Klimatyzatory fuji electric multi split

/Klimatyzatory fuji electric multi split
Klimatyzatory fuji electric multi split2017-04-19T09:55:08+00:00

FUJI Electric Multi Split LM

Klimatyzator Fuji seria LM

Klimatyzator ścienny firmy Fuji Electric z serii Multi Split LM jest lekki i kompaktowy. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i dużą funkcjonalnością.

Do rodziny produktów LM należą modele:

 • RSG07LM,
 • RSG09LM,
 • RSG12LM,
 • RSG14LM.

Wszystkie produkty wyposażone są w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R410A. Wydajność mocy chłodniczej w zależności od modelu to 2-4kW, a mocy grzewczej 2,7-5kW. Klimatyzator jest wyposażony w nowoczesną technologię DC Inverter, co oznacza, że jest energooszczędny – oznaczono go klasą energetyczną A++/A+.

Modele Fuji Electric z serii Multi Split LM posiadają zamontowany jonowy filtr powietrza o wydłużonej żywotności, który usuwa nieprzyjemne zapachy oraz filtr polifenowy odpowiadający za oczyszczanie powietrza z bakterii, grzybów, kurzu i mikroorganizmów.

Klimatyzator sprawdzi się zarówno w domu/mieszkaniu, jak i biurze, sklepie czy warsztacie. Wyposażono go w szereg funkcji, wśród których znajdują się:

Klimatyzator FUJI Electric serii LM wyposażono w funkcjonalne rozwiązania, w tym:

 • tryb wydajnej pracy – pozwala na szybkie (20 minutowe) nagrzanie lub schłodzenie powietrza przez włączenie maksymalnego nawiewu i maksymalną wydajnością sprężarki;

 • tryb ekonomiczny – pozwalający na nieznaczne zwiększenie lub zmniejszenie temperatury;

 • tryb nocny, dzięki któremu temperatura w pomieszczeniu powoli spada do optymalnej wysokości dla komfortowego snu, a głośność urządzenia obniża się nawet do poziomu 21dB;

 • tryb tygodniowy umożliwiający programowanie działania klimatyzatora na przestrzeni tygodnia;

 • funkcja 10°C Heat – pomaga utrzymywać temperaturę pomieszczenia na wysokości 10°C (stosowana przy dłuższej nieobecności w domu) w celu obniżenia rachunków za ogrzewanie pomieszczeń;

 • 24-godzinny programator czasowy oraz automatyczną zmianę trybu pracy;

 • funkcja osuszania powietrza umożliwia usuwanie z powietrza nadmiernej wilgoci;

 • możliwość ustawienia pionowego nawiewu, pozwalający na dogrzanie dolnych partii pomieszczenia oraz poziomego, który imituje naturalny powiew powietrza.

Klimatyzatory Fuji Electric z serii Multi Split LM to urządzenia łatwe w obsłudze i konserwacji, czego przykładem jest zapalająca się dioda informująca o konieczności zmiany filtra.

Cechy klimatyzatorów Fuji serii LM

Firma Clima Polska oferuje sprzedaż, montaż oraz fachowe doradztwo i projektowanie systemów klimatyzacyjnych. Realizujemy także dowóz urządzeń na miejsce instalacji.  Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów indywidualnych, którym proponujemy kompleksową usługę obejmującą sprzedaż, dostawę i montaż klimatyzatorów w cenie obniżonej (8% podatek VAT). Firma Clima Polska oferuje swoje usługi na terenie Mazowsza, w szczególności w Warszawie. Usługi w zakresie montażu klimatyzacji realizujemy w dzielnicach: Bemowo, Bielany, Centrum, Ursynów, Wola, Żoliborz, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Wawer, Ursus, Gocław, Wesoła i Wilanów.

FUJI Electric Multi Split LF

Klimatyzator Fuji seria LF

Klimatyzator ścienny firmy Fuji Electric Multi Split z serii LF to wydajny i energooszczędny produkt. Estetyczna, łatwa w czyszczeniu obudowa o klasycznym designie wpasuje się do każdego wnętrza. Bogata funkcjonalność sprawia, że urządzenie może być zastosowane jako klimatyzator w domu lub w przestrzeniach komercyjnych typu sklepy, biura czy warsztaty.

W skład klimatyzatorów serii LF wchodzą modele:

 • RSG18LF,
 • RSG24LF.

W zależności od wybranego modelu moc chłodnicza urządzenia wynosi 5 lub 7kW, a grzewcza 6 lub 8,2kW. Klimatyzatory tej serii są bardzo wydajne i oszczędne dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii DC Inverter, co potwierdza przyznana im klasa energetyczna A++/A+.

Klimatyzator może działać w czterech trybach: grzania, chłodzenia, suszenia oraz wentylacji. Zapewnia tworzenie optymalnego klimatu nie tylko poprzez zastosowanie powyższych funkcji, ale także dzięki wykorzystaniu różnych rodzajów nawiewu.

 • pionowy nawiew służy do szybkiego ogrzania dolnych części pomieszczenia;

 • poziomy nawiew stosuje się do takiej cyrkulacji powietrza, która nie naraża domowników na bezpośredni podmuch powietrza;

 • funkcja double automatycznie zmienia kierunek nawiewu przez wachlowanie żaluzji.

Urządzenie wyposażono w opcję szybkiego nawiewu, dzięki któremu klimatyzator działając na maksymalnej wydajności w 20 minut schłodzi lub ogrzeje pomieszczenie.

Czyste powietrze zapewnia filtr jonowy, którego zadaniem jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz filtr polifenolowy usuwający z powietrza grzyby, bakterie i kurz. Za optymalną czystość atmosfery w klimatyzowanych wnętrzach odpowiada dioda, która sygnalizuje konieczność wyczyszczenia filtrów.

Klimatyzatory ścienne firmy Fuji Electric Multi Split z serii LF to urządzenia wyposażone w szereg funkcji, wśród których znajdują się:

 • funkcja 10°C Heat utrzymująca temperaturę powietrza w wysokości 10°C (zapobiegająca zamarzaniu instalacji w domu podczas długiej nieobecności);

 • funkcja Auto Restart, która automatycznie włącza urządzenie i wraca do ustawień sprzed zaniku napięcia;

 • funkcja Economy pozwalająca na jeszcze większą oszczędność poprzez zastosowanie nieznacznego wzrost lub spadku temperatury;

 • funkcja sleep, dzięki której temperatura powietrza spada stopniowo do optymalnej  zapewniając komfortowy sen; jakość snu poprawi również cicha praca urządzenia na poziomie 21dB;

 • 24- godzinny programator czasowy.

Cechy klimatyzatora Fuji serii LF

Firma Clima Polska sp. z o.o. oferuje bogaty asortyment klimatyzatorów wielu producentów. Wykonujemy także montaż klimatyzatorów, projektowanie sieci klimatyzacyjnych oraz prowadzimy fachowe doradztwo. Dla klientów indywidualnych proponujemy kompleksową usługę obejmującą sprzedaż, dostawę i montaż klimatyzacji po niższej cenie (8% podatek VAT).

Usługi realizujemy na terenie całego Mazowsza, w szczególności w Warszawie. Montaż klimatyzacji wykonujemy we wszystkich dzielnicach stolicy: Bemowo, Bielany, Centrum, Ursynów, Wola, Żoliborz, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Wawer, Ursus, Gocław, Wesoła i Wilanów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

FUJI Electric Multi Split LU RSG-LU

Klimatyzator Fuji seria LU

Klimatyzatory ścienne firmy Fuji Electric Multi Split serii  LU cechuje wydajność i energooszczędność dzięki zastosowaniu technologii DC Inverter. Elegancki i nowoczesny design pozwala na dopasowanie urządzenia do każdego wnętrza.

W ramach urządzeń z serii LU znajdują się następujące modele:

 • RSG07LU,
 • RSG09LU,
 • RSG12LU,
 • RSG14LU.

Wszystkie urządzenia należące do tej serii posiadają te same funkcje, ale różnią się mocą pracy dostosowaną do objętości obsługiwanych wnętrz. Moc chłodnicza klimatyzatorów Fuji serii LU wynosi od 2 do 4kW, a grzewcza od 2,7 do 5kW. Klasę energetyczną urządzeń określono na A++/A. Zastosowany w nich czynnik chłodzący R410A jest przyjazny dla środowiska.

Klimatyzatory Fuji Electric Multi Split serii  LU posiadają bogaty wachlarz rozwiązań, podnoszących funkcjonalność jednostek. Zalicza się do nich:

 • układ sterowania V-PAM oraz i-PAM, który zwiększa zakres i podnosi wydajność sprężarki;

 • tryb szybkiego chłodzenia – w ciągu 20 minut pracy na najwyższej mocy klimatyzator schładza pomieszczenie;

 • tryb pracy cichej – obniżenie głośności działania urządzenia do 21dB;

 • funkcja EKO umożliwia pracę w trybie ekonomicznym;

 • funkcja osuszania;

 • tryb pracy nocnej, który reguluje temperaturę powietrza w pomieszceniu stopniowo ją obniżając oraz wycisza urządzenie dla komfortowego snu;

 • 24- godzinny programator temperatury z funkcją ustawienia czasu włączenia i wyłaczenia klimatyzatora oraz tygodniowy timer;

 • funkcja Auto Restart włącza urządzenie po odcięciu zasialania i przywraca je do ustawień sprzed zaniku prądu.

Cechy klimatyzatora Fuji Serii LU

Zaletą prezentowanego urządzenia jest możliwość ustawienia poziomego i pionowego nadmuchu oraz automatycznego włączania wachlowania żaluzji.

Za czystość emitowanego powietrza odpowiedzialne są:

 • filtr jonowy o wydłużonej żywotności, który usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy i nawilża powietrze;

 • filtr polifenolowy, który absorbuje z powietrza kurz i inne szkodliwe mikroogranizmy;

 • kontrolna dioda informująca o konieczności wyczyszczenia filtrów.

Firma Clima Polska prowadzi sprzedaż szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Oferujemy także montaż, fachowe doradztwo i projektowanie sieci klimatyzacyjnych oraz dowóz urządzeń do klienta. Nasze usługi realizujemy na terenie Mazowsza, w szczególności w Warszawie. Obsługujemy wszystkie dzielnice stolicy.

Klientów indywidualnych zachęcamy do skorzystania z kompleksowej usługi, w ramach której jest sprzedaż urządzeń, dostawa orz montaż klimatyzacji po cenie netto podniesionej jedynie o 8% podatek VAT. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura przy al. KEN 92 lok. U-1 w Warszawie.

FUJI Electric jednostki wewnętrzne przypodłogowe RGG-LV

Klimatyzator przypodłogowy Fuji Electric

Klimatyzator podłogowy Multi Split z serii LV firmy FUJI Electric jest funkcjonalny i prosty w montażu. Charakteryzuje się energooszczędnością, łatwą obsługą oraz nowoczesnym designem.

Do rodziny klimatyzatorów z serii LV należą:

 • RGG09LV,
 • RGG12LV,
 • RGG14LV.

Poszczególne klimatyzatory posiadają takie same funkcje, różnią się jedynie mocą grzewczą i chłodzącą dostosowaną do objętości pomieszczeń, w których mogą być montowane. W zależności od wybranego modelu zastosowana moc grzewcza wynosi od 3,3-5kW, a chłodnicza 2,5-4kW. Swoją energooszczędność urządzenia zawdzięczają  zastosowaniu nowoczesnej technologii DC Inverter, co potwierdza przyznana im klasa energetyczna wynosząca A++/A+.

Dwa wentylatory o szerokim strumieniu powietrza zapewniają optymalny jego przepływ. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia automatycznego wachlowania żaluzji, które zapewnia naturalny (pionowy) przepływ powietrza

Klimatyzatory podłogowy FUJI Electric z serii LV wyposażono w szereg rozwiązań podnoszących ich funkcjonalność, w tym:

 • 24-godzinny programator pozwalający na ustawienie 4 cykli pracy oraz na programowanie tygodniowe temperatury;

 • tryb ekonomiczny;

 • tryb nocnego odpowiadający za stopniowe zmniejszenie temperatury dla lepszego komfortu snu

 • funkcja 10°C Heat, która utrzymuje temperaturę powietrza w pomieszczeniu na poziomie nie niższym niż 10°C;

 • Auto Restart.

Cechy klimatyzatora przypodłogowego Fuji

Klimatyzatory FUJI Electric serii LV wyposażono w filtr jonowy o wydłużonej żywotności,  który odpowiada za usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz optymalne nawilżenie powietrza. Filtr polifenolowy z kolei neutralizuje niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy. W razie konieczności wymiany filtra na obudowie zapala się dioda.

Firma Clima Polska oferuje sprzedaż klimatyzatorów popularnych i cenionych producentów. Zapewniamy także montaż klimatyzacji, fachowe doradztwo i dowóz urządzeń do klienta. Nasze usługi świadczymy zarówno w Warszawie w ramach dzielnic: Bemowo, Bielany, Centrum, Ursynów, Wola, Żoliborz, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Wawer, Ursus, Gocław, Wesoła i Wilanów, jak i na terenie całego Mazowsza.

Zachęcamy klientów indywidualnych do skorzystania z kompleksowej oferty obejmującej kupno, dostawę i montaż klimatyzacji po cenach niższych – obejmujących jedynie 8% VAT. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w biurze przy al. KEN 92 lok. U-1 w Warszawie.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków telekomunikacyjnych na wskazany numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2014 r. prawo telekomunikacyjne. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Mniej...
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... umieszczenie moich danych w bazie mailingowej firmy Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej. Mniej...

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami