Klimatyzator GREE LOMO LUXURY PLUS

///Klimatyzator GREE LOMO LUXURY PLUS
Klimatyzator GREE LOMO LUXURY PLUS2024-03-26T12:51:23+01:00
Cennik GREE 2024
G-Tech
Soyal
Fairy
Pular
Amber Prestige
U-Crown
Amber Standard
Muse
Bora
Lomo Economic
Lomo Luxury
Lomo Luxury Plus

Klimatyzatory ścienne GREE z serii LOMO LUXURY PLUS charakteryzują się wysokimi parametrami pracy oraz szerokim zakresem funkcji zapewniających komfort użytkowania. Nowoczesna konstrukcja sprawdza się w każdym wnętrzu, a wysoka energooszczędność jest przyjazna dla portfela. Klimatyzatory LOMO LUXURY PLUS przeznaczone są do montażu zarówno w układach split, jak i multi-split.

Jednostki ścienne LOMO LUXURY PLUS dostępne są w 4 wersjach mocy (2,7, 3,51, 5,20, 7,10 kW) przeznaczonych do pomieszczeń o zróżnicowanej kubaturze.

 • GWH09QC
 • GWH12QC
 • GWH18QC
 • GWH24QC

Komfortowe warunki termiczne o każdej porze roku

Klimatyzator wewnętrzny LOMO LUXURY PLUS można wykorzystywać przez cały rok kalendarzowy. Sprawdza się zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania. Urządzenie oferuje wydajną pracę od niskich temperatur sięgających -30 st. C.

Urządzenie zapewnia również efektywną pracę w trybie osuszania, dzięki czemu możesz liczyć, że w pomieszczeniu poziom wilgotności względnej może być zawsze optymalny dla Twojego zdrowia tj. oscylujący pomiędzy 40 a 60 %.

Uzyskanie optymalnej temperatury oraz stałe jej podtrzymywanie zapewnia funkcja odczytu temperatury z poziomu czujnika w pilocie. W ten sposób masz zawsze pewność, że idealnych dla siebie warunków termicznych w pomieszczeniu.

Skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu

Jednostka ścienna w standardzie jest wyposażona w jonizator powietrza, który przyczynia się do neutralizacji drobnoustrojów. Dodatkowo funkcja osuszania wymiennika dba o ograniczanie rozwoju drobnoustrojów w nawiewanym powietrzu. W opcjach dostępne są dodatkowe filtry powietrza, które pozwolą na uzyskanie jeszcze czystszego powietrza.

Cicha praca

Klimatyzator nie zakłóca swoją pracą wypoczynku, snu czy skupienia. W trybie cichej pracy emituje dźwięk na poziomie 25 dB(A).

Komfortowy nawiew

Automatyczna regulacja ruchu żaluzji w pionie i poziomie pozwala na optymalną dystrybucję klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniu. W ten sposób komfortowy rozkład temperatury uzyskuje się natychmiast.

Atutem jednostki LOMO LUXURY PLUS jest wentylator wyposażony w 7 biegów. To sprawia, że z łatwością znajdziesz siłę nawiewu dostosowaną do swoich potrzeb.

Optymalne warunki dla snu i wypoczynku

W klimatyzatorze LOMO LUXURY PLUS zastosowano 3 różne tryby pracy nocnej, które uwzględniają różne nastawy temperatury. W ten sposób możesz liczyć zawsze na komfortowy i udany sen.

Wysokie parametry pracy

Klimatyzator LOMO LUXURY PLUS marki GREE charakteryzuje się niskim zużyciem prądu. Dla chłodzenia przyznano mu klasę energetyczną A++, a dla grzania A+. Na energooszczędność jednostki wpływa zastosowanie technologii inwerterowej i funkcja oszczędzania energii.

Inteligentne funkcje dla Twojego komfortu

Jeśli chcesz stosować klimatyzator LOMO LUXURY PLUS do ogrzewania, z pewnością docenisz funkcję gorącego startu. Eliminuje ona powiew zimnego powietrza zaraz po starcie funkcji ogrzewania.

Sterowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Jednostka ścienna LOMO LUXURY PLUS w standardzie wyposażona została w moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz ustawiać parametry zdalnie za pomocą smartfona, laptopa czy tableta. Każdy klimatyzator posiada także tradycyjny pilot. Dodatkowo w opcjach możliwy jest zakup innych modułów do sterowania pracą jednostki, tj. sterownik naścienny, centralny, BMS oraz moduł pozwolenia na pracę.

LOMO LUXURY PLUS przeciw nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń

Klimatyzator posiada tryb +8 st.C, który zapewnia utrzymanie takiej temperatury i zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń. Dzięki temu eliminuje problem zamarzania instalacji wodnych i kanalizacyjnych w pomieszczeniu. Tryb +8 st. C doskonale sprawdza się podczas dłuższych wyjazdów zimą czy w domkach letniskowych.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ