Klimatyzatory Gree

Home/Klimatyzatory Gree
Klimatyzatory Gree 2017-05-31T11:35:53+00:00
Klimatyzator Gree Clima

Klimatyzatory ścienne(u-crown,u-cool, lomo economic, lomo luxury, cozy mirror, cozy silver, change,viola)

WIĘCEJ
Klimatyzatory kasetonowe Gree Warszawa

MULTI jednostki kasetonowe

WIĘCEJ
Klimatyzatory przypodłogowo sufitowe Clima

MULTI jednostki przypodłogowo-sufitowe

WIĘCEJ
Klimatyzator Gree jednostka zewnętrzna Clima

MULTI jednostki zewnętrzne

WIĘCEJ
/multi-jednostki-wewnetrzne/

MULTI jednostki wewnętrzne

WIĘCEJ

Gree to uznany na świecie producent klimatyzatorów. Na rynku istnieje od 21 lat, w Polsce działa od lat 10. Firma współpracuje m.in. z takimi znanymi markami, jak: Trane, York, Panasonic, General Electric, Carrier, Electrolux czy Whirlpool. Na jej koncie znajdują się liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość urządzeń.

Co wyróżnia klimatyzatory firmy Gree?

Klimatyzacja Gree to nowoczesne rozwiązania połączone z atrakcyjną stylistyką, dzięki której urządzenia wtapiają się w tło wnętrza, nie psując jego estetyki. Klimatyzatory marki Gree cechuje również wysoka energooszczędność. Wszystkie urządzenia posiadają wysoką klasę energetyczną, co gwarantuje stosunkowo niski pobór mocy. Klimatyzatory Gree zapewniają wygodne użytkowanie – zawdzięczają to zastosowaniu szeregu udogodnień i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Producent zadbał także o to, by oferowany przez niego sprzęt był przyjazny dla środowiska naturalnego.

Klimatyzacja Gree Warszawa

Systematycznie zwiększana sprawność energetyczna urządzeń, nowoczesna stylistyka oraz wykorzystanie rozwiązań sprzyjających ochronie środowiskanaturalnego sprawiają, że klimatyzacja Gree znajduje uznanie wielu Klientów. Szacuje się, że 30 % wszystkich sprzedanych na świecie urządzeń klimatyzacyjnych znakowanych jest właśnie marką Gree.

Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż klimatyzatorów Gree, jak i montaż oraz serwisurządzeń tej firmy.

Nasze usługi polecamy zarówno firmom oraz instytucjom, jak i osobom prywatnym. Warto dodać, że dla KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI MA PREFERENCYJNĄ STAWKĘ VAT –  W WYSOKOŚCI JEDYNIE 8% .

Klimatyzatory pokojowe Gree to urządzenia energooszczędne oznakowane klasą energetyczną A. Cechują je minimalizm oraz nowoczesny design. Sprawia to, że dopasowują się one do każdego wnętrza. Urządzenia Gree zapewniają niską emisję hałasu, co sprawia, że można przy nich zarówno pracować, jak i odpoczywać.

Klimatyzatory łączą w sobie dwie funkcje – chłodzenia i ogrzewania. Ich ogromną zaletą jest w pełni zautomatyzowana praca. Są to urządzenia sterowane przy pomocy pilota. Prezentowane klimatyzatorypokojowe Gree wyposażone zostały dodatkowo w specjalny filtr plazmowy, który oczyszcza powietrze z bakterii oraz znajdujących się w nim alergenów. Filtr usuwa również nieprzyjemne zapachy z otoczenia.

Klimatyzatory Gree Clima

Urządzenia idealne do sklepów, biur  i mieszkań.

Firma Clima sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w montażu, jak i serwisie klimatyzatorówpokojowych Gree. Zapraszamy!

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami