telefon 509 378 487        koperta info@clima.com.pl 

Clima Polska na facebookClima Polska na Google PlusClima Polska na Twitter

we speak english

Clima Polska Logo

japonka

 

Klimatyzatory GREE

Gree to uznany na świecie producent klimatyzatorów. Na rynku istnieje od 21 lat, w Polsce działa od lat 10. Firma współpracuje m.in. z takimi znanymi markami, jak: Trane, York, Panasonic, General Electric, Carrier, Electrolux czy Whirlpool. Na jej koncie znajdują się liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość urządzeń.

Co wyróżnia klimatyzatory firmy Gree?

Klimatyzacja Gree to nowoczesne rozwiązania połączone z atrakcyjną stylistyką, dzięki której urządzenia wtapiają się w tło wnętrza, nie psując jego estetyki. Klimatyzatory marki Gree cechuje również wysoka energooszczędność. Wszystkie urządzenia posiadają wysoką klasę energetyczną, co gwarantuje stosunkowo niski pobór mocy. Klimatyzatory Gree zapewniają wygodne użytkowanie - zawdzięczają to zastosowaniu szeregu udogodnień i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Producent zadbał także o to, by oferowany przez niego sprzęt był przyjazny dla środowiska naturalnego.

Systematycznie zwiększana sprawność energetyczna urządzeń, nowoczesna stylistyka oraz wykorzystanie rozwiązań sprzyjających ochronie środowiska naturalnego sprawiają, że klimatyzacja Gree znajduje uznanie wielu Klientów. Szacuje się, że 30 % wszystkich sprzedanych na świecie urządzeń klimatyzacyjnych znakowanych jest właśnie marką Gree.

Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż klimatyzatorów Gree, jak i montaż oraz serwis urządzeń tej firmy.    

Nasze usługi polecamy zarówno firmom oraz instytucjom, jak i osobom prywatnym. Warto dodać, że dla KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI MA PREFERENCYJNĄ STAWKĘ VAT –  W WYSOKOŚCI JEDYNIE 8% .

Klimatyzatory pokojowe Gree to urządzenia energooszczędne oznakowane klasą energetyczną A. Cechują je minimalizm oraz nowoczesny design. Sprawia to, że dopasowują się one do każdego wnętrza. Urządzenia Gree zapewniają niską emisję hałasu, co sprawia, że można przy nich zarówno pracować, jak i odpoczywać.

Klimatyzatory łączą w sobie dwie funkcje – chłodzenia i ogrzewania. Ich ogromną zaletą jest w pełni zautomatyzowana praca. Są to urządzenia sterowane przy pomocy pilota. Prezentowane klimatyzatory pokojowe Gree wyposażone zostały dodatkowo w specjalny filtr plazmowy, który oczyszcza powietrze z bakterii oraz znajdujących się w nim alergenów. Filtr usuwa również nieprzyjemne zapachy z otoczenia.

Urządzenia idealne do sklepów, biur  i mieszkań.

Firma Clima sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w montażu, jak i serwisie klimatyzatorów pokojowych Gree. Zapraszamy!


 Klimatyzatory ścienne CHANGE

 Sprężarka inverterowa Klasa energetyczna A Cicha praca System oczyszczania powietrza Gree Stylowy design Diagnostyka pracy.

Czytaj więcej 


 Klimatyzatory ścienne VIOLA

 VIOLA to jeden z naszych najlepszych produktów w najnowszej ofercie. Łączymy w nim elegenckie wzornictwo, doskonałą wydajność oraz niepowtarzalną jakość do której zdążyliśmy już przyzwyczaić naszych klientów.

Czytaj więcej 


 Klimatyzatory ścienne COZY

 Zaawansoana technologia, wysokie parametry pracy, minimalistyczny wygląd oraz atrakcyjna cena. 

Czytaj więcej 


 Klimatyzatory ścienne U-Crown

Klimatyzator U-Crown Gree to  najnowsze urządzenie w segmencie Premium. Klimatyzator ten dzięki zastosowaniu w nim najnowocześniejszej technologii oraz nowoczesnej, a zarazem eleganckiej stylistyki, będzie najciekawszym i najbardziej konkurencyjnym urządzeniem na rynku Światowym.

Czytaj więcej 


 Klimatyzatory ścienne Cozy Mirror

Klimatyzatory Cozy Mirror to prostota i nowoczesność w jednym wydaniu. Nasz najnowocześniejszy produkt ma spełnić oczekiwania klientów, a swoim wyszukanym wyglądem doskonale komponować się w każdym wnętrzu.

Czytaj więcej


 Klimatyzatory ścienne Cozy Silver

Klimatyzator Cozy Silver to nasz nowy produkt z segmentu Home&Business. Cozy Silver wyróżnia się dzięki swoim funkcjom takim jak oszczędzanie energii, utrzymanie 8 stopni czy filtr plazmowy.

Czytaj więcej


 MULTI jednostki zewnętrzne

Klasa energetyczna A Sprężarka inverterowa Uniwersalna jednostka zewnętrzna do jednostek wewnętrznych Free Match II Cicha praca Oszczędność energii Efektywne chłodzenie/grzanie

Czytaj więcej


 MULTI jednostki wewnętrzne

Do jednostek zewnętrznych Free Match II Klasa energetyczna A Cicha praca Oszczędność energii Niezależny system osuszania Efektywne chłodzenie/grzanie

Czytaj więcej


 MULTI jednostki przypodłogowo - sufitowe

Do jednostek zewnętrznych Free Match II Klasa energetyczna A Cicha praca Oszczędność energii Niezależny system osuszania Efektywne chłodzenie/grzanie

 

Czytaj więcej


MULTI jednostki kasetonowe

Do jednostek zewnętrznych Free Match II Klasa energetyczna A Cicha praca Oszczędność energii Niezależny system osuszania Efektywne chłodzenie/grzanie Wbudowana pompka skroplin

Czytaj więcej


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.