Klimatyzacja obiektowa

/Klimatyzacja obiektowa
Klimatyzacja obiektowa2018-04-18T20:40:35+00:00

Klimatyzacja do sklepu

Klimatyzacja sklepu Clima

Stworzenie idealnego środowiska dla handlu detalicznego wymaga komfortowego klimatu, już w momencie wejścia klienta do sklepu. Jednocześnie bardzo ważne są jak najniższe koszty eksploatacji klimatyzacji i brak negatywnego oddziaływania na środowisko. Aby stworzyć komfortową atmosferę właściciel sklepu potrzebować może nie tylko klimatyzacji, ale również ogrzewania i wentylacji, zastosowania kurtyn powietrznych i inteligentnego sterowania.

Najbardziej popopularne klimatyzatory do sklepu to jednostki podstropowe i kanałowe. Ich specyfika pozwala na ukrycie instalacji I maksymalizację przestrzeni wewnątrz sklepu.

Klimatyzacja do banku

Klimatyzacja do banku Clima

Oferujemy Państwu całkowity komfort i kontrolę klimatu dla obiektów bankowych, gdzie każda ze stref charakteryzuje się innymi wymaganiami. Proponujemy indywidualne rozwiązania komercyjne w postaci systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Łatwe sterowanie urządzeniami a także strefami budynków zapewnia skuteczne obniżenie kosztów energii nie powodując zaniżenia standardu dystrybucji powietrza.

Szeroki wybór jednostek wewnętrznych zapewnia pełne dostosowanie do kształtu, stylu I wystroju pomieszczeń.

Klimatyzacja do hotelu

Klimatyzacja do hotelu Clima

Zadowoleni goście hotelowi to pełna reklama danego obiektu. Proponujemy pełne systemy klimatyzacji, wentylacji I wykorzystania pomp ciepła w systemach hotelowych. Bogata gama rodzaju jednostek wewnętrznych oferowana przez nas zaspokoi gusta najbardziej wybrednych Hotelarzy.

Klimatyzacja do restauracji

Klimatyzacja do restauracji Clima

Obiekty restauracyjne wymagają stosowania się do wielu wymagań w zakresie ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, ciepłej wody użytkowej oraz chłodnictwa. Oferujemy Państwu pełną kontrolę  temperatury, jakości powietrza i wilgotności – bez przeciągów i hałasu – aby w Państwa restauracji panował świeży, komfortowy i miły klimat. W restauracjach najbardziej popularne są jednostki kasetonowe, podstropowe i kanałowe, które można wykończyć w dowolny, pasujący stylowo sposób Dysponujemy także specjalistyczną klimatyzacją ze stali nierdzewnej do pomieszczeń kuchennych.

Klimatyzacja do szkoły, szpitala, lotniska

Klimatyzacja sal Clima

Oferowane przez nas systemy klimatyzacyjne są energooszczędne, a uniwersalne rozwiązania można stosować we wszelkiego rodzaju obiektach publicznych, takich jak szkoły, szpitale, czy porty lotnicze. Sysyemy klimatyzacji i wentylacji bazują na technologii pomp ciepła z odnawialnymi źródłami energii, redukują koszty eksploatacyjne i są wysoce przyjazne środowisku. Sterowanie I monitoring wszystkich urządzeń odbywać się może z jednego, centralnego miejsca w budynku, co pozwala minimalizować zużycie energii I emisję dwutlenku węgla.

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

LEASING KLIMATYZACJI DLA FIRM
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków telekomunikacyjnych na wskazany numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2014 r. prawo telekomunikacyjne. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Mniej...
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... umieszczenie moich danych w bazie mailingowej firmy Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej. Mniej...

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami