Wspieramy młodych piłkarzy AZS UW Wilanów – Futsal

//Wspieramy młodych piłkarzy AZS UW Wilanów – Futsal

Wspieramy młodych piłkarzy AZS UW Wilanów – Futsal

Wiemy jak ważna i potrzebna jest pomoc. Dlatego niezmiernie cieszymy się z możliwości sponsorowania pierwszoligowej, ambitnej, akademickiej drużyny piłkarskiej. Clima Polska, jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku, może więcej!

clima-polska-sponsorem-druzyny-futsal-azs-wilanow

Nieustannie się rozwijamy, szanując tradycję i historię

Jak pokazuje historia, zwycięstwo należy do zdeterminowanych i wierzących w swój cel. Początki Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego sięgają 1916 roku. Samodzielny Związek Sportowy miał na początku tylko kilkudziesięciu członków. Dodatkowo, ze względu na niespokojne czasy nie było im łatwo się rozwijać. Po odzyskaniu niepodległości nastąpiło zrzeszenie sportowych stołecznych uczelni pod nazwą AZS Warszawa. Ten polski klub sportowy stał się jednym z najsilniejszych graczy okresu międzywojennego. Akademicki Związek Sportowy przez kolejne lata ulegał przemianom, podyktowanym sytuacją polityczną. Mimo to przetrwał i w dzisiejszych czasach cieszy się prężnym rozwojem i zwycięstwami wielu sekcji sportowych.

Nasza firma Clima Polska przez lata doświadczeń, przeżyła wiele zmian technologicznych i rynkowych. Dzięki temu wiemy, jak ważna jest współpraca i ciągłe doskonalenie, tak bliskie młodym drużynom piłkarskim. Naszym postępowaniem i otwartością do pomocy chcemy inspirować innych, aby pamiętali, że poza własnym rozwojem- warto jest pomagać innym.

Pomagamy bo możemy

Jako firma skutecznie działająca na rynku już od 20 lat wiemy, jak ważny jest nieustanny postęp. Żeby jednak był on możliwy, potrzebna jest życzliwa dłoń, która zapewni wsparcie. Każdy go potrzebuje. Na różnych etapach życia mamy inne potrzeby, jednak niezmiennie życzymy sobie wsparcia. Oparcie się na silniejszym filarze, zapewnia komfort psychiczny. Dzięki niemu możemy bezpiecznie dążyć do wyznaczonych celów i osiągać coraz lepsze wyniki.

 Propagujemy cenne wartości

Wierzymy w sport i wartości, które reprezentuje. Zdrowa rywalizacja, systematyczne działania i upór w dążeniu do celu to cechy, które przydają się nie tylko w sporcie. Utożsamiamy się z nimi. Dlatego chcemy popularyzować sport i jego pozytywne atrybuty.

Clima Polska wspiera drużynę AZS UW Wilanów – Futsal aby mogła dynamicznie się rozwijać i osiągać coraz większe sukcesy. Wszystko to w duchu mądrej rywalizacji i z poszanowaniem wartych naśladowania wartości.

2022-11-27T13:04:09+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ