Lodówki do wina

Home/Lodówki do wina
Lodówki do wina 2017-04-13T11:01:28+00:00

Chłodziarki KCC

Idealna temperatura napojów z chłodziarką KCC.

Chłodziarki KCC Warszawa

Właściwe przechowywanie wina jest warunkiem zachowania wysokiej  jakości. Odpowiednia temperatura, brak kontaktu z dziennym światłem, a nawet sposób ułożenia butelek, mają w tej sprawie decydujące znaczenie.

Chłodziarki do wina KCC marki INNOVA pozwalają zachować odpowiednią temperaturę  sprzyjającą utrzymaniu walorów smakowych przechowywanych trunków.

Różne rodzaje napojów i win wymagają zróżnicowanej temperatury. Wina białe przechowywane są w temperaturze 0d 10 do 12 stopni Celsjusza. Wina czerwone wymagają temperatury od 14 do 18 stopni Celsjusza.

Chłodziarki KCC zapewniają zakres temperatur od 5 do 18 stopni Celsjusza, a wyposażenie urządzenia w specjalne wentylatory, umożliwia szybkie schłodzenie wina. Temperatura w całej przestrzeni chłodziarki pozostaje jednakowa.

Wina

Na rynku dostępne są chłodziarki:

  • KCC VDK 12,

  • KCC VDK 18S,

  • KCC VDK 46S,

  • KCC VDK 46D.

KCC Innova chłodziarki Warszawa

Prezentowane produkty pozwalają na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb:

  • KCC VDK 12 i  KCC VDK18 S przeznaczone są  do przechowywanie mniejszej ilości  standardowych butelek wina – odpowiednio 12 i 18, mieszczących się na pięciu półkach każdej z chłodziarek;

  • w chłodziarce KCC VDK 12 gwarantowana jest temperatura od 11 – 18 stopni Celsjusza, co czyni z niej doskonałe urządzenie do przechowywania czerwonego wina;

  • pozostałe modele mają wszechstronne zastosowanie, dzięki szerszemu zakresowi temperatury, od 5 do 18 stopni Celsjusza;

  • chłodziarki KCC VDK 46S oraz KCC VDK 46D, umożliwiają przechowanie 48 i 44 butelek wina, na czterech półkach, w jakie wyposażono każde z  urządzeń;

  • model KCC VDK 46D, jako jedyny, należy do urządzeń wielostrefowych, z temperaturą w strefie drugiej od 10 do 18 stopni Celsjusza; w ten sposób w chłodziarce zapewniono idealne warunki do wspólnego przechowywania wina białego i czerwonego.

Czynnikiem chłodniczym, najlepszym do wykorzystania w domowych chłodziarkach, jest R 600a – izobutan, gaz charakteryzujący się dobrymi właściwościami termodynamicznymi. Czynnik ten jest także przyjazny środowisku naturalnemu.

Chłodziarki KCC VDK 12 i  KCC VDK18 osiągają wagę 12,4 i 28 kg, co umożliwia bezproblemowe przestawianie urządzeń, zgodnie z zamierzeniami użytkowników.

Chłodziarki KCC VDK 46S oraz KCC VDK 46D są dużo cięższe. Ich waga to 44 i 50 kg, a więc powinny zostać umieszczone w miejscu przemyślanym, które zapewni najlepsze działanie i nie będzie potrzeby ich przestawiania.

Chłodziarki KCC Innova Tabela

Pełna oferta chłodziarek do win KCC dostępna jest w firmie Clima Polska, która specjalizuje się w sprzedaży, montażu, serwisie i konserwacji urządzeń przeznaczonych do chłodzenia i klimatyzacji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze specjalistami z Clima Polska w biurze firmy zlokalizowanym w Warszawie przy Al. KEN 92 lokal U-1. Fachowcy doradzą i pomogą dobrać urządzenia spełniające oczekiwania klientów.

Clima Polska usługi realizuje na terenie województwa mazowieckiego, w tym w Warszawie.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami