcję +8 st. C. Jej zadaniem jest zapobieganie zbyt niskiej temperaturze w pomieszczeniu, dzięki czemu niweluje się ryzyko zamarznięcia i uszkodzenia instalacji wodnych, kanalizacyjnych czy grzewczych. Funkcja sprawdzi się w domkach letniskowych czy podczas dłuższych wyjazdów zimą.

Auto diagnoza błędów

Klimatyzator G-Tech jest niezwykle prosty w obsłudze także pod względem serwisu, napraw i diagnozowania błędów. Funkcja autodiagnozy sprawia, że urządzenie wyświetla informacje o błędach, co przyspiesza ewentualne naprawy.

Auto restart

Wygodna dla użytkowników jest również funkcja powrotu do pracy po przywróceniu zasilania według wcześniejszego stanu pracy, jaką urządzenie miało przed zanikiem prądu.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ