Klimatyzator GREE Fairy

Klimatyzator GREE Fairy2024-03-26T12:43:58+01:00
Cennik GREE 2024
G-Tech
Soyal
Fairy
Pular
Amber Prestige
U-Crown
Amber Standard
Muse
Bora
Lomo Economic
Lomo Luxury
Lomo Luxury Plus

Jednostka ścienna GREE Fairy wyróżnia się spośród innych klimatyzatorów GREE klasycznym designem o eleganckich, zaokrąglonych krawędziach. W rezultacie model doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Zaletą urządzenia jest wysoka efektywność oraz szeroki zakres temperatur pracy. Klimatyzator dostępny jest w trzech odsłonach kolorystycznych: białym, srebrnym i antracytowym. Klimatyzatory Fairy zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz sterowanie za pomocą Wi-Fi. Klimatyzator przeznaczony jest do chłodzenia, grzania i osuszania powietrza w pomieszczeniach.

GWH09ACC – K6DNA1F

GWH12ACC – K6DNA1F

GWH18ACDXF – K6DNA1D

GWH24ACE – K6DNA1AI

Efektywny nawiew

Jednostki GREE Fairy wyposażono w automatyczne żaluzje pionowe i poziome. Jednocześnie wentylator oferuje 7 biegów nawiewu, co pozwala na dostosowanie mocy nadmuchu do oczekiwań użytkowników.

Jonizacja powietrza

Klimatyzatory Fairy w standardzie wyposażone są jonizator powietrza. W ten sposób urządzenie niszczy drobnoustroje, a powietrze w pomieszczeniu staje się zdrowsze.

Czyste powietrze

Jeśli zależy Ci na dokładniejszym oczyszczaniu powietrza w pomieszczeniu, możesz skorzystać z filtrów dostępnych w płatnej opcji. W tym celu skontaktuj się ze sprzedawcą.

Autoosuszanie i samoczyszczenie

Na jakość powietrza w pomieszczeniu duży wpływ ma stan wymiennika ciepła w jednostce wewnętrznej. Każdy klimatyzator Fairy posiada funkcję zarówno autoosuszania, jak i samoczyszczenia wymiennika. W ten sposób minimalizuje się ryzyko rozwoju nie tylko drobnoustrojów, ale również zarodników pleśni.

Steruj klimatyzacją za pomocą smartfona

Klimatyzatory Fairy wyposażone są w moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym, sterować pracą urządzenia z każdego miejsca i w dowolnym czasie.

Delektuj się ciszą

Klimatyzatory Fairy zapewniają wysoki komfort w zakresie emisji dźwięku. W trybie cichej pracy emitują dźwięk o natężeniu 25 dB(A).

Komfortowy sen

Jednostka Fairy sprawdzi się doskonale w sypialniach. Zapewnia 3 tryby snu, dzięki którym uzyskasz optymalne dla swoich potrzeb warunki do efektywnego wypoczynku. Każdy z 3 trybów snu zapewnia inny zakres obniżania nastaw temperatury, zwiększając tym samym komfort snu.

Klimatyzacja do ogrzewania

Jeśli planujesz wykorzystywać klimatyzację do ogrzewania pomieszczenia, to wybierz urządzenie, które posiada funkcję gorącego startu. Jednostki ścienne Fairy eliminują powiew zimnego powietrza przy włączaniu trybu ogrzewania.

Energooszczędna klimatyzacja

Klimatyzator GREE Fairy, dzięki zastosowaniu nowoczesnych inwerterów, zapewnia niski pobór energii elektrycznej. Urządzenia posiadają klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania.

Funkcja zapobiegająca nadmiernemu wychłodzeniu

Klimatyzatory GREE Fairy wyposażone są w funkcję utrzymania temperatury +8 st.C. Zapobiega ona zamarzaniu i uszkodzeniu instalacji wodnych, kanalizacyjnych grzewczych dzięki utrzymaniu stałej temperatury +8 st. C. Ta funkcja sprawdza się w domkach letniskowych i podczas dłuższych wyjazdów w okresie zimowym. Pozwala jednocześnie oszczędzać zużycie energii bez szkody dla infrastruktury w domu.

Automatyczny restart

Jednostka ścienna Fairy posiada funkcję powrotu do pracy po wznowieniu zasilania. Co więcej, wznawia działanie zgodnie z wcześniej ustawionymi parametrami.

Wybierz model sterowania odpowiedni do Twoich potrzeb

Jednostki GREE Fairy w opcji oferują szeroki wybór zastosowań w zakresie sterowania. Możesz wybrać moduł pozwolenia na pracę (klimatyzator będzie się uruchamiał po włożeniu karty hotelowej czy zamknięciu okna dzięki zastosowaniu styku okiennego). Możesz wybrać również sterownik naścienny, sterownik naścienny centralny czy sterowanie BMS, które pozwala na połączenie jednostki do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ