Klimatyzacja w pracy a wydajność pracowników i odczucia klientów

//Klimatyzacja w pracy a wydajność pracowników i odczucia klientów

Klimatyzacja w pracy a wydajność pracowników i odczucia klientów

Dawniej klimatyzacja stanowiła luksus, spotykany tylko w nowoczesnych biurowcach i hotelach. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niej w większości miejsc, w których przebywamy. Coraz cieplejsze lata, nie sprzyjają koncentracji i wypełnianiu codziennych obowiązków. Jakość powietrza na małych powierzchniach zajmowanych przez duże ilości ludzi, pozostawia wiele do życzenia. Dużym problemem jest także nieprzyjemny zapach, który trudno zwalczyć. Na szczęście jest proste, skuteczne i całoroczne rozwiązanie wszystkich tych problemów- nowoczesny klimatyzator.

To jak czujemy się w danym miejscu, wpływa na jego postrzeganie przez nas. Dlatego właścicielom lokali usługowych powinno zależeć na jak najlepszym odbiorze danego miejsca przez klienta. Dotyczy to zarówno małych sklepików osiedlowych, jak i restauracji, biur, szkół, przychodni weterynaryjnych czy innych lokali usługowych.

Klimatyzacja sprzyja efektywności pracy

Nie bez powodu dużo mówi się o ergonomii pracy. Stworzenie pracownikom optymalnych warunków do wykonywania powierzonych zadań przełoży się nie tylko na komfort i zadowolenie podwładnych. Przede wszystkim jest to opłacalne. Właściwa temperatura w pomieszczeniu powinna mieścić się w przedziale 20-22 stopni Celsjusza. Utrzymanie takiej temperatury przez cały rok jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki zastosowaniu klimatyzacji. Wtedy pracownicy będą najbardziej produktywni, a firma zyska ich największą wydajność.

Nie czekaj- zwiększ zyski swojej firmy dzięki większej produktywności załogi!

czyste-powietrze-w-pracy-klimatyzacja-clima-toshiba
klimatyzacja-toshiba-neutralizuje-brzydkie-zapachy

Koniec wdychania bakterii i nieprzyjemnych zapachów!

Mieszanie się zapachów prowadzi do dyskomfortu zarówno pracowników jak i klientów. Miejsca, które są szczególnie narażone na występowanie przykrych woni to:

  • przychodnie weterynaryjne,

  • sklepy mięsne,

  • restauracje,

  • siłownie,

  • sale gimnastyczne.

W takich przypadkach idealnie sprawdzą się wyjątkowe klimatyzatory z funkcją filtracji powietrza marki Toshiba. Na rynku jest ich niewiele. System filtrów zapewnia dokładne oczyszczanie powietrza zarówno z mikroorganizmów, pyłków, kurzu, jak również odpychających zapachów. Jest zatem niezbędny dla dzieci, alergików i osób starszych. Dodatkowo klimatyzatory Toshiba posiadają unikalny jonizator plazmowy, który pochłania oraz niweluje dymy i inne nieprzyjemne zapachy. Dzięki takim rozwiązaniom ilość bakterii chorobotwórczych w powietrzu zostanie ograniczona, co przełoży się na mniejszą absencję pracowników. Kolejną zaletą omawianych urządzeń jest funkcja samooczyszczania. Powoduje to znaczne ograniczenie wilgoci, a w konsekwencji zapobiega powstawaniu pleśni.

Zamów nowoczesny klimatyzator i zainwestuj w zdrowie i komfort czystego powietrza!

Kontenery użytkowe- tanie i ciche grzanie to niezbędne rozwiązanie

Mnogość zastosowań kontenerów jest imponująca. Domki mobilne i holenderskie, biura, magazyny, zaplecza placów budowy lub sklepy. Jednak niezależnie od przeznaczenia, każdy kontener trzeba ogrzać. Doskonałym rozwiązaniem będzie montaż klimatyzatora, który poza funkcjami chłodzenia, filtracji i jonizacji powietrza będzie je także ogrzewał. Co więcej najlepszej klasy A+++ klimatyzatory Toshiba odznaczają się energooszczędnością. Ogrzewanie klimatyzacją jest również rozwiązaniem ekonomicznym. Z 1 kW prądu można uzyskać 3,5 kW energii cieplnej. Oznacza to dużą oszczędność w porównaniu do termowentylacji i grzejników. Warto zaznaczyć, że ze względu na przemyślaną konstrukcję wentylatora, klimatyzatory inwerterowe są praktycznie niesłyszalne.

Kup klimatyzator i ciesz się jego wszechstronnym zastosowaniem na co dzień!

Reasumując, klimatyzatory stały się niezbędnym elementem wyposażenia pomieszczeń użytkowych. Wielozadaniowość nowoczesnych urządzeń Toshiba sprawia, że zakup klimatyzatora jest naprawdę opłacalny. W jednym urządzeniu zawarte są bowiem możliwości chłodzenia, grzania, filtracji, jonizacji powietrza oraz samooczyszczania się maszyny. Poza tym czyste powietrze z radykalnie zmniejszoną ilością pyłków, drobnoustrojów, substancji z dymu tytoniowego i nieprzyjemnych zapachów jest bezcenne. Podejmij słuszną decyzję i zamów klimatyzator, który wpłynie na samopoczucie i jakość pracy.

2022-11-27T13:42:32+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ