Klimatyzator GREE Pular

Klimatyzator GREE Pular2024-03-26T12:49:00+01:00
Cennik GREE 2024
G-Tech
Soyal
Fairy
Pular
Amber Prestige
U-Crown
Amber Standard
Muse
Bora
Lomo Economic
Lomo Luxury
Lomo Luxury Plus

Klimatyzator GREE Pular to jeden z najpopularniejszych jednostek ściennych wybieranych przez klientów. Urządzenia są energooszczędne, o szerokiej funkcjonalności i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Jednocześnie klimatyzatory charakteryzują się klasycznym designem i dostępne są w niskiej cenie. Oferują 3 tryby pracy: chłodzenie, grzanie i osuszanie. Jednostka ścienna Pular występuje w bieli w wersji Mat i Shiny.

Pular Mat Pular Shiny
GWH07AGA-K6DNA1A/I GWH07AGA-K6DNA4A/I
GWH09AGAXB-K6DNA1B/I GWH09AGAXB-K6DNA4B/I
GWH12AGBXB-K6DNA1A/I GWH12AGBXB-K6DNA4A/I
GWH18AGD-K6DNA1D/I GWH18AGD-K6DNA4D/I
GWH24AGD-K6DNA1C/I GWH24AGD-K6DNA4C/I

Komfortowy nawiew

W jednostce wewnętrznej GREE Pular zastosowano 7 prędkości wentylatora, dzięki czemu ustawisz nawiew, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Skuteczne rozprowadzenie temperatury po pomieszczeniu

Automatyczna praca żaluzji pionowych i poziomych pozwala na równomierne rozłożenie temperatury w całym pomieszczeniu. Unikniesz w ten sposób zbyt gorących i zbyt chłodnych miejsc.

Rozkoszuj się komfortowym snem

Klimatyzator GREE Pular wyposażony został w 3 tryby snu. Dzięki nim wybierzesz ten najbardziej odpowiedni do swoich potrzeb.

Cicha praca

Klimatyzatory Pular pracują bardzo cicho — w trybie cichej pracy emitują jedynie dźwięk na poziomie 21 dB(A).

Dostosuj sterowanie klimatyzacją do swoich potrzeb

Jednostki ścienne GREE Pular oferują różnorodne sposoby na ustawienie ich pracy. Możesz korzystać z tradycyjnego pilota lub ze sterowania urządzeniem za pomocą internetu, dzięki zastosowaniu w jednostce modułu Wi-Fi. W ten sposób ustawisz temperaturę w dom za pomocą aplikacji na swoim smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym z każdego miejsca i o dowolnej porze.

Do ustawienia pracy klimatyzatorów GREE Pular możesz wybrać także dostępne w opcji sterowanie BMS, moduł pozwolenia pracy, a także sterowanie za pomocą sterownika naściennego lub centralnego sterownika naściennego.

Jonizacja powietrza

Klimatyzatory GREE Pular wyposażone zostały w jonizator powietrza, który służy do zwalczania drobnoustrojów.

Funkcja samooczyszczania

Wpływ na czystość klimatyzowanego powietrza ma również funkcja samooczyszczania wymiennika w jednostce wewnętrznej. Dzięki niej wdmuchiwane powietrze jest wolne od zarodników pleśni i innych drobnoustrojów.

Filtracja powietrza

Jeśli szukasz rozwiązania pozwalającego na jeszcze skuteczniejsze oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu, możesz skorzystać z oferty filtrów opcjonalnych, które możesz dokupić do klimatyzatora GREE Pular.

Komfortowe ogrzewanie

Jednostka ścienna GREE Pular wyposażona została w funkcję gorącego startu. Zapewnia ona eliminację chłodnego powiewu na początku grzania. Eliminuje tym samym niekomfortowy nadmuch zimnego powietrza w trybie ogrzewania.

Wyższa efektywność ogrzewania

Największym wrogiem ogrzewania za pomocą powietrznej pompy ciepła — klimatyzatora GREE Pular jest oszronienie jednostki zewnętrznej. Dzięki funkcji automatycznego odszraniania urządzenie nawet przy niskich temperaturach pracuje wydajnie w trybie ogrzewania.

Auto restart

Zabrakło zasilania i wyłączyła się klimatyzacja? Dzięki funkcji automatycznego restartu klimatyzator włączy się zaraz po przywróceniu prądu i powróci do wcześniejszego stanu pracy.

Klimatyzator w szerokiej ofercie mocy

Jednostka ścienna GREE Pular dostępny jest w szerokiej gamie modeli w zakresie mocy — w przypadku chłodzenia od 2,20 do 6,20 kW i grzania od 2,40 do 6,50 kW.

Energooszczędna klimatyzacja

Jednostka ścienna GREE Pular zapewnia energooszczędną pracę. Potwierdza to klasa energetyczna A++ dla funkcji chłodzenia i A+ dla funkcji grzania. Wysoką energooszczędność klimatyzator zawdzięcza zastosowaniu technologii inwerterowej.

Tryb energooszczędny

Dla jeszcze większych oszczędności w zakresie zużycia prądu możesz korzystać z funkcji oszczędzania energii, która pozwala na wydajną pracę przy zmniejszonym oborze energii elektrycznej.

Auto diagnostyka

Klimatyzator GREE Pular posiada funkcję samodiagnozy błędów i usterek. Wyświetlanie odpowiedniej informacji pozwala szybko wyeliminować problem związany z nieprawidłowym działaniem.

Funkcja zapobiegająca nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń

Funkcja +8 st.C pozwala na podtrzymanie w obsługiwanym pomieszczeniu na podtrzymanie temperatury na poziomie +8 st. C. To zapobiega zamarzaniu i uszkodzeniu instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych w pokoju. Jednocześnie zapobiega nadmiernemu zużyciu energii dla podtrzymania bezpiecznej temperatury. Możesz ją z powodzeniem stosować w domkach letniskowych czy podczas dłuższego, zimowego wyjazdu.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ